Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dinoolia

dni plodne i nie plodne, pomocy :)

Polecane posty

Witam, ostatni okres mialam 7,07 do 12,07 okres mam co 30 dni ale nie wiem jak policzyc dni plodne i potrzebuje pomocy bo kazdy pisze inaczej a to dla mnie wazne bo z chlopakiem staramy sie o dziecko, z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni płodne się OBSERWUJE, a NIE LICZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w gogle: "kalendarz dni płodnych" to będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg tego kalendarza dni płodne miałaś od 19 do 24 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykaj się co 2 dni i zaskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni płodnych się nie liczy, bo owulacja może się przesunąć. Do wyznaczania owulacji z własnego doświadczenia mogę Ci polecić tester na ślinę np Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od daty pierwszego dnia miesiączki liczysz do przodu 30 dni. Od ostatniego dnia tej 30stki idziesz do tyłu 14 dni. To masz "książkowy" dzień owulacyjny. Według tego możesz się uczyć obserwacji śluzu, bo mniej więcej wiesz kiedy powinnaś mieć owulację i już wiesz jak mniej więcej wygląda śluz w okresie płodnym. W dniu owulacyjnym możesz mieć plamienie, albo kłucie w którymś z jajników. Najlepiej pojechać cały miesiąc ze stosunkiem i się nie szczypać, chyba że chcesz mieć stosunek idealnie w dniu owulacyjnym to wtedy najlepiej kupić test owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinoolia
Dzieki za porady dziewczyny, u mnie ciezko zaobserwowac zmiany sluzu poniewaz on caly czas jest i wydaje mi sie byc taki sam ;/ jak to jest u was ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cykle 30-36 dniowe uprawialam sex w 16 17 19 20 dc czy mogla bym zajsc w ciaze dzis czyli 23 dc mialam sluz w postaci białka i obok troszke krwi czy miała któraś z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ze śluzem jest podobnie. też ciężko mi go zaobserwować, dlatego kupiłam sobie tester owu ze śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinoolia
ja tez kupilam testy owulacyjne i jezeli okres przyjdzie to po odrazu zaczynam obserwowac i dzialac :) choc jest cicha nadzieje ze jednak nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośx
Po okresie 7 dni to dni nie płodne , następne 7 to dni płodne , reszta dni to juz również nie płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis w 26dc zrobila test i negatywny:( przy 30-35 dc nieregularnych czyli 8 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze troche za wczesnie jeszcze na Twoj test kiedy powinnas dostac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a mnie pobolewa dzis brzuch na okres tez 6 powinnam dostac wiec pewnie przyjdzie cholerstwo a tak bardzo liczylam na to ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie przez ostatnie 3 dni bolalo podbrzusze taki rwący ból kłujący ale juz dzis jest lżej niewiem moze przeziebilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedl negatywny wczorfaj nie powinnam juz o tym myslec ale mnie zzera ciekawosc dobrze ze testy sa za 6,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede testowac 6 jak nie porzyjdzie @ :) a jak niestety przyjdzie to od nastepnego miesiaca testy na owulke zeby nie przegapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo kupilam sobie na allegro 10 testow owulacyjnych ale dopiero zaczne sobie je robic we wrzesniu bo w sierpniu mąż wyjezdza akurat w moje dni plodne , to daj znac 6 sierpnia ja tez bede robiła 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla cholera 4 dni wczesniej ;/ no trudno bedziemy sie starac dalej nie ma co sie lamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PEWNIE ja tez za 2 miesiace zaczne jeszcze raz jak teraz wyjdzie negatywny lub jezeli przyjdzie okres MNIE TEZ BRZUCH ZACZYNA BOLEC JAK NA OKRES moze tez zaraz dostane oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×