Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia123123

dni plodne zapach

Polecane posty

Gość Kinia123123

Dziewczyny we też np. siedząc w domu podczas dni płodnych czujecie taki specyficzny zapach? Czy tylko ja jestem tak wyczulona? Zauważyłam to już dość dawno.. Nie chodzi mi o jakiś "rybi" zapach, a nawet nie chodzi o to że jest brzydki, po prostu taki specyficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa a aaa
Jest na to lekarstwo - woda z mydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia123123
zabawne. już pisałam że to nie jest jakiś brzydki zapach, myję się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia123123
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna, może masz jakąś infekcje? zapach śluzu zależy też od tego co jemy :) hmmm... każda kobieta jest inna, ja biorę tabletki i nie mam prawie wogóle sluzu, ale jak nie brałam to jakoś nie zwracałam na to uwagi i nigdy tez nie słyszałam żeby ktos mówil że podczas dni plodnych jego sluz ma zapach inny niz zwykle, bo konsystencja rozni sie napewno ale czy zapachem może zbadaj ph pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia123123
Tylko że ten śluz nie ma jakiegoś wyraźnego zapachu.. Dobrze się odżywiam. Po prostu jak siedzę to czuję taki słodkawy zapach :/ Po dniach płodnych wszystko wraca do normy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleanna1090
ja mam tak samo, nie choruje, u gina bywam cyklicznie, dobrze sie odzywiam a mimo to podczas dni plodnych wydziela sie sluz ktory specyficznie pachnie, nie ryba czy jakos odrzucajaco ale ja to czuje, inni mowia ze nic nie czuja ( tzn meza pytalam :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia123123
uff myślalam że już coś ze mną jest nie tak... też nikt nigdy mi nie mówił że czuje, bo jakoś specjalnie się nie "rzuca w oczy" ale jednak.. elleanna1090 nic Ci gin nie mówił, że to jakaś infekcja czy coś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleanna1090
Mi nigdy nic nie mówił, że coś nie tak. Generalnie bardziej dbam o higienę w te dni, podmywam się i jakoś daje rade:) Nie martw się, będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loloszka
Mój chłopak twierdzi, ze mi skóra inaczej pachnie w różnych dniach cyklu ale w czasie dni płodnych osobiście nic nie zauważyłam oprócz większej wilgotności ;) Może spróbuj w tych dniach brać jakiś probiotyk? Taki nawet do łykania typu Lacibios femina bo one obniżają PH i wyrównują florę a rybi zapach to tak jakby złych bakterii było właśnie za dużo. I może podmywaj się też płynem z kwasem mlekowym o niższym PH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaUrb
Często mam nieprzyjemny zapach z pochwy głównie przed miesiączką. Początkowo bagatelizowałam niewielkie otarcie pochwy, ale jak zaczeło przeraźliwie swedziec to udałam się do lekarza. clotrimazolum mi nie pomaga, wrecz straszliwie po nim szczypie mnie pochwa. Provag też długo stosowałam i nic. :( Lekarz mi cały czas to samo daje. Co mogę zacząć stosować wspomagająco? Wizyte mam pod koniec miesiąca a nie mam na to aby isc prywatnie. Pomocy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaUrb
smiesza mnie komentarze typu najlepszym sposobem na brzydki zapach pochwy jest woda z mydlem. nikt nie zdaje sobie sprawy z tego jak to miec infekcje czy grzybice, ktora nie zawsze wynika z braku odpowiedniej higieny. w aptece pani doradziła mi kupić Multi Gyn acti gel i łagodzi swedzenie i pieczenie. zobacze jak dalej będzie działal. na razie uczulenia nie mam jak po niektorych srodkach. na szczescie ze zwolnil sie termin w przyszlym tygodniu, to szybciej bede miala mozlwosc określenia co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są feromony, jesteś po prostu kobietą która, daje sygnał płci przeciwnej, ze jesteś w okresie płodnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam :) Najintensywniejszy jest podczas owulacji. Wyznaczam sobie dni płodne dokładnie, więc wiem że to właśnie one są przyczyną tego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz powiedziec jak dokładnie to robisz? też chciałabym wyznaczać sobie dni płodne, ale póki co idzie mi to średnio na jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tester na ślinę - Afrodytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czuję specyficzny zapach w dni płodne, ale on jest przyjemny. Taki dziwny, nie wiadomo do czego go porównać, ale w sumie to zapach jest tak intrygujący, że przyjemny. Na pewno nie ma to nic związanego z higieną. Tak po prostu jest. Kiedyś narzeczony powiedział mi (po seksie w dni płodne), że w calym pokoju unosi się specyficzny zapach mojego ciała i że go podnieca. To byl chyba ten zapach. Tak mi się wydaje, później dopiero skojarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta majace cieczkę pachną na odległość i w ten sposób przyciagają samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×