Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do bezdzietnych kobiet w bezdzietnych związkach Czy kochacie partnera, męża najb

Polecane posty

Gość gość

najbardziej na świecie, czy tak byście to opisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica00
a jak mam kochać kogoś kogo nie ma ,kogo nie znam (czyt.dziecko) instynkt wyłączyłam i nie mam chcicy na rozmnażanie,tak ukochany jest moim oddechem ale kocham też zwierzęta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy uważasz, że pojawienie się w waszym życiu dziecka zmieniłoby ten stan rzeczy i sposób opisu Twoich uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza alert
już jedzie karetka z Lipna :D ijoijoijoijo! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica00
nie zmieniłoby,jednością ze mną jest mój męski odpowiednik moja jedność bratnia dusza,,dziecko jest dla jedności z inną osobą nie ze mną,ja mam wychować je w zasadzie dla kogoś innego:-) nie mogę z dzieckiem tak się połączyć,i uważam to za błąd typowych zaborczych matek które nie chcą puścić dziecka wolno w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza nastroszona
bez takich tematów moja pitrynka uschnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogięło cię:D najbardziej, to kocham siebie, a facet, to tylko dodatek od seksu i zarabiania kasy. nie mówię, że go nie kocham, ale nie jestem w niego wpatrzona jak w boga-słońce i bardziej kocham swojego kota, którego mam 18 lat, rodziców i brata. facet, to tylko facet, zawsze można wymienić na inny model albo vice versa i tyle będziesz miała, wariatko, z tej swojej opętańczej miłości jak twój chłop pójdzie swoją drogą do nowej laski i jeszcze cie na fejsie zablokuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza nastroszona
ale dziecka nie będziesz kochała bardziej od faceta??? będzie tylko dodatkiem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. kocham mojego męża najbardziej na świecie. jesteśmy ze sobą 11 lat, znamy się od 17 lat. jest miłością mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza nastroszona
a macie dzieci? jeżeli tak i kochasz*****ardziej od męża to...niedawno pisałam, co bym zrobiła takim kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna laska fejs wiesz to nie moje klimaty ,ślizgasz się po płaskiej powierzchni ja jestem znawcą głębin ale Ciebie też to czeka za kilka wcieleń powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba wpatrzona w swojego faceta jak Boga musi być słaba psychicznie, facet powie pa, a ta rzuci się z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie mamy i nie chcemy mieć dzieci. a gdybym kiedykolwiek choć w najmniejszym stopniu przejmowałą się tym, co kto o tym sądzi, to wolałabym nie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w waszym świecie się rzuci w moim siła i wrażliwość rozwijają się jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale jesli tak strasznie kochacie swoich facetow to dziecko powinno sie kochac jeszcze bardziej bo to polowa ciebie i polowa drugiej osoby czyli was dwoje razem w jednym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza nastroszona
oto rzekłam: gość wczoraj a masz ty dzieci? spytaj matek krów, one by tobie leb ukręciły, gdybyś zaraził ich dziecko grypą, a dziś kolejna znajoma nie uszanowąła mojej siostry, bo jej dziecko ma chorobę zakażną, o jakiej wiadomo, że moja siostra łatwo ją łapie i nic jje nie pwoiedziała, tylko zaprosiła do domu moja siostra znów choruje, a gdyby było odwrotnie i to on aby gnoja zaraziła czyms, to...? to co? i jak tu nie życzyc takiej śmierci??? siwat nie jest jakbym chciała i nie będzie, ludzie mnie by zabili za darmo, a ja wszystkich bym nie zabiła tylko niektórych i na szczęście przyn ajmnoej wiem za co ale do tego nie dojdze, bo wolę i wybieram siedzieć sobie sama, bezpiecznie. w domu, z dala od zgiełku i ludiz. mam ładniejszą choinkę w domu niż wiele ubogich rodzin, które napłodziły gówien i teraz ich malunki zpapieru toaletowego wieszaja na drzewku, ich dzieci robią jakieś pierdoły, a potem te łańcuchy wieszają na choince i cieszą d**e, nie wiem z czego a u mnie każda ozdoba kupiona oosobno, za 7-15 zł, jkupowałam dwa tygodnie pieczołowiice wybierając czy ktokolwiek z rodzin wielodzietnych będzie miał kiedykolwiek swój styl?> tak zindywidualizowaną choinkę lub cokolwiek? nie. ich mac im nawet przykładu nie da, bo całe życie bęędzie ryj suszyła, by dzieicom wszystko oddać,a to, co odłozy i tak starczy na kartonowe kozaki doi noszenia na przemian przez całe rodzeństwo i kurtkę zlumpeksu w sraczkowatym kolorze i tylko zepsute od karmienia i ubogiej diety zęby będzie suszyć ciesząc sie, ze żyje miłością do dzieci wieksza niż do koogokolwiek, a kobieta ponoć jest westalką miłości, jasne, poza własnym upławem kochać nie umie, nawet tego, bez którego tego szczęścia by nie miała, od którego wszystko sie zaczeło, on jest kochany gorzej i na drugim miejsuc i po co to to ma żyć? ani jak człowiek nie mysli ani jak człowiek nie żyje, tylko wpada w jakas drugą kategorię człowieka: matka. Bo matki myślą i czują inaczej, co nawet nauka potwierdziła, że chemia trwale zmienia babę. I każda z nich jest charakterystyczna, z marszu. PO wygladzie poznaję dzietną. Po włosach. Po szarej twarzy. Po gadce. Po chichocie jak Bunia. pfu w twarz i w wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak i nie,nigdy nie wiadomo jaka dusza się wcieli,wróg czy przyjaciel,niektóre dzieci mordują rodziców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi niewiarygodnie ale obok jest nawet wątek o takim synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego faceta i młodszego brata (na tyle młodszego, ze jeszcze go przewijałam :P) . nigdy nie udało mi się w jakikolwiek porównać tych dwóch uczuć, nie wiem czy w ogóle to jest możliwe, wiem tylko że nie wyobrażam sobie życia gdyby któregokolwiek z nich nie było i właściwie nie mam potrzeby porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelia i heloiza w jednym temacie, może być zabawniej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale jesli tak strasznie kochacie swoich facetow to dziecko powinno sie kochac jeszcze bardziej bo to polowa ciebie i polowa drugiej osoby czyli was dwoje razem w jednym xxx twierdzisz, że cyfra 2 jest większa niż równanie 1 plus 1????? bo ja myślę, ze matematyczna wartość jest ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[no tak ale jesli tak strasznie kochacie swoich facetow to dziecko powinno sie kochac jeszcze bardziej bo to polowa ciebie i polowa drugiej osoby czyli was dwoje razem w jednym] - ja nie mowie, że nie kochałabym swojego dziecka, gdybym je miała ;) ja tylko mówię, że NIE CHCĘ mieć dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz...tu nie chodzi o to, czy kto kocha czy nie kocha, tylko, ze kocha bardziej, bo to, ze byś kochała dziecko to akurat dobrze, ale czemu miłośc musi występowć w formie ważonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tego nie wiem, ani nie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pozdrawiam, bo mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pogięło cię najbardziej, to kocham siebie, a facet, to tylko dodatek od seksu i zarabiania kasy. nie mówię, że go nie kocham, ale nie jestem w niego wpatrzona jak w boga-słońce i bardziej kocham swojego kota, którego mam 18 lat, rodziców i brata. facet, to tylko facet, zawsze można wymienić na inny model albo vice versa i tyle będziesz miała, wariatko, z tej swojej opętańczej miłości jak twój chłop pójdzie swoją drogą do nowej laski i jeszcze cie na fejsie zablokuje V V V kocham kafeterie :D brawo dla tej pani ! Popieram ! A te psycholki co w facecie Boga słońce tlen widzą to do psychiatryka na leczenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna mowić o czymś czego sie nie ma , ja np nie mam ogona wiec nie bede mówiła ze uwielbiam nie miec ogona , albo oczu na plecach BO NIE WIEM CO TO ZNACZY MIEC! Wiec nie p*****l o miłości do dziecka większej czy mniejszej jesli go wcale nie masz ! Jakbyś miała swoje dziecko to mogłabym z tobą porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pogięło cię najbardziej, to kocham siebie, a facet, to tylko dodatek od seksu i zarabiania kasy. nie mówię, że go nie kocham, ale nie jestem w niego wpatrzona jak w boga-słońce i bardziej kocham swojego kota, którego mam 18 lat, rodziców i brata. facet, to tylko facet, zawsze można wymienić na inny model albo vice versa i tyle będziesz miała, wariatko, z tej swojej opętańczej miłości jak twój chłop pójdzie swoją drogą do nowej laski i jeszcze cie na fejsie zablokuje V V V kocham kafeterie smiech.gif brawo dla tej pani ! Popieram ! A te psycholki co w facecie Boga słońce tlen widzą to do psychiatryka na leczenie xxxx bierz pod uwagę, ze możliwe , ze znjdziesz synową o Twoim mysleniu i po Twojej ,smierci Twój syn tylko na takie badziewie będzie skazany do ostatniegio post" politykiem nie jestes, ale pogląd masz na temat kraju, w jakim chciałabyś byc, prawd? bo w nim zyjesz. no a ja żyjew społeczeństwie, którego podstawową komórką jest rodzina, wiec będe na jej temat mieć zdanie, matką być nie musze w tym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica00
do 19:38 ,dyskusja z dzieciakami o miłości? wiesz coś o świecie duchowym? o poświęceniu?honorze?godności?wartościach wyższych? wątpie,jesteś tworem dzisiejszych czasów zainteresowania fejs i chłopcy zagubieni i zepsuci, nie jesteś partnerem dla mnie to rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz ze faceci to tez sa samodzielne jednostki i jak mu baba nie będzie pasowała to sobie poradzi sam , to juz nie te czasy ze facet bez baby to kaleka. Wiec nie p*****l mi tu ze bedzie skazany na synowa :D bo akurat moj syn poradzi sobie sam w życiu .:)) Idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×