Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do facetów JAKIE HANTLE?

Polecane posty

Gość gość

Czy to dobry pomysł, by kupić chłopakowi pod choinkę hantle do ćwiczeń? On generalnie jest bardzo chudy i bardzo lubi sport- KAŻDY. Codziennie ćwiczy, ale nie chodzi na siłkę i z tego, co wiem nie ma żadnych typowych sprzętów do ćwiczeń. Czy Wy byście się ucieszyli z hantli lub drążka do podciągania? Ile kg powinna mieć taka jedna hantla, żeby chłopak się nie poczuł urażony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
30kg na początek wystarczy. Jak będzie za dużo to sobie zdejmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieszkasz na Śląsku to sprzedam Ci za stówę nowego, nieużywanego wioślarza :). Na pewno zrobi większe wrażenie od hantli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Popieram prorosyjskiego misio1, wioślarz będzie lepszy od hantli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gryf o średnicy nie mniejszej niż 28 z pełnego pręta a nie z rurki gwintowany a nie zaciski sprężynowe dokłady żeliwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps: nakrętki na gryf metalowe a nie plastik możliwość płynnej konfiguracji obciążenia więcej grzechów nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to gn/ój ubecki pomiot nie kupuj nic od niego-czerwone. p.s. hantelki z obciążeniami znajdziesz w interporcie za 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może macie jeszcze jakieś pomysły prócz sprzętu sportowego? Z czego byście się ucieszyli? Podajcie, co by Was uradowało, a ja to skonfrontuję z jego upodobaniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener Krca
Nowe łyżwy, piłka lub buty do gry w nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż jakieś koronki i przeleć go porządnie to coś co tygrysy lubią najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy jeszcze na etapie seksu. Chcąc go porządnie przelecieć musiałabym go zgwałcić. Taka smutna prawda, bo chłopak powiedział, że seks za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczkaa1
Fajny prezent dla faceta takie gryfy i obciążenia, mój dostał na urodziny i był bardzo zadowolony. K-sport sprawdziło się tutaj znakomicie, a miły pan bardzo dobrze doradził co powinnam wybrać dla początkującej osoby: https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/category/17,gryfy-i-obciazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo sprzętu u siebie w garażu mam od K Sport. Jak na razie wszystko się sprawdza, nie mam jakiś awarii, stal nie pęka itp. Najbardziej to polecałbym ich drążki, ogólnie ćwiczenia z ciężarem własnego ciała moim zdaniem są najlepsze, najbezpieczniejsze i tak naprawdę pozwalają pracować na wieloma partiami mięśni w jednym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedziałbym te urządzenia które produkuje i sprzedaje K Sport przez swoją stronę na http://k-sport.com.pl. Oni wiem że na pewno mają własnej produkcji drążki i poręcze, poza tym są u nich na stronie do kupienia rękawice bokserskie i mma, plus worki treningowe Bushido. Sam ostatnio zacząłem się wkręcać w sporty walki i ten worek służy mi bardzo dobrze, żadnych spękań, wytrzymuje uderzenia bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

tez polecam strone k-sport.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

tylko cio..ta pakuje na odzywkach i hantlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×