Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamama28

do jakiego wieku dzieci lubią bajkę Tomek i przyjaciele?

Polecane posty

Gość mamamamama28

kiedy przestały się nią interesować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaprzed zabiegiem
ok 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 4 lata i już od jakiegoś czasu nie lubi Tomka. Woli bakugany, ben10, gormitrix czy jak mu tam bno i Auta ewentualnie, a Tomka nie i stacyjkowo też nie, a kiedyś bardzo lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakbys1
zalezy na co rodzic pozwala, jesli czterolatkowi pozwala sie juz ogladac spidermany, benteny itd. to logiczne, ze w takim przypadku tomek robi sie po prostu nudny. ja znam 5-latka ktory jeszcze lubi tomka , ale on ogolnie ma faze na punkcie pociagow, kolekcjonuje je itp. no ale rodzice tego chlopca nie pozwalaja mu jeszcze na bajki gdzie jest szybka akcja, przemoc i agresja. pewnie to sie zmieni pod wplywem rowiesnikow jak chlopiec pojdzie do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 4 latka i lubi Tomka (też ma fazę na punkcie pociągów:D). Nie ogląda bajek typu ben10, uważam że ma jeszcze na nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój bratanek ma 5 lat i nadal lubi, za to jego 9 letni brat już nie ogląda mini mini bo by był obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ma 7 lat i ogląda Violettę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mam do sprzedania zestawy tomek i przyjaciele firmy fisher price. Zestawy są jak nowe, posiadam też ciuchcie metalowe tej samej firmy oraz dodatkowe zestawy torów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt meilowy edytawojtala82@wp.pl, mogę wysłać zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×