Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet 30 plus

Polecane posty

Gość gość

zależy wam by się podobać mężczyznom? wiele uwagi poświęcacie na dobieranie ciuchów, malowania sie i ogólnie dbanie? planujecie botoks? ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to w d***e czy się będę podobać jakimś tam obcym, obojętnym mi facetom. Mam jednego, którego kocham i dla niego o siebie dbam. Ale i tak poczucie własnej wartości biorę z samej siebie, z tego kim jestem i jaka jestem. Nie muszę i nie chcę się przeglądać w cudzych oczach żeby dobrze się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, ale mentalnie tyle nie mam. Jeszcze nie mam ustabilizowanego zycia. Wygladam na jakies 10-12 lat mniej. Tak, dbam o siebie, ale tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluję się tylko okazjonalnie, bo mi się to znudziło. Botoksu nie planuję, bo do głupota, nie chcę wyglądać jak chomik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie,ze dbam o siebie! "samo sie" nie zrobi,nawet na najpiekniejszej kobiecie czas odcisnie swoje pietno, zalezy mi zeby podobac sie sobie i swojemu mezowi. Cwicze, botoksu na razie nie potrzebuje,ale nie wykluczam,ze kiedys sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalezy mi by sie podobac innem facetom,mam swojego jedynego ktorego kocham i tylko jemu chce sie podobac,jestem po 30 ,mam corcie,ale wygladam duzo mlodziej i ludzie daja mi 27-29 lat,mam to gdzies,kocham tylko swojego partnera i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×