Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kazimir

Do kobiet co sądzicie o facecie bez zarostu?

Polecane posty

Gość Kazimir

Jak w temacie-czy jaraja was FACECI bez zarostu lub o dziewiczym zarosciku(w sensie pojawiajacym sie w bardzo malej ilosci tam gdzie wasy)? Fajne to jest u faceta, jara was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 1 co zwracam uwagę u faceta to męski wygląd a więc zarost. Dlatego nigdy nie sposoba mi się blondyn, taki o b. delikatnym zaroście i zazwyczaj dchłopięcych rysach twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki chłopięcy zarościk to raczej nie, już lepiej go zgolić... ogólnie jestem za tym żeby facet jednak się golił. bo zarost na dłuższą metę bardziej męczy, drapie itp, a walory wizualne wcale tego nie rekompensują:) oczywiście to zależy, ale mój facet bez zarostu wygląda równie dobrze. także sama mu sprawiłam porządną golarkę od philipsa, co by mógł się dokładniej ogolić i przestał mnie drapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię taki 1-3 dniowy, ciemny. Uwielbiam jak mój mąż ma taki, a jak taki ma, to zawsze jego matka narzeka, że ogoliłby się, bo jak on wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mojego matka tez narzeka! od niedawna nosi zarost, tak to zawsze golil, bo niewygodnie, no ale ze ja uwielbiam to to robi :) tylko te uwagi tesciowej ze nie wypada, nie wiem ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×