Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet ktore rodzily w lutym

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam do was pytanie dotyczace wyprawki dla malucha. Rodze pod koniec lutego a wiadomo pogoda moze byc rozna wiec jesli bedzie bardzo zimno czy cos bedzie mi potrzebne oprocz tych podstawowych rzeczy? Wy macie juz doswiadczenie wiec bede wdzieczna za odpowiedzi. A tak wogole to czy nie za wczesnie biore sie za wyprawke? Jestem na etapie pisania listy co musi byc nowe a co moze byc uzywane i gdzies za dwa tygodnie planuje pierwsze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodze na poczatku lutego i juz wiekszosc mam! Ciuszki jeszcze po starszej corce sie uchowaly troszke dokupilam! Za duzo nie szaleje mam jeden kombinezon kupie czapuche jakas ciepla spiworek do wozka mam na to kocyk i co wiecej? A pod kombinezon wiadomo spioszki starcza! Oby wiosna szybko przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak ale wiesz moze inne mamy maja jakies super swietne wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciepły kocyk, kombinezon, czapka. Jakieś welurowe dresiki albo śpiochy ewentualnie i co więcej - tyle. Zadnych wynalazków. W gondoli masz oslonkę zapewne, więc jak dziecko będzie w kombinezonie to na prawde nie będzie mu zimno. W foteliku pewnie też jest taka na nóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja urodziłam 25 lutego Kombinezon, czapka, szalik albo chusteczka ja mialam fajna ciepła z rosmana w tym roku też nosi 2-3 kocyki na pewno się przydadzą, jakieś cieplejsze ubranka welurowe pajacyki kilka sztuk Krem do buzi Reszta normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz wiemy autorko w co jeszcze sie zaopatrzyc ;) niewiele zostalo! Nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak juz bym chciala przytulic malenstwo a wiesz juz co bedziesz miala , bo powiem szczerze ze brzuch msm maly a juz mi zaczyna przeszkadzsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam w lutym br., miałam kombinezon itd a jak wychodziłam ze szpitala było ok 12-13 st na plusie :/ miałam rozmiar 62 i się w topiła(a specjalnie mała nie była, 3200 i 4 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×