Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezdecydowana jeszcze

Do mających TATUAŻ.

Polecane posty

Gość Niezdecydowana jeszcze

Zastanawiam się nad zrobieniem tatuażu.I tu pytanie do już mających tatuaż-żałujecie że go zrobiliście?...W jakim miejscu macie?...Ja bym chciała na nadgarstku po wewnętrznej stronie..Kolorowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana jeszcze
A ŻAŁUJESZ ŻE GO ZROBIŁEŚ/ŁAŚ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana jeszcze
jak możecie to proszę dajcie fotki swoich tatuaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana jeszcze
haha pewnie masz tylko nie chcesz dać :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocław ul.kleczkowska
ja mam zamglone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w zyciu nie oszpecilabym sie w ten sposob....A co bedzie,jesli po wykonaniu tatuazu okazesie ze jestes uczulona na farbe,ktora byl on robiony?Nie wiem tez czy wiesz ze u osob majacych tatuaz czesto wystepuje reakcja uczuleniowa podczas farbowania wlosow....Daj sobie spokoj z tym badziewiem.Teraz moze bedzie fajnie wygladalo ale pomysl co bedzie za 15-20 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana jeszcze
no właśnie i dlatego nie wiem czy chce tak na 100%...a jaka reakcja może wystąpić podczas farbowania włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobiłąbym sobie tatuazu (mimo, ze keidys chcialam, ale ciesze sie ze nie wyszlO) poniewaz wiem ,ze to co moze mi sie podobac teraz, za pare lat może wydawac sie brzydkie. poza tym tatuaze same w sobie nie sa zbyt ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sobie pierwsze lepsze pudelko do reki z farba do koloryzacji wlosow i poczytaj.Na kazdym jest napisane ze moze wystapic reakcja uczuleniowa(swiad,pieczenie,dusznosci itp) a u osob majacych tatuaz jest wieksze prawdopodobienstwo wystapienia ww objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś chciałam i to bardzo, ale już mi się odwidziało:) a oko horusa jest nieładne, ale sama symbolika mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ma
A co ma piernik do wiatraka? Co za herezje szerzysz? Ja mam tatuaż, wiele moich znajomych również i żadna nie ma problemów z farbowaniem włosów. Co niby wpływa na większe prawdopodobieństwo uczulenia na farbę do włosów, tusz do tatuowania? Ja mam tatuaż na krzyżu, nie widzę go, wiec mi się nie opatrzył. Zrobiłam w najlepszym miejscu w jakim mogłam. Za 10-20 lat nie będe go pokazywała. Poza tym wiele osób z mojego pokolenia ma tautaże, więc za ten czas nie będą one szokować jak tautaż u osoby która ma obecnie 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruśśśśśś Ban
Nie ma to jak się oszpecić i jeszcze za to zapłacić :o Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma Nie posiadam tatuazy i w sumie nie interesuje mnie co ma wspolnego farba z tatuazem.Pisze to,co jest napisane na pudelkach od farb koloryzujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ma
Ale tam nie ma napisane, że u osób tatuowanych jest większe ryzyko, tylko że farba może uczulać i trzeba wykonać test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam...
i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ma
Na żadnej farbie do włosów nie widziałam takiego napisu, a ulotki czytam dokładnie. Nigdy żadna fryzjerka robiąca mi kolor nie zapytała czy mam tatuaż a jedynie o to czy jestem uczulona, a nie chodzę do kiepskich salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuaż to oszpecanie i
okaleczanie ciała na własne życzenia, ale tatuaż na krzyżu wybitnie źle mi się kojarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdecydowana jeszcze
ja właśnie chciałabym na nadgarstku aby móc na niego patrzeć...po co mi tatuaż na placach jak go wogóle nie będę widzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunny25
mi też się podoba tatuaż na nadgarstku,fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na dole na plecach, jesli chodzi o to czy żałuje to ABSOLUTNIE NIE! Moja decyzja była w 100% przemyślana, tatuaż chciałam od zawsze, mam go już prawie 3 lata. W związku z tym, iż mam dość wrażliwa skórę, najpierw zrobiłam sobie kontury a po 2-óch tygodniach uzupełniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się, ale nie u wszystkich... tatuaż musi być częścią Ciebie, dlatego nie poleciłabym go osobie... nijakiej. I przemyśl dokładnie miejsce- nadgarstek nie jest najlepszym miejscem; kiedyś będziesz szukała pracy, będziesz się witać z ludźmi dla Ciebie ważnym- mniej, czy bardziej. Mam nadzieję, że nie w głowie Ci gwiazdki... nastała taka moda,że jak chcesz być \"trendy\" to na nadgarstku muszą być gwiazdki... tylko że, niewiele osób wie, iż te gwiazdki oznaczają złodzieja nocnego ;) Zanim przystąpisz do tatuażu- radzę zaznajomić się ze znaczeniem danego wzoru wśród tatuażystów, subkultur, społeczeństwa :) żeby potem nie wypaść na \"trendy\" śmiesznego. Odradzam Ci również krzyż, kojarzy mi się to z obcisłymi jeansami, wylewającymi się boczkami, białymi kozakami, czarnymi lub platynowymi włosami i fają w wysolarzonej dłoni. Za dużo \"niższego\" społeczeństwa ma tatuaż w tym miejscu- najczęściej tribal. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-29
Ja mam tatuaz od 11 lat. na poczatku bardzo mi sie podobal. a teraz po tych latach kiedy mam juz rodzine zaluje.nie dosc ze wzor mi sie znudzil nie jest juz modny no i nie pozostaje nic innego jak ukrywanie go. gdybym mogla cofnac czas to nie zrobilabym go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjfljfdligifdl
Ja mam tatuaż. Co 2 miesiące farbuję włosy i nigdy nie miałam żadnej reakcji uczuleniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×