Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happymummy257

DO MAM KTÓRE NADAŁY DZIECIOM OORYGINALNE IMIONA...

Polecane posty

Gość Happymummy257

Witam. Czy są tu mamusie które nadały pociechom oryginalne imiona? Nie patologiczne ale takie które uznaliscie za odpowiednie. Jestem w końcówce ciazy będzie to (dziewczynka) i razem z mężem wymyslilismy dla niej imię. Oczywiście kończy sie na "a" i pochodzi z naszej ulubionej książki. A jak nazywają sie wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happymummy275
Ah zapmnialam dodać: Jak wasze dzieci odbierane są za to że mają takie imiona? Jak zareagowali wasi znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale skoro pytasz o imiona naszych dzieci to chyba wypadałaby najpierw napisać, jakie imię zamierzasz nadać własnemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie żeńskie imiona kończą się na "a"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę napisać jak ma na imię mój syn, bo jest tak oryginalne, że mogli by mnie znajomi rozpoznać ale stwierdzam, że fajnie mieć imię inne niż wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cię znajomi rozpoznają, to co się stanie? :D wstydzisz się tego, że tu piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę Ci jedynie autorko, że ja będąc dzieckiem zazdrościłam innym, mającym oryginalne imiona i sama bardzo chciałam takie mieć. Nie wiem skąd się bierze to przekonanie, że dziecko z oryginalnym imieniem jest wyśmiewane i szykanowane, to raczej zależy od charakteru i innych cech, np. wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka chce takie dziwaczne imię dać córce, że nawet wstydzi się tu na kafeterii je napisać hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na imię bernadyna i od zawszę nienawidzę swojego imienia :O rodzina i znajomi mówią do mnie gośka, ale jak gdzieś w urzędzie usłyszę pani bernardyno to... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Gaja, a syn Iwo. Dzieci są już w wieku szkolnym, nie narzekają na swoje imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałem, że to rasa psa hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam oryginalne imie. W dodatku nadane wiele lat temu, wiec bylo sporo problemow z tym zwiazanych, zebym mogla nosic takie imie. Uwielbiam moje imie. Chociaz w szkole mialam przewalone, zawsze bylam pierwsza pytana, setki razy musialam opowiadac co to za imie, skad pomysl. Ale to tylko niewielkie uciazliwosci ;) Ciesze sie i wdzieczna jestem rodzicom za to, ze nadali mi takie piekne, oryginalne (wtedy nikt w Polsce nie mial takiego imienia) imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra takie imiona :/ jak u jakiś dziwolągów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorka chce byc anonimowa. Popieram, tez nie zostawiam za soba sladow w sieci (i nie tylko w sieci) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happymummy275
Nie chce tu podać imie mojej córeczki bo ktoś może "odgapic" no ale jak jestescie tacy ciekawscy to powiem tylko że jest ono z sagi wiedźmon. I może podam imię jak przylaczam sie mamusie i powiedza jak one nazwaly pociechy. Tylko proszę nie piszcie glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Benita - było to bardzo oryginalne imię i chyba w sumie nadal jest :) Ja swoje imię lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skrót od Benita to Benia? Beńka? Jak na ciebie mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma na imię Dalia, uważam że jest piękne, oryginalne, a jednocześnie jest dziwaczne :) Jest jedyną Dalią w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 5 dzieci.2 synow i 3 corki.Imiona corek: 1. Rykarda 2. Eulalia 3. Hermenegilda Synowie: 1. Mściwój 2. Esterchazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisze. Moi rodzice dali mi, jak na tamte czasy, imię oryginalne. Często bylo przekrecane na Monika, Monica, a nawet uwaga Mariola. Teraz jest to imię zwyczajne - Marika. Moje dzieci maja na imię Dawid i Liliana. Z synem nie mialam problemów ale córki imię często pisza Lilianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podstawówce wołali na mnie Beni :) W domu babcia mówiła Benulka, w pracy mówią Benita, Benitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie Benito mussolini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn to Sambor. Mąż też ma oryginalne imię jak na 40 latka - Patrycjusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam Jacentego, ale i tak każdy mówi Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi rodzice dali na imię Mirella. Nie trawię tego imienia, wszyscy gadali na mnie mirelka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba moje imię - innym nie musi :) Rodzice poza wyjątkowym imieniem nauczyli mnie wiary we własne siły, przekazali pewność siebie i pokazali, że człowiek to nie imię czy nazwisko - człowiek jest tym kim jest dzięki temu jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dasz dziecku na imię Temeria czy Redania ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci mają takie imiona - Luiza, Borys, Albert :) Raczej wszystkim się podobają, a co najważniejsze naszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happymummy275
Dobrze powiem wam jak postanowilsmy nazwać córeczkę.............więc nazwiemy ją......... Keira. Wybralismy jeszcze Rayle ale tu mógłby być problem. A co do drugiego imienia jakie proponujecie? Myślimy nad Marianną po babci ale sami nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keira - ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×