Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do man karmiacych mm hipp

Polecane posty

Gość gość

Mamy czy Waszym dzieciom zdarzyly sie zielino- żółte kupki po tym mleku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,takie dwa w jednym ze tak powiem Do tego corka srednio przybierala na wadze tzn jakies 200 g w 2 tygodnie ( ma 4 miesiące) zastanawiam sie nad zmiana mleka problem w tym ze żadnego nie toleruje za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ci za odpowiedź, mój na razie przybiera na wadze a kupki sa tak jak okreslilas dwa w jednym, wcześniej byly tylko żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladajac ten temat wlasnie ukrecilas na siebie bicz!! zaraz zleca sie matrony karmiace piersia i cie zjada od wyrodnych matek i zebys dziecko oddala do adopcji. sulimira wsiada na miotle i juz leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech leci mam nadzieje ze p.r.z.y.j.e.b.i.e w jakąś latarnie po drodze i juz nie zaszczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozylam ten wątek tylko dla mam karmiących mm hipp, a jedli ktos ma pisać o kp to niech sobie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauwazylam ze coraz więcej dzieci robi zielone kupy,moze to wina sztuczności mm lub hydrolizowanego bialka nie wiem moja cora na pepti robila zielone i mega smierdzące kupy-dużo laktozy 7,1 hipp zielonkawe ale rewelka potem enfamil 0-Lac -odradzam bo powoduje mega zaparcia u nas skonczylo się na oddziale ratunkowym,wrocilismy do hipp i jest znowu ok,kupka żóltawa a zielona kupa jak się okazało była od przerostu candida albicans w jelitach a nie przez mleko,po wyleczeniu kupki zrobily się żółtawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedź.a twoja córka miała jakieś inne objawy candida? Jak to wyleczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pediatra skwitowal to tak sztuczne mleko sztuczne kupki i ze to tez kwestia zelaza w mm . Biogaje mozesz podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze się z tym spotkal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn miał taką sytuację ;) po jakimś czasie przeszło - lekarz nic niepokojącego u niego nie widzi - teraz robi normalne kupy. Jeżeli dziecka nie boli brzuch, nie jest płaczliwe i przybiera na wadzę to raz na jakiś czas taka kupa to norma - słowa mojej pediatry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Moj od tygodnia robi takie kupki codziennie, ale nie jest placzliwy, brzuszek go nie boli i przybiera na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź już o tym żelazie nie pisz bo moje dziecko przy niedoborze robiło zielone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas objaw candidy to ogólne pobudzenie,rozdrażnienie,mała spała po 20-30 minut i się budziła marudząc,po wyleczeniu a było ciężko bo lek który mogła brać był średni bo candida była na niego średnio wrażliwa do tego probiotyki,kupowałam i kupuję VSL w saszetkach,drogie ale poprawa była szybka,a tak próbowaliśmy innym probiotykiem i nie dawał efektów,no i ciemieniucha....dziwna sprawa bo ją ma wiele dzieci ale powyleczeniu znikła a tak pomagał nizoral (mała miała w antybiogramie nizoral i candida była wrażliwa,a tyle w tv mówią o drożdżakach i o łupieżu to pomyślałam że nizoral na ciemieniuchę będzie ok) Obecnie kupki żółte,ale nie oznacza to że każde dziecko robiące zieloną kupę ma candidę :) jak macie dzieci starsze niż 4 mce rozszerzcie dietę,im mniej mleka tym mniej zielone kupy powinny być bo i o tym czytałam że tak się dzieje mój syn nie miał candidy ale robił zielone kupy od 7 do 15 mca do dnia w którym pił mleko modyfikowane ale on pił bebiko i jak tylko porzucił mleko modyfikowane zrobił brązowego kloca :) głupio bo nie zauważymy reakcji uczuleniowej na jakiś produkt bo często kupka przy takim produkcie jest zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 15.22 dzieki. Zapytam pediatre o te kupki. U nas tez jest ciemieniucha, spi normalnie,a kupki zolto-zielone. Badałas ta kupke w sanepidzie?Czy jak inaczej sprawdzilas obecnosc candidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas były takie kupy, plus pojawiła się wysypka - okaząło się, że alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale alergia na mleko czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×