Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczuplusieńka_

Do mężczyzn!!Czy szczupła dziewczyna...

Polecane posty

Gość szczuplusieńka_

może się podobać? Mam na myśli to,czy widząc z twarzy ładną dziewczynę,ale szczuplutką spojrzycie na nią z pożałowaniem czy z zachwytem?? Do rzeczy-jestem kobietą nad wyraz szczupła-z natury oczywiście.Wiele osób(nawet przypadkowych i nieznajomych)prawi mi często komplementy.Także według innych jestem ładną osobą,ale...według np innych kobiet oprócz zazdrości co do wagi słyszę uwagi,że powinnam przytyć,że nie jest to piękne!Zaznaczam,że mam tyłeczek itp,nie jestem aż tak płaska,mam długie proste włosy.. Mąż nie powie mi prawdy,bo to mąż.. Proszę o wypowiedzi mężczyzn,jak wy patrzycie na tzw "Patyczki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberry Fields
Ja lubię takie lekko przy kości co by miała czym piardnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina19.5
Głupia jesteś, faceci uwielbiają szczupłe dziewczyny i nie ma sie co oszukiwac ze jest inaczej :( Z chudymi nozkami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Belluccii
niektórym chudosc pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina19.5
Sorki za glupia, ale mam hopla na punkcie chudych nog I faceci uwielbiaja chude dziewczyny, tez sie oszukuje ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Nina ja również odpisałam Ci na Twoim topiku..:) Ja wiem czy lubią?Przyznam szczerze,że przed ślubem zanim schudłam-miałam takie powodzenie,że wiele znanych osob próbowało się ze mną umówić.Jednak wybrałam Męża:) Od ślubu(4 lata)Schudłam 8 kg i niestety gdzieś to moje powodzenie wywiało,mimo iż nadal jestem ładna.. Dziwne,ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale szczupla, chuda czy
anorka, bo to roznica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
No nie wiem: 172 cm,51 kg. Może uda mi się wkleić zdj.figury! Jaka anoreksja?Nigdy nie odmawiam sobie niczego.. Ćwiczę i biegam,bo chcę mieć mięśnie,ale niestety waga nigdy nie drgnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutilukjryhtgrf
ja zawsze bylam szczupla i na powodzenie nie narzekalam ale schudlam (praca, stres, rozwalony zwiazek) 7 kg i kazdy mi mowi zebm przytyla, zebym zaczela jesc, ze blabym super laska gdybym troche przytyla itp. i mowia to rowniez faceci:( nawet moj. ale ja probuje przytyc od 1,5 roku i nie potrafie, jem duzo a wskazowka wagi ani drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
No to mam identycznie-całkiem jak moje historia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machochocho
nie lubię pustych wieszaków, laska sama uważa si e za ładną, co widać w wypowiedzi i chce się pospuszczać nad swoją figurą wolę kobiety w rozmiarze scarlett johanson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Nie da się ukryć,że buzię mam ładną-to nawet nie moja opinia! A pytam o figurę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szu szu szuuuuuuuuu
to moze wklej to zdjece figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macha Yayami Yako-Tako
szczupłe dziewczyny mają głębokie piczki i trzeba fiuta 25 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machochocho
każdy pasztet uważa się za ładną, a ładne buzie nie muszą się dowartościowywać w necie pustaku cudaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek bez szelek
no ja jako facet nie zgodze sie ze mezczyzni lubia chude kobiety szczuple ale nie chude kobiece ale nie grube takie w sam raz to tak nie mam ochoty w lozku slyszec chrzestu kosci tylko chce miec w co klepnac i za co chwycic moi koledzy czy znajomi uwazaja to samo i czesto protestujemy kiedy nasze zgrabne kobiece panie chca sie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek bez szelek
dodam ze moja zona wazy 55 kg na 160 cm i uwazam ze tak wyglada najlepiej najsexowniej kiedys wpadla na pomysl odchudzania 50 kg wazyla i zastanawialem sie co stalo sie z moja kobieta szczerze to podsuwalem jej jedzenie zbey zaczela wygladac normalnie a nie jak jakas chudzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Dokladnie wiem Felku o czym mówisz.. Ja też nie uważam,że chude jest piekne toteż to powód dla którego straciłam powodzenie u mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Machoo a czy widzisz tu moje zdjecie??hahahahaha Co za jełop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuple kobiety sa okej, a to ze ci inne gadaja zbeys przytyla, no coz.. Zazdrosc, ale sie nie przejmuj nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Hept jesteś facetem? Dzięki za pocieszenie w każdym razie..ja wiem,że kobiety strasznie mi zazdroszczą figury,bo na każdym kroku to słyszę,ale ja bym wolała przytyć z 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macha Yayami Yako-Tako
kości zostały rzucone, powiedział mąż rzucając chudą żonę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
hihihi zawsze ta chuda żonka przytyje w ciąży:) tak więc spokojna Twoja rozczochrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem samcem hehe :) Naprawde nie przejmuj sie tym co mowia na temat szczuplych kobiet, szczuple babki sa super :) Oczywiscie jak ktos ma gruba zone, to bedzie mowil ze wcale nie :P A jak jakas sama ma pare kg za duzo, to bedzie opowiadala bajki ze najlepiej jak by te chude przytyly itd. itp. Nie kieruj sie NIGDY opinia innych, jak sie sama czujesz dobrze ze soba, to to jest sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
Hept czuję się doprawdy ok z samą sobą,ale wprowadzają mnie w wielką niepewność komentarze odnośnie mojej wagi! Ale hipokryzją jest to,że każda z tych osób się odchudza:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że nawet szczupłe i ładne idiotki mają ze sobą nie lada problem:) przeżywają czy nie są za bardzo szczupłe jakby nie było innych gorszych problemów! Przepraszam że was besztam ale ręce opadaja jak się czyta takie bzdury... Co wy baby macie jakąś chorą obsesje na punkcie wyglądu nawet gdy dobrze wyglądacie???? Znajdźcie w sobie jakiś poważniejszy problem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szu szu szuuuuuuuuu
ja też się czuję za chudo ;) więc nie jesteś sama, naprawdę. Szkoda,że nie chcesz wkleić zdjęcia, wtedy można by było szczerze powiedzieć jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplusieńka_
szuuu po pierwszę nie chcę być obrzucona błotem-jak ktoś wyżej napisał już na mnie vel"pustak,cudak", po drugie najzwyczjaniej nie potrafię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy ja na waszym miejscu miałabym głęboko w dupie opinię innych o moim wyglądzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×