Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość

1. Przestrzegacie zasad religii czy traktujecie je raczej lajtowo? 2.Od kiedy wyznajecie islam (od urodzenia czy inaczej) 3. Ubieracie sie tradycyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojego habibi wszystko zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem muzulmanka od urodzenia, rodzice z Egiptu a ja urodzilam sie w Pl , ubieram sie po europejsku, hidzab(chusta tylko do modlitwy)pracuje w szkole, zadko chodze do meczetu, obchodze swieta boze narodzenie bo lubie, mikolaj, choinka, prezenty,meza mam tez z Egiptu poznalam go jezdzac do kuzynow, sasiad zakochalismy sie w sobie , kiedy doroslam poprosil mojego ojca o moja reke , mialam szczescie nie chcialabym miec aranzowanego malzenstwa, maz ma firme w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meza pakistanczyka, jestem muzulmanka ponad 7 lat, modle sie 5 razy dziennie, chodze w piatek do meczetu, ubrania czasem pakistanskie, arabskie, na codzien spodnie, tuniki, lubie hidzab to chusta zawiazuje na styl arabski, makijaz styl arabski, ogolnie mam urode arabska, ludzie mysla ze jestem prawdziwa arabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ma sens noszenie chusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszenie chusty jest po to zeby obcy mezczyzni nie ogladali twoich wlosow, tylko maz oraz mezczyzni z rodziny, wlosy to atut kobiety, to jest wskazane lecz nie obowiazkowe, ale do modlitwy tak trzeba zakryc włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupie. Nie żal wam wiatru we włosach i pięknych fryzur których zazdroszczą koleżanki w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby sie pytac czemu katole maczaja dlonie w wodzie przed wejsciem do kosciola. Taka zasada. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, a muzułmanie wcale się nie myją jak się idą modlić, nie nie bo po co. Myją nie tylko dłonie a całe ciało i temu są czyści i tyle ale ja pytałam kobiet czy im nie żal, że muszą nosić chusty. Taka moja ciekawość. I proszę tu nie pisać katole, bo to tylko świadczy o kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zal, mam piekne dlugie, blyszczace wlosy naturalna szatynka, zawsze lubilam dlugie wlosy, zanim przeszlam na islam ciagle nosilam kucyk, warkocz, tak nadal nosze tylko zakryte chusta, wczesniej faktycznie duzo facetow zaczrpialo mnie ze mam piekne wlosy, w domu chodze bez chusty, w islamie obowiazkowo dlugie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to jest wskazane lecz nie obowiazkowe" x x powiedz to w Arabii Saudyjskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzulmanie do modlitwy musza byc wykapani, czyste ubranie, bo inaczej modlitwa nie wazna, musza wygolic pachy , miejsca intymne modla sie bez butow, oddzielne pomieszczenia dla kobiet, dla mezczyzn, po wspolzyciu od razu kapiel, kobieta jak ma okres nie moze sie modlic, mezczyzna nie powinien podawac dloni obcej kobiecie a szczegolnie przed modlitwa, muzulmanin nie moze nosic zlota, jedwabiu, kobiety powinne na ulice wychodzic zaktyte, tylko twarz dlonie stopy moga byc odkryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czasie okresu moze wspolzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koranie jest tak zapisane wskazane lecz nie obowiazkowe, czesto kobiety same szaleja zakrywaja sie , a w Koranie jest zapisane zakaz zakrywania twarzy , dloni, stopy tez moga byc odsloniete, a co robia niektore zakrywaja wszystko nawet latem zakladaja rekawice ha nie zgodnie z religia, ale zalezy od wychowania , na jakiego meza trafi, jak na zazdrosnika to przerypane moze zapomniec o wyjsciu bez zakrycia albo w makijazu , lub w ogole na ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że muzułmanki mogą mieć makijaż. A nawet słyszałam, że jak chodzą w burkach to pod spodem nic nie muszą zakładać. Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie wspolzyc sbsolutnie nie? Ale to jest obrzydliwe nawet jakbym nie byla muzulmanka to bym tego nie robila podczas okresu, w islamie tak naprawde mozna tylko tzw (po bozemu) , niektórzy nawet w usta nie caluja, seks oralny, analny, zakazany, choc duzo muzulmanow tego nie przestrzega,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po bożemu to chyba nie każda kobieta odczuwa przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslec, ze w Iranie jeszcze zaledwie 45 lat temu kobiety nosily spodnice do kolan, rajstopy, buty na obcasie i wlosy uczesane jak sie im zywnie podobalo... i kto powie, ze religie puszczone 'samopas ' nie cofaja ludzkosci w rozwoju o setki czy tysiace lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę muzulmanki nie powinny sie malowac, bo podobno po smierci ktora czesc ciala miala pomalowana bedzie miec przypalana, kara, a pod burka jesli nie przeswituje to byc moze tylko bielizne bo w koncu goroca w tamtyvh krajach, ale watpie ze ktoras by tak wyszla bo jakby maz zoba czyl ze tylko pod burka bielizna to pewnie niezle lanie by dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. Idźcie nosić burki gdzie indziej, najlepiej wśród tej całej muzułmańskiej dziczy na wschodzie albo w Afryce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, dlaczego kobieta jadąc do jakiegośtam iranu, pakistanu czy jak to tam zwał musi mieć burkę bo jej zrobią ała? a jak taka przyjeżdża do polski to burkę, a jakby u nas jej zakazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W islamie to facet ma zaspokoic swoje potrzeby, zona nie moze odmowic mezowi, pewnie sa takie ze nie odczuwaja zaspokojenia ale boja sie o tym powiedziec, wiele kobiet sa jak inkubatory tylko do rodzenia dzieci, ale w koranie jest napisane ze maz nie powinien wyjsc z lozka dopoki kobieta nie bedzie zaspokojona, to zalezy na jakiego trafi faceta, pewnie sa tez udane pary ktore rozmawiaja czego oczekuja od siebie podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panuje przekonanie, że we włosach kobiety jest zła moc, która kusi mężczyzn do rozwiązłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pakistanie nie nosza burek , tylko takie kolorowe ubrania, dluga tunika , spodnie aladynki, chusty, niektore nawet odkryte pol wlosow, te tuniki maja czesto rekawy 3/4 a reszte reki sa ozdobione branzoletkami, henna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Islamie to kobieta jest winna rozwiązłości mężczyzny. jeśli zostanie zgw'ałcona, to oczywiste, że sprowokowała. w skrajnych przypadkach mężczyźni mogą pobić na ulicy kobietę, bo ta miała odsłonięte dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto muzulmanki jak przyjezdzaja do europy to rezygnuja z burek, ubran ze swoiego kraju, sa takie ze nie nosza chusty, w norwegi takich ful, a wlosy rozjasniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHORZY LUDZIE I CHORA RELIGIA A tlumaczenie zeby nie prowokowac faceta to dowod ze ci faceci sa na poziomie intelektualnym psa , pies nie potrafi kontrolowac chcicy i wskakuje na suke ktora napotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koranie jest zakazane bic kobiety, przemoc zakazana, to sami walnieci faceci to sobie wymyslaja, mysla ze im wszystko wolno, ze sa panami, wladcami, zaplaca kiedys za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj psów. Mój się kontroluje nawet przy suczkach nie skacze na nie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bez przesady, jakby tak bylo ze facet muzulmanin nie moze sie powstrzymac jak zobaczy kobiece wlosy, kobiety zakrywaja wlosy zeby obcy faceci sie na nie nie patrzyli, tylko maz, oraz z rodziny, jakby tak bylo to mnostwo europejek z odkryta glowa byla by przez nich gwalcona, lub zabijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×