Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabolina

Do perfekcjonistek. Jak dbacie o wygląd?

Polecane posty

Gość żabolina

Cześć, dbanie o siebie sprawi mi dużą radość jednak nie zawsze umiem znaleźć czas, a właściwie siłę, by chociażby pomalować paznokcie. Są jednak takie dziewczyny, i to wcale nie mało, które są szczupłe, modnie ubrane, opalone, ze zdrowymi lśniącymi włosami i białymi zębami. Makijaż idealny, super paznokcie i ten super świeży zapach, o każdej porze dnia. Kurczę, coraz częściej widuję takie dziewczyny. Zastanawia mnie czy taki wygląd jest zależny od finansów czy raczej czasu włożonego w pielęgnację ciała.. Ja po prostu biorę prysznic, depiluję się, wkładam jakąś sukienkę, sandałki, krem na twarz a jesli mi zostanie to wklepuje w cialo, podkład, tusz, róż, pomadka, uzupełniam brwi, czasami bawię się cieniami. Moim problemem są niezbyt białe zęby (paliłam, piję kawe, z natury ponadto też są żółtawe). I teraz pytanie do tych dziewczyn, które rzeczywiście wyglądają tak za*je*bi*ście i perfekcyjnie- czego takiego używacie, jak dbacie o siebie, że wyglądacie tak idealnie w każdym calu? Pytam, bo wiem, że jestem ładna a często nawet brzydsza ode mnie wygląda na bardziej zadbaną i ogarniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh wydaje ci się, że są swieze o kazdej porze dnia. Pewnie jak by je zapytać to by mowily, ze jest inaczej. Dobre markowe perfumy robią swoje :) Chociaz znam jedną dziewczynę, która zawsze nosi przy sobie chusteczki do hig.intymnej i uzywa je przy kazdej okazji jak jest w toalecie. Niektóre tez noszą przy sobie pastę i szczoteczke do zębow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim systematycznosc w pielęgnacji. Na zęby stosuje Białą Perłe. Perfumy muszą być idealnie dobrane najlepiej przy kazdej okazji sprawdzaj kilka zapachów i dobierz te ktore do ciebie pasuja no i nie w Rossmanie tylko w Seforze albo Douglasie. Teraz mam Gucci Flora długo szukalam tego zapachu ale pasuje do mnie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zęby to można kupić paski wybielające np. Crest albo Blendamed 3dWhite na Allegro znajdziesz ;) w porównaniu do zabiegów u dentysty cena jest niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim ważne dla mnie są zadbane paznokcie, nie mam na mysli tipsów tylko po prostu,żeby miały ładny kształt, skórki powinny być usunięte a dłonie gładkie. Tak samo u stóp, nieraz przeraża mnie brud pod paznokciami i ciemna płytka paznokcia jakie widuje u niektórych kobiet w autobusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że nie do końca ważna jest cena kosmetyków. Może być krem tańszy, ale również bardzo dobry. Ważna jest także ilość czasu włożona w pielęgnację ciała. Oczywiście z niczym nie należy przesadzać, ale żeby coś było zrobione dobrze trzeba włożyć w to czas i robić regularnie P.S.Są pasty do zębów dal tych, którzy piją dużo kawy czy herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda nie liczą się drogie kosmetyki tylko poświęcony czas na necie można dużo znaleźć fajnych przepisów na różne peelingi do ciała i co ważne troszkę chęci pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie ma to jak tani zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabolina
jeszcze by się przydalo miec dobre ubrania. hajs ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja polecam książkę "Ziołowe SPA PORADNIK URODY " super są tam przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabolina
ile pieniedzy miesiecznie poswiecacie na kosmetyki, zabiegi itp? a ile na ubrania, obuwie? jakie marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×