Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do wszystkich którzy nie zdali matematyki

Polecane posty

Gość gość

W 2015 roku matematyka ma zostać zniesiona na maturze, więc uwaga!!! Osoby które do tej pory nie zdały matematyki będą miały anulowany ten przedmiot. UWAGA: przedmiot dodatkowy nie będzie obowiązkowy. Obowiązkowym przedmiotem będzie tylko język polski i język obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Nie kłam, oni są głusi na takie propozycje by znieść matematykę. Niedawno taka padła by znieść dla dyskalkulików i zero odzewu ze strony tych zasrańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
92 - a jeśli ja np. podchodziłam już 5 razy do matury z matematyki to mogłabym też przynieść takie zaświadczenie o dyskalkulii. Jestem pewna że angielskiego się jakoś wyuczę ale niestety, matematyki już nie. Może zaświadczenie o dyskalkulii byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Ja miałem nauczycielke do matematyki przez 4 m-ce i też nie dałem rady. Rozstrzelałbym własnoręcznie osoby odpowiedzialne za matematykę na maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha jak można matematyki nie znać jak się uczy podstaw to ze wzorami potem z górki tylko trzeba je wykłuć na blache a liczenie to już prościzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
hahahaha jak można wosu, biologii, geografii, historii nie znać. wszyscy co nie mają o tym pojęcia powinni być powieszeni. Fajna jest taka retoryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
dzielę przez zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze odsiewają ziarno o plew!!! Teraz każdy tłumok ma wyższe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dziwić. Jak jeździłam na inwentaryzacje to miałam ręce pełne roboty bo tłuki nie umiały policzyć palety z napojami. Ja pierdziele,jak można nie umieć mnożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy musi mieć wykształcenie średnie, skoro nie umiesz policzyć to nie zasługujesz na takowe, potem takie debile pchają pieniądze do amber goldów i innych i płaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tam nie było tylko zadań z mnożeniem. Jakby była podstawa o jakiej wy mówicie mnożenie dzielenie, odejmowanie dodawanie to by nikt afery nie robił ale były jakieś logarytmy, zadanie z drogą i czasem, w ogóle nie na poziom podstaowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha jak można wosu, biologii, geografii, historii nie znać. wszyscy co nie mają o tym pojęcia powinni być powieszeni. Fajna jest taka retoryka? x Ale co ty koleś pierdzielisz???? To są przedmioty PAMIĘCIOWE i jeśli ktoś ich nie zdał - oznacza to, że dał d**y i się po prostu nie obrył :o:o To samo z matmy - uczysz się wzorów, a liczenie pod nie to już pestka. Zdaje się zresztą, że możecie mieć talbice, tak? PRzYPOMINAM, że zgodnie z nową maturą zalicza już 30%. Sorry, każdy, kto nie umie osiągnąć tego żenującego minimum z obojętnie jakiego przedmiotu, powinien być odesłany na rok do prac z łopatą przy drodze. A po takim roku niech się zastanowi - czy warto przysiąść do nauki i mieć w życiu coś więcej, czy może odpowiada mu kopanie rowów. Ktoś też to musi robić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat logarytm to banał gdybyś całkę miał do ogarnięcia nawet prostą to byś się zesrał - poł godziny w tablisach bys siedział i tak nic byś nie wymyślił - a logarytm procenty czy równanie kwadartowe no proszę Cie nie rób z siebie debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura nie jest konieczna do pójścia na studia ale np. wyobraźcie sobie coś takiego chcesz być aktorem teatralnym, nie chce iść na studia (masz doświadczenie) musisz zdać egzamin eksternistyczny aktorski. Czytałam coś na ten temat i tam jest potrzebne średnie z maturą i przez coś takiego nie możesz podejdź do tego egzaminu bo nie masz matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie sytuację profesor habilitowany wychodzi na mównicę i daje wykład z fizyki, niektóre rzeczy zapisuje i tu nagle patrzysz a tam w zadaniu "dżwi" Myślisz sobie WTF koleś ma profesora tyle lat się uczył i pisać nie potrafi po polsku kto mu dał profesora? Ta sama sytuacja jest z matmą - Humanista po studiach idzie do pracy i po roku ma wypełnić zeznanie podatkowe i zaczynają się schody ... Bo mgr nie ogarnia podstaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Przecież w tych tablicach nic nie było napisane na dobrą sprawę. Co do czego, w jakiej kolejności robić. Nie było tam żadnej instrukcji. Jakbyś mi dał instrukcje że najpierw obliczamy delte, potem to, potem tamto, siamto to bym napisał maturę bo wiem że dużymi liczbami się tam nie operuje ale takie wypunktowanie wzorów to mi nic nie mówi. Te przedmioty co je wypunktowałem, nie są takie znowu pamięciowe, trzeba się też logiką tam odznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele ale ty ułomny jesteś - do kubla też bierzesz ze sobą instrukcje? najpier deska do góry potem majstki na koniec celować i sikać? Jak rozwiążesz 10 równań sam w domu pod rząd to będziesz pamiętał w sasadzie tylko to masz pamiętać kolejnośc bo wzory masz ! Ty umrzesz na tych studiach tam tylko wzory podają i radz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
A twój osobnik obryty z matematyki przyjdzie do lekarza z podwyższonymi enzymami wątrobowymi i zapyta się czy piwo to też alkohol? I jakoś ci nie każe zdawać chemii i biologii mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
Z telewizji i prasy też jesteś bombardowany informacjami zewsząd i jak można WoSu wobec tego nie zdać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosu sie nie zdaje, wos można napisać na ileś procent na tyle na ile ci to potrzebne na studia. Jest awykonalnym zdawanie egzaminów ze wszystkich przedmiotów fizycznie, tyle przyswojonej wiedzy w krótkim czasie z różnych dziedzin. Każdy kto skończył liceum powinien mieć ogólny zasób wiedzy bo to wstyd. Pogódź sie, że matma na maturze jest i jej nie zniosą przez następne x lat, na pewno nie szybko o ile w ogóle i zacznij się uczyć! filozofie to będziesz miał na studiach jak zdasz matematykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
A czy ja mam szansę się jeszcze na UP dostać na jakiś mało oblegany kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam uważam że wszystkie przedmioty powinny być obowiązkowe, żadnej ulgi i powinno się zdać od 51% maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
No a mnie matematyka nie jest potrzebna na studia. Kontrowersji nastręcza dobór obowiązkowych przedmiotów. Nikt nie da rady zdać wszystkiego ale jakie niby prawa rządzą tym że to właśnie ma być matematyka obowiązkowa? Bo tak ze szwagrem sobie ktoś ustalił przy wódce czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest druga możliwość by matura dla dyskalkulików była inna. Np. mnożenia, dodawanie, odejmowanie, dzielenie w punktach abcd i tak całe 100 pytań bez pytań otwartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawalam matematyke rozszerzona i zdalam ale za to z polaka jestem noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdaliscie teraz to zdacie w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wytłumacz mi jedno w jaki sposób tą matematykę zdać, oprócz tego mam angielski pisemny zawalony chociaż napisałam 170 słówek w liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z ilu ty przedmiotow oblalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×