Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do zgubienia 67kg!!!

Polecane posty

Gość gość

Czy jest ktoś chętny do wspólnej walki?Chętnie jakby ktoś z podobnym bagażem ale każdy się przyda;-) Na razie brak mi dostatecznej motywacji...Nie chcę żywić się liśćmi sałaty, chcę się dalej cieszyć jedzeniem,ale zmienić styl trochę....Ważę 122 kg przy wzroście 164 cm:( Chcę aby to był topik nie tylko o odchudzaniu ale ogólnie o życiu,wspieranie się w różnych sprawach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany boskie, jak się dorobiłas tylu kg na plusie? Nie przyłączę się bo sama walczę z 8 kg, ale życze powodzenia. Od siebie doradzam ruch, jedzenie -500 kalorii w stosunku do zapotrzebowania kalorycznego i badania kontrolne na początku i raz w miesiącu odchudzania. Chudnie się dwa razy dłużej niż się tyje, ale wolne chudnięcie i stopsniowe wyjście z diety zabezpiecza przed jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kochana zaszalałaś. ;) Mocno trzymam kciuki i będę kibicować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do sposobu dorobienia to podejrzewam że podobnie jak Ty swoich ośmiu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie dołączę też mam bardzo dużo do zgubienia może damy radę razem ruszyć i podjąć wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek radzę wyznaczać sobie cele bardziej realne. W pierwszym miesiącu z takiej wagi możesz spaść nawet do - 15kg. Później będzie coraz wolniej szło, ale nie poddawaj się. Odchudzanie nie polega na jedzeniu samej sałaty. Najlepiej jedz pięć razy dziennie , oblicz sobie dietę 1500 kcal i włącz ruch. Unikaj słodyczy, fast foodów, napoi gazowanych. Zamiast tego zjedz słodki owoc ( jeden) oraz dużą porcję warzyw. Ja odchudzam się trzy tygodnie i zrzuciłam 6 kg ( w tym też wodę) , a startowałam z mniejszej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaCzekoladkaa
Ja jak najbardziej moge sie przylaczyc tylko u mnie maksymalnie 15 kg do schudniecia, ale u mnie zawsze tak bylo wiec bedzie troszke gorzej :) Poki co jestem bez diety i od piatku zaczelam cwiczyc Skalpel Chodakowskiej, ale jem slodycze :). Jak dla mnie mozemy podchudzac sie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gość z 18:19 - ja dorobiłam się swoich 8 kg na plusie w wyniku postarzenia się o 8 lat i piwkowaniu z mężem :D Ale żeby dorobić się 67 musiałabym postarzeć się o kolejnych 59 albo pić piwo hektolitrami - więc, ile masz lat i ile piwa pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelefele
Ja się osobiście dorobiłam 20 kg po zamieszkaniu z moim narzeczonym, a teraz już mężem. Przed ślubem zeszczuplałam 25 kg, ale potem nadrobiłam bo zaczęłam jeść to co mój szczupły mąż, a więc czipsy, frytki, zapiekanki. Do tego winko, albo smakowe piwko no i się uzbierało. Teraz walczę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia, duzo cwicz z ewa ch, i mel b, i pij duzo wody z cytryną. jak bedziesz miala ochote na słodkie kup sobie białko w sklpeie z odżywkami. takie moje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, bardzo miło,że się ktoś odezwał na mój post. Oczywiście sport obowiązkowo!!!! Nie chcę stosować diety jako takiej, chcę po prostu wrócić do nawyków żywieniowych z czasów,gdy byłam szczupła;-) Mam nadzieję,że inni się przyłączą... Jak przytyłam?Ostatnie 50 kg w przeciągu jakiś czterech lat. 40 kg bardzo szybko przytyłam w przeciągu ok roku, półtorej...Miałam kompulsywne napady obżarstwa, problemy życiowe, przeprowadziłam się i prawie w ogóle nie ruszałam,złe odżywianie, ogólnie błędne koło...Jak ważyłam 60 kg, to też sobie mówiłam,że w życiu nie przekroczę 70 kg, a jak można się tak zapuścić i ważyć 100 kg...Teraz wiem,że niczego nie można być pewnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sportu to na razie dłuugie spacery i jazda na rowerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asijana82
witaj autorko, może jakiś nick bo ciężko gościa od gościa odróżnić :) jestem z Tobą i mam nadzieję, że obie weźmiemy się porządnie za siebie, ja jestem z południowej Polski, mam 32 lata, 115/170, póki co zaplanowałam sobie kilka dni na samych sokach, ostatnio kupiłam sokowirówkę, więc będą to własnoręcznie robione soki, postaram się aby były bardzo różnorodne, do tego wspomagam się linea 30 + oraz błonnikiem z ananasem i chromem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liściowe zielsko
Witaj Autorko, ja ważę ok. 90kg przy 164cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!!dolączam do was z góry przepraszam za błedy nie jestem polką...tez bardzo zaniedbałam swoje ciało///ale tym razem musi mi sie udać...to przez te ruzne djety głodowki chudłam 7-8 kilo a potem rzucałam sie na zarcie i tyłam 10-12//// i znowu wiem ze zaczynam od nie własciwej djety od wczoraj jestem na djecie dr.Dąbrowskiej czyli same warzywa i owoce.mozna ją stosować od2 do 6 tygodni.a potem z niej wychodzic tyle samo co sie na niej było/czyli dodawac pomalu nabial/chude mięsko/rybke /i.t.p.a nie rzucac sie na zarcie tak jak robiłam ja do tej pory///mam bardzo mocne postanowienie i tym razem wierze ze mi sie uda////waze 126kg przy wzroscie 176////trzymam za was kciuki...a pewnie ze damy rady a! i jeszcze na tej djecie była moja kolezanka 4 tygodni i tak samo zniej wychodziła 4..i w sumie przez 8 tygodni schudła 20kg///ze 100// moj cel na początek to zobaczyc 9 z przodu///ide do pracy zajze wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, to ja autorka topiku-założyłam konto żeby lepiej odróżniać;-) Ja tak na ostro to zaczynam od poniedziałku, bo jutro wyjeżdżam i nie wiem czy mi się uda trzymać postanowień;-) Z takich rzeczy na których będę się opierać to mam dwie książki, są ogólnie o diecie zapobiegającej różnym chorobom,a nie konkretnie otyłości,ale pisze tam,że jak będzie się stosowało do tych zasad do waga sama się unormuje. Muszę wyczuć czy potrzebuję dziennie 4,5, czy 6 posiłków.... Będę się starała też zamieszczać jakieś motywujące motto. Na dziś brzmi: "Zacznij gubić kilogramy już teraz,ten proces potrwa bardzo długo. Im szybciej zacznę o siebie dbać tym szybciej zacznę korzystać z życia.Każde odwlekanie odwleka czas czerpania z życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jak się dziś ważyłam to okazało się,że ważę 120 kg a nie 122;-)ale moja waga jest szalona,mam taką zwykłą nie elektryczną. Kolejne motto:"Zacznij dbać o siebie już dziś,to,że jesteś gruba nie oznacza,że masz być niezadbana. Muszę nauczyć się cieszyć czymś innym poza jedzeniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikimaki gdzie ty to wpisujesz(23.05.2014-120 kg; cel 1-105 kg; cel ostateczny-55kg)ze u ciebie to takim drobnym wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w twoim koncie jest takie pole to wpisywania,nie pamiętam jak się nazywało... Ale widzę,że już masz;-) Ja też myślałam o tej diecie doktor Dąbrowskiej, nie tylko można schudnąć ale i zdrowie się poprawia. Niestety obecnie nie stać mnie:(Bo tam chyba na jakieś wczasy się jedzie.... A mi by się przydało,bo mam tez z nadpotliwością kłopoty i cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asijana82
witaj autorko ja niestety niewiele wiem o diecie dr Dąbrowskiej, zwykle jak chciałam szybko zrzucić kg stosowałam kopenhaską lub lemon diet kilka razy udało mi się sporo zrzucić ale niestety wszystko wróciło z nawiązką co do cery to moja się bardzo poprawiła odkąd myję się mydłem dove jakkolwiek to zabrzmi :) miejscowo gdy coś mi wyskoczy stosuję korektor antybakteryjny z manhatan w pisaku do kupienia za grosze na allegro wg mnie jeden z niewielu korektorów które leczą no i nie stosuje na noc kremu tylko przemywam twarz płynem micelarnym a rano lekki krem daję tylko na policzki i nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mogę się do Was dołączyć.Przyda mi się towarzystwo :D Ja zaczęłam się odchudzać od 13 kwietnia. Startowałam z wagi 95kg. Po 5 tyg mam 10 kg mniej w zdrowy sposób. Dużo mi pomogła książka Jillian Michaels opanuj swój metabolizm. Nie jestem na jakiejś konkretniej diecie, ale po tej książce dużo zrozumiałam co robię źle i jak to zmienić :) Trzymam za Was i za siebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny;-) Co do cery to jeszcze bym jakoś zniosła,gdyby nie potworna nadpotliwość twarzy:(To jest jakaś tragedia,boje się gdzieś wychodzić,robić zakupy:( A jakiej są przykładowe zasady w tej książce Michaels?Ja polecam książki Michaela Hamma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivana jak tam dieta dzisiaj?Jak się trzymasz?W sumie to tak gorąco,że można by jeść owoce,warzywa właśnie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego ze Jillian Michaels jest trenerką fitnessu i odchudza ludzi ważących ponad 150 kg w tym amerykańskim programie biggest losers :) ma sporo fajnych treningów - można je znaleźć na youtubie :) - polecam, bo 20 minut dziennie a centymetry lecą na potęgę. w wielkim skrócie zasady diety ( a właściwie stylu życia) są proste: staramy się unikać w jak największym stopniu wszystkiego co ma w składzie: benzoesan sodu, syrop glukozowo-fruktozowy, mleko w proszku, glutaminian sodu, itp. Zamieniamy biały chleb, biały ryż mąkę makaron na razowy chleb, kasze, brązowe makarony, ryże, itp zamieniamy olej na oliwę z oliwek jemy 4-5 posiłków śniadanie (przekąska) obiad przekąska kolacja na przekąskę najlepiej owoce, orzechy typu migdały. Jeśli mamy potrzeby na sok, to nie kupujemy gotowców tylko go wyciskamy (najlepiej z cytrusów) na kolację najlepiej białko (pierś z kurczaka, indyka, rybka) + zielone warzywa (brokuły, brukselki, sałata, szpinak, itp) KOlacja najpóźniej o 21 Jeśli już koniecznie mamy ochotę na coś słodkiego lub nawet chipsy - nie może to przekroczyć 200kcal jeśli ktoś tak jak ja jest uzależniony od napojów gazowanych, to nie może sobie pozwolić na więcej niż 2 szklanki (nie kubły :) ) dziennie. Oczywiście najlepiej zrezygnować z coli, słodyczy itp, ale lepiej ograniczyć niż na tydzień wyeliminować a potem nażreć się na potęgę - W każdym posiłku powinny być zawarte warzywa lub owoce wielkość porcji na płaskim talerzu - połowę talerzu powinny zajmować warzywa (ale nie wysokoskrobiowe typu ziemniaki), ćwiartkę produkt białkowy i ćwiartkę np kasza, AHA trzeba się pilnować w piciu wody, teoretycznie minimum 1,5 litra wody. Ale natrafiłam informację że powinno się pić 30 ml wody na każdy kilogram ciała. I tu się zgodzę. Ja ważę teraz 85 kg i zgodnie z tym powinnam dla prawidłowego funkcjonowania wypijać ok 2,5 litra wody czyli 10 szkl dziennie. Staram się pić jedną co godzinę i jest super. Przynajmniej nie cierpię już na kompulsywne jedzenie, cellulit znika i przestały mi krosty na twarzy wyskakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie to wszystko napisałaś, gdyby jeszcze tak łatwo dało się to wbić do łba. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej,to są nawet ciekawe te zasady;-)Podobne do tych z książek Michaela Hamma,on też jest dietetykiem....I to dzięki tym zasadom schudłaś 10 kg?W 1,5 miesiąca?A te ćwiczenia to też dla bardzo otyłych są?Nie obciążają? No właśnie z tą wodą to trzeba się zastanowić, może to racja...Tylko czy się nie wypłucze wtedy minerałów czy czegoś takiego?:)Może właśnie za mało piję i przez tą się pocę tak okrutnie...Nawet nie dawno nad tym myślałam....czy za mało tej wody nie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×