Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobija mnie dziewczyna brata, prośba o radę

Polecane posty

Gość gość

są ze sobą od około roku, ona mnie chyba polubiła ja wręcz przeciwnie, ciągle (jak go nie ma) narzeka na niego że: nie ma domu tylko mieszkanie kupuje sobie drogie sprzęty nie ma oszczędności nie kupił jej tego czy tamtego że spotyka się z kolegami których ona nie znosi że chce wypić np piwo ogólnie ciągle narzeka :) mam wrażenie że jest z nim dla kasy, ona ma 26 on 38 lat, dzwoni do mnie żeby ponarzekać chociaż mało się znamy, dzwoni do mojej mamy żeby ponarzekać, jak spotyka mojego ojca też narzeka, co z tym zrobić? mam ochotę otworzyć trochę bratu oczy... mówić mu o tym czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za język jakiego użyję, ale Nie wpier/da/laj się bo będziesz ta najgorsza, która chciała zniszczyć związek własnego brata bez względu na to czy zostaną ze sobą czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby prawda, tyle że on nie ma świadomości jak ona się zachowuje bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra rada nie mieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu przejrzy na oczy. Wyluzuj. Bo źle na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej żę nie chcesz tego słuchać i niech swoje problemy w związku załatwia z Twoim bratem a nie z Tobą i tak już jej nie lubisz to najwyżej ona przestanie lubic ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony nie warto się mieszać, ale z drugiej strony jak się brat zorientuje to może być za późno. Mój chłopak ma podobnie fałszywą bratową i jego brat jakoś pomimo 12 lat razem tego nie widzi. Można sugerować, ale wątpię żeby cokolwiek to dało jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×