Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobra i TANIA restauracja na Piotrkowskiej w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

to...? Szukam czegoś dobrego i taniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinn33
Lubię czasami z żoną sobie wyjść do restauracji Ganesh na Piotrkowską. Piękny letni ogródek do dyspozycji gości, gdzie panuje wręcz magiczna atmosfera. Te lampiony, światła, kwiaty, muzyka prosto z orientu, wszystko to tworzy romantyczny klimat. Zabrałem tu żonę na pierwszą randkę, więc tym bardziej to dla nas miejsce szczególne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki98
Na pewno czymś ciekawym będzie restauracja Ganesh. To indyjski lokal na rynku w Manufakturze. Jak normalnie nie jadam takiego orientalnego jedzenia, tak tutaj mi wybitnie smakuje, zwłaszcza ich baranina. Korzystają z przypraw prosto z Indii, jedzenie robią na miejscu, nawet chlebek wypiekają w specjalnym sprowadzanym z Indii piecu. Akurat o ten chlebek to pytałem obsługę skąd go mają, bo tak mi posmakował. Sto procent autentyczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega szybcy są kurierzy z Maxi Pizza, max to jest 30 minut czekania na jedzenie, co jest chyba jakimś rekordem bo jeszcze nigdy szybciej mi nikt jedzenia nie przywiózł niż oni. Menu jest na maxipizza.pl, jeśli miałbym konkretną pizzę polecać to ja lubię klasykę czyli ser szynka pieczarki, nie ma nic lepszego, i koniecznie na grubym cieście żeby było! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podchodzi mi pizza arabska od Maxi Pizza (namiary są na maxipizza.pl). Naprawdę mają świeże składniki, kapary lepsze jakości, kurczak świeżutki a nie jakiś który przeleżał w lodówce już parę dni...No i też dużym ich atutem jest ciasto, ponoć robią je codziennie na świeżo, nie pieką ciasta które ma parę dni tak jak inne pizzerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka54

Musi być akurat na tej ulicy? Z pizzerii zobacz też na Kossaka 12 gdzie masz Di Como, każdy ją poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×