Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukająca 4

Dobra kosmetyczka,wizazystka z Łodzi i okolic

Polecane posty

Gość Szukająca 4

Czy zna ktos i moze polecic taka osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca 4
Dodam ze chodzi mi o makijaz do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_Sawicka
Na Limanowskiego, zaraz za skrzyzowaniem z Sierakowskiego , w rzędzie pawilonów handlowych otwiera sie niebawem zakład fryzjersko -kosmetyczny. Tam też przyjmuje i doradza / pierwsza wizyta gratis/ dobra wizażystka. Idź, pokaż sie z pewnościa doradzą co i jak. Zakład prowadzą młode dziewczyny, maja juz swoją stałą klientele, dotąd pracowały w innym miejscu, mają gust i dobrą rękę.Widziałam jak czeszą i malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abacaba20
Pewnie to już nieaktualne ale jakby co to też się wypowiem :) Bardzo dobry salon kosmetyczno fryzjerski jest na królewskiej 26 (w takim zielonym domku) koło parku. To jest dopiero co otworzony salon (wcześniej pracowała gdzie indziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricia.wizaz
Zapraszam panie przede wszystkim z Łodzi i okolic. Oferuję makijaże - ślubny,wieczorowy,dzienny,do sesji itd. dojeżdżam do domu klientek. Chętnie nawiążę również współpracę z modelkami i fotografami. Kontakt na priv i maila patricia.wizaz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailanth
Witam, Dziewczyny, jeżeli znacie dorych fryzjerów, kosmetyczki, wizażystów itp, to możecie dodać namiary na nich w serwisie www.ofachowcach.pl Wówczas więcej osób skorzysta i nikt nie pójdzie do partaczy. Możecie znaleźć dobrych fachowców, którzy są już dodani. Pozdrawiam Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNAPEK
Moge polecic salon gdzie ja chodze,dosc dlugo szukalam w Lodzi dobrej kosmetyczki wizazystki,jest pasjonatka swojego zawodu,makijaz dobiera i robi super,na dobrych kosmetykach bo trzymal mi sie cale wesele,p.Paula salon kosmetyczny Atelier Piotrkowska 88, www.salonatelier.pl Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogotowie kosmetyczne, jezeli mialas jakas wpadke badz nie masz czasu dojechac, zrobimy to za Ciebie, pelen profesionalizm, pracowala w Nirvana Spa w LONDYNIE( http://www.nirvanaspa.co.uk/)oraz w Virgin Airlines, obsluga spa klientow biznesowych, doejzdzam na terenie Warszawy i Lodzi, atrakcyjne ceny, opalanie natryskowe, maniciure, pediciure, pracuje na wysokiej klasy kosmetykach takich jak Clarins, masaze kamieniami, itd.jezeli nie masz czasu pisz emaila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiabasia
ŁÓDŹ w ŁODZI Ja do slubu sie szykowalam w " Atelier" na Piotrkowskiej 88,zrobilam tam makijaz ,paznokcie,wlosy,depilacje,moj Adam natomiast zrobil sobie manicure,w sumie wyszlo taniej niz sie spodziewalismy bo dostalismy upust,wygladalam tak cudownie ze moja mama sie poplakala jak mnie zobaczyla,makijaz trzymal sie bardzo dlugo,wlosy tez a paznokcie dopiero po miesiacu poszlam tez tam na dopelnienie. Maja tanio i bardzo solidnie. Polecam. Ich stronka gdzie sa tez ceny: www.salonatelier.pl tel.042 632 16 61 501 784 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hara
wizaz.win.pl ... polecam, pasjonatka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziol
zgłaszam sie :) wizaz,stylizacja paznokci zel akryl akryzel,fiberglass,pielegnacja twarzy i ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycona Makijażem
Ja znam jedną wspaniałą makijażystkę z Łodzi - p.Monika M. jest bardzo profesjonalna i widać że pracuje z prawdziwą PASJĄ !!!Malowała mnie do ślubu i makijaż był bardzo trwały,dopracowany i wyglądałam fantastycznie.Nawet później zdecydowałam się jeszcze na makijaż fotograficzny:P Polecam każdemu mimo ,że makijaż kosztuje ok.100zł z dojazdem ! Jeśli chcecie być dobrze umalowane -tylko Monika !!! Nie wiem czy moge podać jej nr.,ale skoro tego dotyczy ten wątek to podam tel: 603-166-165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda B
Ja z kolei oraz sporo moich znajomych korzystało z makijażu u pani Moniki Jarzyńskiej z salonu Euro-Styl-Spa. Rewelacja!!! Polecam. Bardzo profesjonalnie w tym salonie podchodzą do Pary Młodej i z tego co wiem specjalizują się w slubnych tematach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimena
Tez polecam uslugi salonu Atelier ul. Piotrkowska 88,robilam sobie przedluzanie paznokci do slubu,wyszly przesliczne-stylizacje paznokci robi w tym salonie mistrzyni Polski,ceny niewygorowane za sliczny french z kwiatami akrylowymi zaplacilam 100 zl..Cennik i kontakt na stronie: www.salonatelier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateczka
Zapraszam do nowo otwartego Salonu kosmetycznego w Łodzi, ulica Narutowicza 25. Oferujemy: henn e, regulację, manicure, pedicure, zabiegi na twarz, przekłuwanie uszu, zabiegi parafinowe na dłonie i stopy. Serdecznie zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana 1
polecam miłą kosmetyczkę,która zna sie na tym co robi i ładnie maluje,na Olechowie VIOLLA ul.Jagielonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych specjalistów od kosmetyki, medycyny estetycznej można znaleźć w Good Time Day SPA. Warto się do nich wybrać na zabieg. Każdy klient zostaje odpowiednio obsłużony, może poczuć się komfortowo i skorzystać ze znakomitych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magada
Hej, ja niestety nie znam kosmetyczek w Łodzi, więc moje pyt: gdzie najlepiej udac sie na depilację cukrową, ew woskiem? Jesli możecie sie wypowiedziec co do cen, efektu, miejsca( czy w miare sterylnie itp. ), bardzo dziękuję. ps. Jesli ktos szuka dobrej fryzjerki , ale w Zgierzu, to moge napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 43
polecam moja kosmetyczke ,wykonuje super zabiegi na buzie i piekna henne.wszystko naprawde w przystepnych cenach. to jej numer:793553802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc polecam studio urody Ewastyl. On mieści się w Łodzi na Teofilowie podajże ulica Parcelacyjna. Robią bardzo dobrze a w szczególności bardzo delikatnie i tanio. Naprawdę wszystkim gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz dobrego salonu kosmetycznego w Łodzi koniecznie odwiedź serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Lodz/ Znajdziesz tam adresy najlepszych łódzkich salonów kosmetycznych i oferty polecanych i sprawdzonych kosmetyczek w Łodzi. Oprócz galerii zdjęć zapoznasz się także, dla pewności, z opiniami klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was wykonywała makijaż w gabinecie kosmetycznym BIO SALON na Piotrkowskiej 182 na Manhattanie? poszukuję dobrej wizażystki , by wykonać makjaż na wesele do siostry, będe jako gość i chciałbym wygladać super;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0591
Ja byłam w salonie kosmetyczno - fryzjerskim "Kashmir Studio Urody" w Łodzi na Zbożowej 9. Akurat trafiła mi się zniżka na pełną hennę z regulacją i jestem bardzo zadowolona. Kosmetyczka nie przesadziła z kolorem i mam bardzo ładne i wyraźnie zaznaczone brwi. Przeważnie płaczę podczas regulacji a tutaj ani łzy. Pani jest bardzo delikatna i dokładna. Moja siostra była na depilacji łydek (też z jakiegoś kuponu) i również była zadowolona. Depilację miała robioną przez dwie dziewczyny co poszło dzięki temu bardzo szybko i sprawnie - zero zaczerwienienia! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONI PLUS
byłam ostatnio kilka razy w jasminum na radogoszczu mały osiedlowy gabinet ale jestem bardzo zadowolona miła obsługa a do tego w miarę dobre ceny i ciągle jakieś promocje czekam na październik bo też się coś { podobno} szykuje może jakieś mikro!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zależy Wam na profesjonalnym makijażu dziennym lub wieczorowym, wykonanym kosmetykami selektywnych marek - Chanel, Helena Rubinstein, Sisley, Dior, Lancome, Estee Lauder, polecam Panią Magdę z Łodzi. Bezpłatnie dojeżdża do Klienta. Naprawdę warto, koszt makijażu wynosi 50 zł, a efekt jest niesamowity. Nr tel podam na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta krol
Ja z moją mamą i siostrą malowałayśmy się teraz na ślub u polecanej przez wiele osób Moniki Jarzyńskiej z Euro-Styl-Spa. I byłyśmy zachwycone:):):) Bardzo załujemy, ze nie mogłyśmy sie tylko umówić w niedzielę:( Byłyśmy w stanie zostawić kazde pieniądze, by jeszcze raz tak perfekcyjnie wyglądać jak w dniu ślubu:) Siostra miała przepięknie doczepione rzęsy i perfekcyjnie podkreślone oko eyelinerem. Samemu tak się nie da:(Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się podzielić opinią na temat gabinetu SECRET. Jestem klientką tego gabinetu juz od długiego czasu. Właścicielka p. Barbara - to jest godna polecenia pasjonatka kosmetyki. Naprawdę wie, co doradzić i jak poprowadzić kurację mojej skóry ( a mam trochę problematyczną skórę). Myślę, że klientek cały czas przybywa, bo są momenty, że czekam na umówioną wizytę. Ostatnio miałam okazję również skorzystać z makijażu w wykonaniu p. Niny. Mój facet tylko popiskiwał jak mnie zobaczył. Szacunek p. Nino. Ma Pani rękę. Cieszę się, że jest taki gabinet w Łodzi. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka909
Ja uwielbiam pania Agate z GoodTime DaySpa. Dziewczyna skonczyla jakies specjalne mega szkoly i chyba nie na darmo! Do tego zaklada rzesy blink and Go - extra metoda na 2 tygodnie za 180 zł w 30 min!!!!!, rzesy sa super! A paznokcie w GoodTime DaySpa robie u Olgi. W zyciu nie bylam tak zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×