Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasta do zębów

Dobra pasta do zębów-co polecacie?

Polecane posty

Gość pasta do zębów

Kupiłam dzisiaj paste do zębów ELMEX, ale słyszałam, że ona jest tylko na noc. Zastanawiam się w takim razie jaką kupić sobie na dzień? Moze mi coś doradzicie? Niestety wszelkie ziołowe odpadają bo jestem na nie uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio używałam Vademecum sensitive i przestałam mieć problemy z dziąsłami :D które po tych mocnych pastach miałam podrażnione albo mnie koszmarnie swędziały :O a teraz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j kupuje wlasnie albo elmex alb lancalut swietny jest na moje dziąsła przstały mi juz krwawic a mialam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solenizantka
Też spotkałam się z opinią, że elmex tylko na noc. W sumie to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zębów
dlatego, że jej działanie jest dobre jesli po niej nic nie jemy ani nie pijemy i że jest dosyc mocna działaniowo... Nie wiem czy to prawda, w tamskiej torebce znalazłam informacje że w Niemczech są sprzedawane dwie razem, pomarańczowa na noc, a druga chyba niebieska na dzień, ale u nas jej w ogóle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda
u nas jest pomarańczowa i zielona (elmex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta do zębów
zielona jest do wrażliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
ja niedawno odkryłam bardzo dobrą pastę do zębów !! :) w aptece Cefarm, kosztowała około 6 zł, moim zdaniem jest super Homeodent2, o smaku chlorofilowym zużywam już drugą tubkę, bardzo mi spasował ten smak :) no i myje świetnie, przy czym jest delikatna jedyna wada to to, że szybko się zużywa, no chyba, że rodzina mi podbiera ;) tu macie linka do tej pasty, nie znalazłam polskiej stronki: http://www.farmaciaserra.com/s/ProductInfo.asp?P=1180002 a tu jest większe opakowanie do obejrzenia, ale inny smak, chyba cytrynowy, cytrynowego jeszcze nie wypróbowałam, to nie mogę polecić, ale myslę że ta linia past jest chyba cała udana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicio
ja tam uzywam ewlmex w dzien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam na dzień pastę Elgydium , jest ich parę rodzaji. Zawiera tak jak elmex aminofluorek ( podobno nawet lepszy niż ten stosowany w paście Elmex). Do kupienia chyba tylko w aptece. Sam używam Elmex lub Elgydium. Moim zdaniem powinno sie używać tylko pasty zawierające aminofluorek ( Elmex, Elgydium, Lacalut Sensitive, Adent ). Zęby są po nich zdrowe i lśniące. Pasty zawierające fluorek sodu lub monofluorofosforan sodu ( Colgate, Colodent, Aquafresh i inne badziewia ) nie dają takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast używam pasty Ajona, bo 1. działa leczniczo 2. likwiduje krwawienia 3. nie zawiera fluoru 4. jest b. wydajna (koncentrat). Wg mnie, ta jest najlepsza na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikie4
My w domu używamy past Adent. Są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laccalut
Ja polece Lacalut - dla mnie bomba:-). Piję strasznie duuuuużo kawy i tym samym moje zęby są bardziej podatne na przebarwienia itd a ta pasta zwyczajnie mi to nieweluje. Hmmm czy jest droga? Zależy gdzie. W Radomiu kupiłam ją po 28 zł, a W warszawie tam gdzie zawszze kupuje (Apteka za Grosze) płacę 22 zł. A pasta naprawdę jest miodzio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika zielska
To zależy jakie masz oczekiwania. Ja korzystam z pasty Ajona - nawet na forum ktoś mi ją polecił. Miałam paradontozę - zmieniłam pastę bo o moja poprzednia do tego doprowadziła. Ehhh... Teraz problemu już nie mam i żałuję, że nie korzystałam z tej pasty wcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Z past do zębów bardzo lubię Colgate, prawie zawsze ją kupuję. Choć ostatnio przerzuciłam się na wybielającą Signal i również mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
ELMEX jest najlepszy. Uzuwam go i niedawno mialam kontrole u dentysty no i prosze-zeby wszystkie w porzadku :) a przy innych pastach ciagle prochnica i ciagle chodzilam z leczeniem po dentystach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Ajona jest ok. Niby nie zawiera fluoru, ale okazało się, że akurat to jest bardzo pozytywne ;-) Zresztą moje zęby są dobrze utrzymane, nie mam problemów z ubytkami itp. Tak więc mogę wam akurat tą pastę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja to dobra pasta
też bez fluoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Z tym, że niektóre wersje Colgate i B-a-m zawierają szkodliwy triclosan - tak przynajmniej było jeszcze kilka miesięcy temu, tak więc dokładnie się zastanów, zanim zdecydujesz się na którąkolwiek z tych past, ale życzę powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabur
Herbal Toothpaste Neem firmy Dabur do kupienia przez internet i w sklepach indyjskich. Nie zawiera fluoru, dobra dla wrażliwych zębów, świetnie oczyszcza z osadów, bakteriobójcze właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muka-buka
Ja używam wybielających np. BLANX albo pasta BIAŁA PERŁA (ok 19-25 zł. zależy w jakiej aptece, można też odstać na Allegro). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualnie używam zieloną
Elmex sensitive,ale często także stosuję Lacalut activ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska k.
Poczytaj komentarze ludzi na temat pasty Biała Perła. Masakra ;-) Ona jest dobra, ale bardzo krótko - działa jak nałóg. Przestajesz korzystać koniec z pielą zębów. Mnie biel udaje się utrzymywać przy zwyczajnej ajonie, bez wielkich nakładów finansowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×