Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość whiskey

Chcę się zapisać na kurs roczny do szkoły językowej na naukę języka angielskiego. Szukam dobrej szkoły w Krakowie. Na rynku oferowanych jest całe mnóstwo różnych szkół i ciężko coś wybrać. Proszę o opinie osób które chodziły/chodzą do różnych tego typu szkół, jak je oceniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskey
Ludzie nie znacie żadnych szkół jezykowych w Krakowie??? Nie mogę od Was uzyskać pomocy i porady??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre opinie ma axon, ma placówkę w Krakowie, oprócz tego jeszcze chyba w Wieliczce. Kursy w małych grupach, autorski program, profesjonalni lektorzy i całkiem atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice_tweety
emokiller a możesz coś więcej napisać na temat tej szkoły?? Bardzo mnie zależy mi na tym, żeby wiedzieć jakie tam są ceny i czy uczą wszystkich języków?? Będę wdzięczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotflianin
chodziłem do Profi Lingua .. ale jestem średnio zadowolony. Grupy mieli duże, bo 12-15 osób przy nauce języka to już tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi85
Witam wszystkich! Ach te szkoły językowe... Miałem do czynienia naprawdę z mnóstwem szkół językowych-taki trochę poliglota ze mnie :p Po latach i wielu doświadczeniach utwierdziłem się w przekonaniu, że najlepsza szkoła to mała szkoła, kameralna, skupiona na potrzebach kursantów i kontrolująca na bieżąco jakość. Daj my odpocząć Profi-lingu, która w walce o dobre imię już dawno przegrała-to wielka maszyna stworzona do zarabiania pieniędzy, a nie do prowadzenia wysokiej jakości kursów. Do grona takich maszyn należy również włączyć Krakowską Szkołę Języków Obcych, oraz niestety Mały Rynek-TAK MAŁY RYNEK ; szkoła która sama o sobie mówi, że to szkoła z tradycjami.. hm.. może kiedyś tak było, chodziłem tam jako młody 14letni chłopiec i byłem szczerze zadowolony z kursu i tak mnie serce zabolało kiedy ujrzałem ich ofertę w zakupach grupowych... Każdy inteligentny Polak wie, że zakupy grupowe to samobójstwo dla szkoły językowej. Bo jak poprowadzić zajęcia na wysokim poziomie kiedy po odcięciu prowizji dla kolejnej fabryki pieniędzy jaką jest GROUPON szkoła otrzymuje około 2,50zł/h od ucznia.. a przecież koszt lektora to około 40zł/h Ach i przyszedł czas na cięcie kosztów, grupy 16osobowe, doświadczony lektor to w najlepszym przypadku świeżo upieczona studentka, w szkole wielki chaos bo nagle instytucja, która powinna przynosić zyski stała się instytucją charytatywną... (opinia od paru znajomych, którzy niestety wpadli w sidła zakupów grupowych) Nie dajmy się złapać na GROUPON! Koniec krytyki, teraz szkoły warte uwagi: język hiszpański-Buena vista (kameralna szkoła, bardzo dobrzy nauczyciele, na bieżąco testy, dużo się nauczyłem i chętnie do nich wrócę) język niemiecki-Prolog (bardzo miło wspominam, wart polecenia, przystępne ceny, kurs zaliczam do efektywnych) język angielski(tu będzie więcej)- po pierwsze Stairway (bardzo dobry poziom i naprawdę przy takiej jakości wręcz zaniżone ceny), po drugie Accent (kameralne grupy, wysoki poziom, nie można się nie nauczyć, ale zapłacić trzeba nie mało-myślę jednak, że warto!) i po trzecie pozytywnie zaskoczony młodą szkołą Sprint-lang (warta uwagi, kameralne grupy, a mimo to bardzo atrakcyjne ceny i ku mojemu zaskoczeniu przy takich cenach naprawdę doświadczeni lektorzy, do tego świeże pomysły-ja skorzystałem z semestralnego kursu intensywnego i polecam wszystkim taki systematyczny, choć czasochłonny sposób nauki) Chyba się rozpisałem:p mam jednak nadzieję, że komuś pomogę moim doświadczeniem:) Podsumowując, wybieramy kameralne szkoły, nie sugerujemy się ceną tylko jakością i uciekamy od ofert kursów językowych na Grouponie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfred Hiczkok:)
co do Sprint-Lang to całkowita porażka... lektorzy nieprzygotowani wszystko organizowane na ostatnią chwilę zajęcia sprowadzają się do pracy z podrecznikiem, który miałem w LO:))) gramatyka, gramatyka... ehhh - tylko tym sie zajmuje jednym słowem porażka - stracilem tam jeden semestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech
parę lat temu zdawałam na jedną z krakowskich uczelni. obowiązkowy był test z języka angielskiego. na tescie zabrakło mi 2h punktów do dalszej rekrutacji, a byłam pewna ze wg tego czego mnie uczono powinny być. poszłam wiec do Yorku gdzie chodziłam przez cały poprzedni rok, najpierw paniez nalazły mi o 8 punktów na tecie więcej (czyli ze moje odp były poprawne), ale jak przyszło do podpisania tego własnym nazwiskiem to stwierdziły ze jednak sie pomyliły i sprawdzający test mieli rację. obdzwoniłam prawie wszystkie szkoły w krakowie i tłumaczy przysięgłych nikt nie chciał sie podjać sprawdzenia i podpisania pod tym. Dopiero w stairway to english (filia na ul gertrudy, nie wiem czy nadal jest w tym miejscu) powiedzieli zebym przyniosła. okazało się że w 3 miejscach poprawne było po kilka odpowiedzi, wykładowca zaznaczył pytanie i podał wszystkie możliwe opcje + książki i strony na których można było w nich znaleźć potwierdzenie tego. jelsi kiedykolwiek jeszcze skorzystam z usług szkoły językowej to wyłacznie STAIRWAYA jestem za to zniesmaczona Yorkiem na który wyrzuciłam grubą kasę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech
dodam ze rozpatrzajac odwołanie, komisja rekrutacyjna uznała te 3 dodatkowe punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka45
kursy online nigdy nie były i nie będą dobre jak dla mnie. najlepszy jednak kontakt face to face z nauczycielem - wtedy i motywacja lepsza i wszystko. no i zawsze kolejny powód do wyjścia z domu :) ja sobie cenię Lincoln w Krakowie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia71
Dwa lata temu, gdy dłuższą chwilę mieszkałam w Krakowie, chodziłam na zajęcia do ILT na Michałowskiego róg Karmelickiej. Bardzo mi się podobały zajęcia i dużo skorzystałam. Nie było nudy i książkowego podejścia, jakoś tak nie chciało się opuszczać zajęć bo czegoś brakowało w rozkładzie tygodnia. Po czasie muszę stwierdzić,że przez ten rok bardzo dużo się nauczyłam nawet tego nie zauważając. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem do kilku szkół, a i tak teraz mam najfajniej bo mogę chodzić za 30 złotych do szkoły http://fabrykabiznesu.com/akademia-18minus/ ale oni też do mnie przychodzą na indywidualne za 35 zł pan Kamil Maj z kraków tj. akademia 18 minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie moje nicki są zajętę
Ja polecam Select na ul. Lublańskiej. Chodziłam na zajęcia w tamtym roku i czekam już na kolejny semestr od września, czy października. Nie pamiętam, kiedy zaczynaliśmy. Jest tam bardzo fajna atmosfera, no i przede wszystkim dobra metoda polegająca na przerabianiu materiałów z różnych książek. Nie wiem, czy w innych szkołach, też tak jest, bo ostatnio miałam sporą przerwę w nauce, ale można u nich wypożyczać książki po angielsku i czytać sobie coś jeszcze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
Sprawdzona i w 100% pewna http://www.syllabus.com.pl/ Zresztą nie ma sie co rozpisywać, po tej szkole wyjechałam do Anglii i dostałam dobrą prace. Po prostu potrafiłam sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominieka8
Zachęciliscie mnei bardzo i tez podjęłam decyzje o tym ze moje dziecko pójdzie do Syllabusa. Zreszta szkoła ma naprawde duzo pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mushroom
Ja uczylem sie angielskiego na małym rynku i w empiku (no i potem na studiach z AGH), oraz francuskiego w instytucie francuskim w KRK. Teraz znowu zaczalem tluc angielski w pro school i musze przyznac ze jestem calkiem milo zaskoczony. Przyjemna lektorka sie nam trafila ;p Ale polecam w sumie z tych wszystkich szkol co przeszedlem to z miejsca jakas zupelnie inna atmosfera tu panuje, lektor jakos bardziej walczy o sluchaczy i jakos tak nie wiem...? bardziej otwarta atmosfera? taka nowa świeższa Polecałbym ten pro school jak ktos pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka39
Ja znowusz słyszałam, że speak up jest bardzo dobrą szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretarz Stanu
Jesli chodzi o Angielski, to z pewnoscia moge polecic Lincolna - sam tam uczylem sie 3 lata, wiec zdazylem co nieco poznac szkole. Swietne metody nauki i do tego bardzo mili lektorzy. Nic tylko sie uczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.myspeakshop.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiciu332
Jak dla mnie dobra szkola jest Lincoln. Swietny sposob prowadzenia zajec - prowadza nauczyciele/lektorzy z powolania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loocka22
Chyba jednak z pozytywnego doświadczenia ja postawiłabym jednak na Syllabusa. Szkoła z bardzo dobra kadrą nauczycieli, z fajnym podejściem, tutaj moje dziecko tak naprawde chce chodzić i uczyć sie jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóz, ja nie bede tutaj oryginalna kiedy też polece Syllabusa. Dla mnie to szkola numer jeden jesli chodzi o nauke jezyka taze naprawde spokojnie ją również Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LINCOLN! Najlepsza szkoła ;) jestem tak zadowolona z nauki u nich, że teraz normalnie wszystkich będe namawiac do nauki tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że tu podział na fanów syllabusa i lincolna ;) sama należę do tych drugich ;) bardzo fajna szkoła z tego lincolna ;) dobrze uczą no i jest fajna atmosfera na zajęciach, co sprzyja pochłanianiu wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31Kalina
Ja nie znam ani syllabusa an lincolna, ale właśnie rozglądam się za dobrą szkołą angielskiego w Krakowie i na pewno wezmę je pod uwagę skoro tak chwalicie. Jeszcze mam na tapecie szkołę Archer z Placu Inwalidów , http://www.archerschool.org/ - bo z tego co mówi dwójka znajomych to mają bardzo porządnych native speakerów i potrafią przełamać barierę językową, no ale to jestem na etapie poszukiwania informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOja córeczka w tamtym roku i w tym bedzie chodzic do tej szkoły w Krakowie http://helendoron.pl/krakow/ Fajna metoda, córka po prostu nie mogła sie doczekać kolejnych lekcji. Strasznie sie jej tam podobało. I w tym roku bedzie chodzić dalej ale wskoczyła na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Wam powiem że jak by się tak bardzo chciało uczyć angielskiego to z pewnością bym się za to wzięła. Zdaje sobie sprawę ze nauka tego jezyka jest bardzo wazna i przydatna, dlatego trzeba rzeczywiscie coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
To lepiej się weź, bo angielski jest bardzo przydatny. Z dobrych szkół polecam Speak Up, mają ciekawe zajęcia i dobrą kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczę w lincolnie i jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposob uczą i jakei mają metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pisze jaka szkoła jest dobra dla dzieci. Wiec na pewno ja moge polecić w Krakowie Helen Doron. Bardzo dobra metoda, moje dziecko z wielka radością chodzi na zajęcia i naprawdę bardzo dużo zapamiętuje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×