Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cziko latino

Dobra szkoła językowa w Katowicach?

Polecane posty

Gość cziko latino

W ramach postanowienia noworocznego mam zamiar zapisać się na kurs angielskiego. Jaką szkołę językową w Katowicach moglibyście polecić i dlaczego? (Jeśli był taki temat, to sorry, ale postanowiłam ponowić, żeby te opinie były aktualne). Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aterek
Ja też się rozglądam i póki co przekonują mnie do siebie kursy wakacyjne w lingua house. Mają dwa punkty w katowicach. Po pierwsze nauczają metodą bezpośrednią, o której słyszałem dobre opinie, podobnież jest to taka nowoczesna metoda callana. Materiały do tej metody są dobre i w naprawdę przystępnych cenach. Szkoła dodatkowo oferuje mi w cenie kursu stacjonarnego również dostęp do platformy online, gdzie mogę pracować dodatkowo we własnym zakresie na kompie "po godzinach". No i dodatkowo jeszcze można pójść na bezpłatną lekcję próbną aby poznać lektorów to też plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest dobra szkoła językowa AXON, teraz mocno się rozwijają i otworzyli też swoje filie właśnie w Katowicach i Bielsko Białej. W jeden semestr możesz zrobić jeden poziom więc jest to intensywna nauka i lektorzy fajnie indywidualnie podchodzą do kursantów więc ja mogę polecić tą szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsla
O Katowickim Lingua House już było wspominane, ja mogę tylko podrzucić, że kursy metodą Callana są bardzo dobre dla kogoś kto chce szybko uczyć się angielskiego, możliwie najszybciej, to mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benzelemen
Ja się zapisałem do Lingua House na nowy semestr, metodą colina rose z angielskiego. Może ktoś zna tą metodę i mógłby coś podpowiedzieć, jak wygladają dokładniej zajęcia etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsla
o metodzie poczytaj sobie dokładniej na stronie szybkiangielski.katowice.pl - masz tam dokładny opis, myślę, że skoro szukasz kursu do szybkiej nauki angielskiego to ten będzie dobrym wyborem, no i lingua house jest certyfikowaną szkołą, jako chyba nieliczna w katowicach z tego co czytalam na oficjalnej stronie tej metody c. rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benzelemen
dzięki za linka, przejrzałem poczytałem, znajoma mi poleciła mówiła, że metoda jest bardzo dobra, także mam nadzieję, że wszystko będzie OK, z tego co sprawdziłem to certyfikowana szkoła, chyba jedyna w katowicach jaką znalazłem dla tej metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majsla
no tak jak pisałam :) jak zacznieszz kurs to daj znać jak oceniasz, bo to każdy ma jakieś swoje odczucia, imho tak jak pisałam bardzo fajne kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benzelemen
no nie ma problemu, wczoraj się tam wstępnie zapisałem, dzisiaj podejdę pewnie wpłacę pieniądze za kurs i lada chwila zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka23
Ja osobiście polecam Efecttiva..byłam u nich całkiem niedawno na kursie i jestem z niego zadowolona..ceny konkurencyjne a nauczyciele wymagający..kładą ogromny nacisk na mowę co dla mnie było niezwykle istotne..poza tym bardzo fajna luźna atmosfera i malutkie grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judzia27
Ja korzystałam z indywidualnego toku nauczania w effectiva i byłam zadowolona..Bardzo mili nauczyciele i przede wszystkim kompetentni. Po lekcjach u nich ze spokojem dogadywałam się w Wielkiej Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszkaaa
hej słyszałyście o szkole Chapeau-bas w Katowicach? podobno jest b. fajna co myślicie? ktoś tam chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlokka
Witajcie! Była mowa o Lingua House w Katowicach, chodziłam na kurs hiszpańskiego metodą bezpośrednią i mogę polecić, lektor prowadzący zajęcia był naprawdę bardzo fajny, dużo się nauczyłam, metoda mi podpasowała wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilvonka
Cześć, możesz coś więcej powiedzieć na temat tych zajęć w lingua house i tej metody, jak wygladają zajęcia itd ? szukam czegoś z hiszpańskiego na wakacje lub po wakacjach aby ruszyć z nauką, mam podstawy i nawet trochę ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilvonka
Super, dziękuję bardzo, przeczytałam, przejrzałam jeszcze stronkę lingua house i chcę w tym tygodniu podejść na miejsce i zapytać o te lekcje pokazowe :) dziękuję raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlokka
Cześć, i jak zapisałas się na zajęcia do Lingua House? Daj znać w razie co na jaki kurs i jaką metodą wybrałaś zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilvonka
Hej, tak :) widziałam lekcję pokazową w lingua house i podobała mi się także jestem zapisana na kurs wakacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja nie śpi, mimo ze nie sprawdzone informacje to chętnie wypowiadają się na temat zajęć lekcyjnych prowadzonych w lingua house z wielkim oddaniem nauczycieli oraz z urozmaiconymi zajęciami po to by nie było nudno....ale jeśli ktoś widzi cos innego...kawa i herbata sa za darmo....a nauczyciele i Natives dodają do lekcji coś od siebie....jak dla mnie uczą szybko, ciekawie i komunikatywnie. Zawsze można sprawdzić samemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo w tej szkole bardzo maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz bez znajomości języka ani rusz, ani w pracy się da, ani też jak się chce pojechać. No i czasem jak nam zależy na tym, żeby się dużo nauczyć trzeba trochę zapłacić. A jak ktoś potrzebuje namiarów na dobrą szkołę to warto zobaczyć tutaj http://expolingua.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie szkoły piszą, że po kilku miesiącach nauki można się swobodnie porozumieć. to jakaś fikcja i wprowadzanie klientów w błąd. Żadna szkoła nie może zagwarantować takich efektów, bo to po prostu NIEMOŻLIWE. Kurs angielskiego metodą Direct w Lingua House to 6 książek do przerobienia, a na jedną przerabia się w rok. przy czym pierwsze czasy wprowadzane są dopiero w drugiej książce. Więc jakim cudem po przerobieniu pierwszej części z przerobieniem podstaw można się swobodnie porozumiewać. Pic na wodę, fotomontaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam szkole Moose, to chyba największą sieć szkół w Polsce, ceny maja naprawdę przystępne a nawet tanie, lektor przyjeżdża do domu, nie traci się czasu, a kosztuję dużo mniej niż w innych szkołach, metody można sobie wybrać co komu pasuje.Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moose jest świetne polecam, lektorzy do domu przyjeżdżają, mnóstwo czasu oszczędzam :D Wszystkim polecam, można przygotowywać się do lekcji ze szkoły, uczyć się każdą metodą, zależy od potrzeb klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się uczy w translator ? Fajnie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie, że można sobie wybrać metodę jaka pasuje? ja wychodzę z założenia że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, lektor musi bdb znać metodę nauczania i mieć w niej doświadczenie, wolę zdecydowanie skorzystać ze szkoły, która specjalizuje się w danej metodzie nauczania...a co do zajęć indywidualnych to ja jednak preferuję w grupie, jednak fajnie jak można porozmawiać po angielsku w grupie niż tylko jeden na jeden, ale to akurat może ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zł netto na godzine zarabiać i jeszcze ktoś narzeka... niektórzy na 25 zł muszą kilka godzin pracować. Ludzie co się z wami dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77
A znacie szkole z ligoty language academy? Uczyłam się tam przez 2 semestry angielskiego i mogę polecić! Widać ze im się chce. Podejście bardzo indywidualne, lektorzy sympatyczni i profesjonalni. Ceny z tego co piszecie bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam ale sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zeszłym roku chodziłem do language academy. mają tam taką opcje uczenia się w max 5 osobowej grupie i to było super! nie narzucali nam terminów tylko sami w piatke ustaliliśmy kiedy chcemy się uczyc. Mieliśmy super lektora. w tym roku na pewno chce tam kontynuować ale może już z nativem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary33
Nie znam tych szkół o których piszecie. Ja kiedyś chodziłam do szkoły języków obcych empik i miałam zajęcia z polskim lektorem i nativem. Było całkiem ok, wiem też że podobno profi lingua też ma fajnych lektorów. Można też się zapisać na indywidualne korepetycje ale wydaje mi się, że to wychodzi drożej niż w szkole językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×