Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majorka123

dobre balsamy najlepiej ujędrniająco-wyszczuplające przy odchudzaniu

Polecane posty

Gość majorka123

jakie używacie,proszę o wasze opinie i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie
WŁASNIE , LUDZIE CZEMU NIC NIE PISZECIE????????????? JA UWAŻAM ZE TO BARDZO DOBRY TOPIC, TYLKO NIE MAM NIC WYPROBOWANEGO DLATEGO NIE MOGE ZABRAC GŁOSU W DYSKUSJI. PISZCIE COS KOBIETKI. PAPA :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy odpowiem na pytanie, ale napisze...:) uzywam codziennie po kapieli zel wyszczuplajacy z kompleksem antycellulit \" lipo cell bloker \" ziaja, nie zauwazylam rewelacyjnych efektow, ale latwo, bardzo szybko sie wchlania, przyjemnie pachnie, ale fak nie cwicze i lubie sobie smacznie zjesc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharsis
ja tez uzywam tej Ziaji, ale ni balsamu, a oliwki do masazu zaangazowalam chlopaka do masazu i juz sa efekty :] sam je pierwszy wypatrzyl (i wymacal ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............................
ok , a czy ktos stosowal dave ujedrniajacy? albo moze jeszcze ktos sie wypowie, jakie balsamy lub zel pod prysznic sa pomocne przy ujedrnianiu ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie
apsolutna rawelacja jest nivea ujedrniajacy kupiony w niemczech efekty widac po tyg a po miesiacu moge powiedziec ze nie mam cellulitu na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................
a ten co jest w polsce to jest taki sam? bo raczej wiekszosc z nas nie ma mozliwosci kupic niva z niemczech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
mam znajomego który kiedyś mial w sprzedaży kremy wyszczuplające SZA firmy Grażyny Szapołowskiej nie mam pojęcia ile kosztuje bo dostałam go za darmo ale efekt no cóż moje drogie- wcześniej cellulit widać było na odległość teraz wizualnie przynajmniej zniknął a i same udeczka też wyszczuplały nieco,baaaaardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie nie pisza
... bo chca sekret pieknej skory zachowac tylko dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuna
ja stosuje caly czas przy diecie, bo uwazam ze dieta+cwiczenia+regularne stosowanie kremu to juz nie ma sily zeby nie bylo efektu;) A więc: -Ziaja- LipoCELL Bloker (żel)- ćwicząc dużo i smarując z masażem 2 razy dziennie naprawde wyszczupla. Niestety ja musze miec cos bardziej nawilzającego. -Bielena -żel wyszczuplający z zieloną herbatą- to samo co wyżej, ale działa nie da się ukryć -Dove- ujędrnia super + wygładza niesamowicie, miałam pupę jak przysłowiowy niemowlak;) -Vichy (ten zielony)- dla mnie taki efekt jak przy Ziai i Bielendzie a 10razy drozszy -avon- na mnie nie dziala, tylko wygladza - Lancome, nie pamietam nazwy. dalam za to cudo z 200zl i powiem wam ze jakby mnie bylo jeszcze raz stac to byl kupila znowu. Ideal. uda chudsze o pare centymetrow, skora gładziudka, jędrna. Miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek
Balsam z garniera żółty jest bardzo fajny, juz po tygodniu skóra jest super ujędrniona i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkwiat02.pl
Używam tylko i wyłącznie kosmetyki firmy ATW, są to naturalne preparaty z wycągami homeopatycznymi z roślin lezniczych. Dbam o sylwetkę, czasem korzystam z masaży, ale używam żeli i balsamy do codziennej pelęgnacji w domu.Z tymi kosmetykami czuję się pewnie i komfortowo Gorące polecam żel na cellulit, balsam ujędrniający, XXL żel wyszczuplający. Juz po dwóch tygodniach widoczne będą efekty, skóra poprawia się znakomicie, staje się jędrna i sprężysta. Polecam też kosmetyki do tważy z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkwiat9o2.pl
Warto dodać, że balsam łatwo i szybko się wchłania i nie brudzi bielizny. Polecam też balsam do biustu, jest naprawdę rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda
ja uzywam z eveline jest cala seria zel, balsam i serum. serum najlepsze chyba, a jeszcze oprocz tego stosuje nivea wlasnie, tylko wsumie nie wiem czy to cos daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tkwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tkwiat
Proszę, podaj prawidlowy adres, mam do Ciebie kilko pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo - poszłam po rozum do głowy i poprosiłam o instalacje jonizatora - http://jonizatory.eu/chanson-vs-70/. Moim zdaniem jest to o wiele bardziej ekonomiczne, a niżeli kupno takiej gotowej wody alkalicznej, a po drugie daje pewność, że woda rzeczywiście jest dobrej jakości, taką jaką byśmy sobie życzyli, a nie kolejnym być może chwytem marketingowym. Jonizator w domu to super rozwiązanie. Piję wodę bez ograniczeń, wystarczy, że po prostu odkręcę kran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepsza jest nowa seria wyszczuplająco antycellulitowa firm Thalgo: www.beautypremium.pl/wp-content/uploads/2013/03/THALGO-nowości-wyszczuplanie-2014-na-www.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba skopiowac caly link do przeglądarki bo forum o rozdziela nie wiadomo dlaczego, albo wejsc na glowna strone www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka354
ja mogę polecić bioaktywny balsam wyszczuplający, na prawdę świetny. Tutaj też jest spory wybór balsamów można przejrzeć uholki.pl/search?query=balsam+wyszczuplaj%C4%85cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka_z
Najlepsze efekty dają zabiegi, w moim przypadku Redustim. Po serii dwunastu zabiegów moje ciało jest wyszczuplone i ujędrnione. Zabiegi robiłam w Krakowie w Vici Clinic, skorzystałam z promocji i zapłaciłam niewiele :) Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczcie kremy na stronie sklepu Studio Figura. Ja właśnie u nich kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×