Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

śrubokręt

dobre włoskie wino na wieczór panieński

Polecane posty

Moja siostra bierze za dwa tygodnie ślub cywilny. Ja jako druhna zajmuję się organizacją wieczorku panieńskiego. I mam problem z prezentem. Otóż siostra nie uznaje żadnych głupich gadżetów związancyh z wieczorem panieńskim, stripitzierów itd :D Siostra zakochana jest we Włoszech, więc wpadłam na pomysł zakupu dobrego, włoskiego wina. Problem w tym, że nie znam się na tym zbytnio :( widzę, że to wino ma dobre opinie http://www.sklep-wina.pl/1611,brunello-di-montalcino-tenuta-la-fuga.html , ale czy któraś z was je kiedykolwiek kosztowała? Może doradzicie mi jakieś naprawdę dobre wino włoskie, które spodoba się mojej siostrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_sss
poszukaj win w sklepie winezja.pl jest wiele i sa świetne w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Mam zaufanie do sklepu www.winoitalia.com.pl. Kupowałem tutaj kilka razy i zawsze wino dotarło w nienaruszonym stanie, dobrze zabezpieczone....bez niemiłych niespodzianek. Wybór mają na stronie duży, jakieś tysiąc odmian wina prosto z Włoch, można coś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka255
Ja polecam sklep winiarski Dekanter, specjalizują się w winach argentyńskich, hiszpańskich, włoskich, australijskich, chilijskich i wielu innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne wina ma Marek Kondrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnis
Minęło już co prawda trochę czasu, ale ja robię zakupy w fajnym sklepie i jeszcze sie nie zawiodłam. Jesli nie Tobie, to może ktoś inny sie skusi :) Zdecydowanie polecam http://www.wina.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×