Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 23Karolina

Dobry antyperspirant do stóp poszukuję

Polecane posty

Gość 23Karolina

Witajcie Drogie ! Mam problem z nadmierną potliwością stóp..jakie są Wasze sprawdzone typy ?? Dobry znaczy , by spelnial swoją rolę, by nie wysuszal stóp i nie pozostawial np. talku na stopie... Proszę o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaaaaaaaaaaa
kup svr spirial, w sprayu albo kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil jest nie zly
troche drogi, ale nie trzeba stosowac codziennie. mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Karolina
pod pachy mam zamiennik etiaxila ---antidral, rewelka --- tylko ze początkowo podraznial strasznie skórę pach, piekly niesamowicie i byly tak jak by poparzone, takze obawiam się takiego samego rezultatu na stopach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Karolina
jakieś inne propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnweofvesdx
Najlepsze sa produkty Scholla mimo, ze maja swoja cene to warto je kupic bo pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Karolina
wiem wiem tez testowalam i sie nie zawiodlam... ale ten talk na stopach ponoc pozostawia, oj wybredna jestem.. ale są tez kosmetyki tanie a działające jak powinny :) a np. ZIAJĘ spray ktoś uzywał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alva FOOTCARE Lotion do stóp
Skład: Aqua, Helianthus Annuus, Cera Alba, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Rosmarinus Officinalis, Melaleuca Alternifolia, Xanthan Gum, Leptospermum Scoparium, Potassium Sorbate, Citric Acidv. Nie zawiera żadnych składników zwierzęcych, parafiny i środków syntetycznych. Nie zawiera ALUMINUM CHLOROHYDRATE (chlorek glinu) który jest w Antidralu i Etiaxilu! Antidral - skład: Chlorek glinowy 1,0 g, Gliceryna 1,0 g; alkohol etylowy 96% 5,0 g, Woda oczyszczona do 10,0 g; Etiaxil - skład: Alcohol denat, aluminium chloride, aluminium lactate, propylene glycol, glyceryl stearate, cetyl palmitate, cera microcristallina, trihydroxystearin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-Marta
W zielonej tubie,antyperspirant do stóp,KANION - niedrogi,ale rewelacyjny.Naprawde z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil jest nie zly
etiaxil do stop nie podraznia. mialam podobnie pod pachami, ale po depilacji. jesli chodzi o stopy to mam do skory normalnej i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Karolina
no wlasnie nie po depilacji byly bardzo podraznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqalia
Przez kilka lat pracowalam jako pedikiurzystka i w swojej pracy uzywalam wspomnianego tu kremu do stop Kanion,nie pamietam jakiej jest on firmy,ale faktycznie w duzej zielonej tubie.Sprawdzal sie na 6 z plusem,musze znowu go poszukac,bo syn zaczyna miec problemy z pocacymi sie stopami,a jestem pewna,ze Kanion zalatwi sprawe.Naprawde swietny,skuteczny antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqalia
Przez kilka lat pracowalam jako pedikiurzystka i w swojej pracy uzywalam wspomnianego tu kremu do stop Kanion,nie pamietam jakiej jest on firmy,ale faktycznie w duzej zielonej tubie.Sprawdzal sie na 6 z plusem,musze znowu go poszukac,bo syn zaczyna miec problemy z pocacymi sie stopami,a jestem pewna,ze Kanion zalatwi sprawe.Naprawde swietny,skuteczny antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqalia
Mysle,ze powinien byc dostepny w kazdej drogerii...Ostatnio te kremy widzialam a Auchan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś jeszcze
może jakies spraye do stóp polecicie jeszcze, ale te bardziej znane... bardzo trudno jest znaleźć te, o których pisalyście drogie kafeteriuszki, dlatego wolała bym coś takiego, co mogę bez trudu znaleźć na półce sklepowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że taki w miarę dobry jest ETIAXIL Lotion. Niezły antyperspirant, można go kupić w wielu miejscach, ja akurat zamawiam na e-lek.pl, bo mają tam niskie ceny i po prostu bardziej mi się to opłaca. Wydaje mi się, że spokojnie można go stosować, spełnia swoją funkcję bez zarzutu. Może ktoś z was go już używał, bo naprawdę jest bardzo popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy dezodorant do stóp znajdziesz w sklepie internetowym Floslek- naprawdę działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skuteczny antyperspirant do stóp marki foen . Mozna kupic w sklepie internetowym producenta www.foen.pl Cena niska a skuteczność wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza antyperspirantami dobrze jest też wymoczyć nogi na przykład w wodzie z dodatkiem sody oczyszczonej. Może nie brzmi to zbyt dobrze, ale faktycznie daje duże efekty w związku z obniżeniem potliwości stóp. Tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić, bo skóra na stopach może się stać zbyt sucha, co nie będzie przyjemne. A kremy nawilżające raczej spotęgują potliwość, więc zatoczy się koło. Polecam też stosowanie antyperspirantów w pudrze, u mnie się lepiej sprawdzają niż kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regulator pocenia z FARMONY Nivelazione bardzo polecam, bedac w pracy w jednych butach przez 8h a nawet 12h dało sie czuć mega nieprzyjemny zapach przez potliwość. Najpierw spróbowałam z Bielendy antyperspirant na dzień, ale nie był to super efekt więc szukałam dalej no i ten z farmony wymeniony wyżej mi sie sprawdził i przy nim zostałam :) W pierwszym tygodniu trzeba stosować codziennie, a pozniej tylko kilka razy w tyg ;) Jedyny minus jest taki, ze na czarnych rajstopach pozostawia białe ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinss
Super Deo zalet ma wiele, bo na długo straczy,bo nie kłuje pod pachami,bo nie zaplamia ubrań, ale najbardziej mi się podoba, że jest bez zapachu i można zastosować swoje perfumy i na ciele nie będzie mieszaniny zapachów. Słuszny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wia
rób sobie co wieczór napary z pokrzywy( herbatka w torebkach) i mocz w tym stopy, ja tak wyleczyłam" brzydkie zapachy" u mojego mężusia. Miesiąc pomoczysz i zobaczysz różnicę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLINKa02
Też mam problem z potliwością stóp, dlatego szukałam jakiegoś dobrego preparatu minimalizującego taki problem. Po kilku próbach najlepszy okazał się ten antyperspirant do stóp http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/antyperspirant-do-stop/ - nie wiem czy widziałyście go kiedyś w sklepach. Ja trafiłam na niego niemal przez przypadek i to było to! Stopy są odświeżone przez cały dzień i już, nawet w grubszych butach tak bardzo się nie pocą. Na ten moment ten kosmetyk zostaje ze mną na dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny antyperspirant do stóp właśnie kupiłam  z Bielendy , ma przyjemny zapach, długo moje nogi utrzymują świerzosc, no i już się tak nie poca. To seria ze srebrem aktywnym Anx Silver Podo Exper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×