Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hddhjscbj tchórz

dobry dentysta kraków

Polecane posty

Gość hddhjscbj tchórz

Poszukuję dobrego dentysty w krakowie najlpiej takiego co jest wrażliwy na panike swoich pacjentów :O wiem jak to brzmi ,ale bardzo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hddhjscbj tchórz
Dziękuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło 12 dzisiaj zadzwoń, w poniedziałek jest od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hddhjscbj tchórz
:D zadzwonie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią doktor Małgorzatę Pamułę:) Genialny specjalista i pyta czy się boisz czy potrzebujesz znieczulenia przyjmuje na ulicy Emaus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelkaa
A gdzie robicie rtg zębów ? Dostałam skierowanie na rentgen stomatologiczny, chcę sobie prywatnie zrobić zdjęcie bo nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile. Nie wiem tylko ile taka "przyjemność" kosztuje no i gdzie iść żeby zdjęcie dobrze zrobili naczytałam się historii o nieczytelnych zdjęciach i nie chcę marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandragoraKW
Dobry rentgen jest na Hucie http://www.x-dent.pl/ Robiłam tam prześwietlenie dwa razy i zawsze wszystko było ok, zdjęcie czytelne, i po 15 minutach były gotowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonykrokodyl
haha przepraszam, że się śmieję, ale jak przeczytałem, że potrzebny jest dentysta wrażliwy na panikę pacjentów to się uśmiechnąłem. Ale poważnie, zam to jakoś nie specjalnie lubię dentystów i też staram się wybrać tych bardziej wrażliwych i chyba ze wszystkich, jakie miałem okazję odwiedzić jest doktor Tomasz Rozwadowski z Galerii Uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.........
Znajomy chodzi do dentysty dla dzieci, (sama robię tak z pobieraniem krwi - tylko siemaszki wchodzą w grę) przy panice i wpadaniu w histerię włanie ci od najmłodszych pacjentów mają najlepsze podejcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert2013
ja też zawsze panikowałem przed dentystą, ale odkąd chodzę do doktora Rozwadowskiego(Galeria Uśmiechu) to już się nie boję, wiecznie uśmiechnięty jak się na niego patrzy to już strach sam przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, znam tę panikę :P ale spokojnie ,są lekarze, którzy potrafią sobie z nią radzić;) ja chodzę na basztową do Dental Services, tutaj masz ich cennik http://www.dentalkrakow.pl/cennik_uslug_dentystycznych.html lekarze są bardzo cierpliwi i wyrozumiali dla swoich panikujących, bladych pacjentów - testowałam na sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jakbym o sobie czytała, że szukam dentysty, co będzie wrażliwy na panikę pacjenta i mogę się zgodzić z przedmówcą, że taki na pewno jest doktor Rozwadowski, poza tym jak przychodzisz do gabinetu po raz pierwszy wypełniasz ankietę, gdzie jest między innymi pytanie o to, czy się boisz dentysty, a pote zanim siądziesz na fotel opowiadasz skąd się wziął Twój strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalahala
ja nie z Krakowa, ale ostatnio swojego dentystę znalazłam tutaj http://www.mojanowafigura.pl/miejsca/ tylko kusicie wybrać miast o i kategorię (kosmetologia i stomatologia) . i już nie mam kamienia nazębnego, tylko śliczne, lśniące perełki hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert34
A kogo dokładnie znalazłeś? Ja z reguły wybieram się do http://www.dentystanowahuta.pl/ ale kolejki są coraz dłuższe z tego co zdążyłem zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spad z tą kryptoreklmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka23
idź do Biodentu na Hucie :) Maja bardzo miłą obslugę ( i delikatną jeśli chodzi o leczenie) a cenowo to standartowo. Za to potem jak już Ci zrobią zęba to nie musisz za 2 miesiące się z nim znów wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz odwiedzić Centrum Stoamtologii Cichoń. Lekarze są na prawdę bardzo mili i delikatni. Jak ich uprzedzisz, że się bardzo boisz, to zrobią wszystko żeby zniwelować ból. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czam
o no to fajne tam mają podejscie do pacjenta...nawet tego najbardziej panikującego. myślę ze to jest tak jak powinno się to odbywać! tak powinna każda placówka wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez słyszałam o stomatologii cichoń , a właściwie czytałam w jakiejś gazecie krakowskiej , był tam jakis dzień walki raka jamy ustnej , ale to troche chyba było temu . Moja siostra która mieszka w krk chodzi do nich i z tego co wiem to raz ,ze bardzo sobie ich chwali a dwa , to ceny mają dosyć przystępne jak na prywatny gabinet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Ekwińska z Bochni, tylko i wyłącznie! Lekarz z prawdziwego powołania z podejściem do pacjenta. Numer do niej to: 503 098 688, jakby nie odbierała to oddzwoni na 1000%. W nagłych przypadkach jestem przekonana że przyjmie cię tego samego dnia, a cenami będziesz raczej miło zaskoczona, jeśli znasz krakowskie standardy... A tu chyba jej strona http://www.emident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z tych którzy zawsze panikowali u dentysty i niestety zauważyłam że wielu z nich nie ma cierpliwości. Irytują się i mają jeszcze pretensje o to że ktoś najzwyczajniej się boi a powinni być do tego akurat w swoim fachu szczególnie przyzwyczajeni. Teraz przychodzę do doktora Wojciecha Klonowskiego na Kolberga www.klonowski-krakow.pl który nie stwarza takich problemów a wręcz przeciwnie jest empatyczny i potrafi uspokoić. Jestem u niego w trakcie dosyć dużego leczenia i jak na razie nie mogę mieć żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego dentysty z Krakowa to polecam gabinet Steczko (www.steczkodentysta.pl) na ul. Krakusów 1C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre miejsce to Luxdentica na Ruczaju. Polecam gorąco każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej. Sama wyleczyłam tam wszystkie zęby, a było tego trochę, podczas wizyt nauczyłam się także, jak prawidłowo dbać o zęby, a teraz jestem jeszcze w trakcie leczenia ortodontycznego. Świetne miejsce dla wymagających pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie najlepsza klinika stomatologiczna to Studio se+, sporo dentystów już zwiedziłem a tu jednak opieka jest fachowa, świetny sprzęt. Można sobie też poczytać tu http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Klinice Luxdentica gdzieś czytałam, że otrzymali tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie. Szacun :) Kolega tam chodzi i bardzo chwalił opiekę i samą klinikę, mówił że świetnie urządzona, nowoczesny sprzęt no i personel podobno najlepszy zebrali w 1 miejscu. To się musiało złożyć na taki sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka746
Wyleczyłam swoje zęby w klinice Dental Park. Powiem szczerze, że nie było łatwo, ale odpowiedni specjaliści poradzili sobie ze wszystkim, za co będę wdzięczna chyba do końca życia. Klinika mieści się w Krakowie, musiałam dojeżdżać, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Macieja Lepszego. Świetnie zrobił mi kanałowe leczenie zęba i teraz naprawdę nic nie czuję. Dla mnie extra. Przyjmuje w Scandinavian Clinic przy Placu Szczepańskim 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia892
Znacie klinikę Villa Dentica? Ja ją bardzo lubię i często tam jestem, ponieważ postanowiłam zadbać o swoje zęby. Wykonują tam kompleksowe zabiegi i jestem przekonana, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja za każdym razem wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eggie
niee, nie znam. Ale ja chodze do Stomatologii Cichonia i jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu! jedenn z lepszych w Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×