Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mastermind

Dobry DERMATOLOG dziecięcy w WARSZAWIE - polecicie kogoś???

Polecane posty

Muszę wybrać się z córką do dermatologa, gdyż pojawiają się znamiona azs, poszukuję naprawdę dobrego lekarza, prywatnie najchetniej. Możecie kogoś polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam i nieznalazłam... koleżanka polecila mi masc ELIDEL i już nie musze chodzic po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wejdz na strone www.znanylekarz.pl i wpisz dermatolog warszawa, zobaczysz listę dermatologów i adresy gdzie przyjmują a także wielu z nich posiada opinie od pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
Glowacka, dermatolog-alergolog dzieciecy. Przyjmuje na starym miescie budynek na rogu miodowej i dlugiej. Za wizyte bierze 100, za pierwsza chyba wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazlunie
ju łelkam. Chcesz tel do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo teraz możecie polecić? Pilnie potrzebuję sprawdzonego i ogarniętego dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam temat, macie jakiegos dobrego dermatologa dzieciecego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co znakazł się jakiś dobry dermatolg dzieciecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z córą chodzimy do dermatologa dziecięcego Lidii Kozub. Przyjmuje na Wilanowie w przychodni na aleji Rzeczpospolitej 1. Mieści się dokładnie przy Almie. Bardzo pomogła mojej córeczce i dlatego mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaKo
Swojego synka leczę u dermatologa w szpitalu Medicover i polecam. Wizyty przebiegają bezproblemowo, lekarz jest miły, maluch się nie stresuje ( jak to najczęściej ma w zwyczaju), a dermatolog szybko zdiagnozował dokuczliwa wysypkę u mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chodzimy z córką do doktora Kalbaczyk w Wilmedzie. Naprawdę świetny lekarz. Wcześniejszy dermatolog chciał nam wcisnąć jakieś sterydy na AZS bo uznał, że żaden inny lek nie pomoże a tu Pan doktor przepisał nam maści do zrobienia bez takich specjalnych dodatków i okazały się najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

Też poszukuję. Stanowczo jednak odradzam dr Magdalenę Wieczorek z Dermedica na Kazimierzowskiej. Zupełny brak podejścia do dzieci. Zaczęcie opowieści o zabiegu przy. pięciolatce od tego że trzeba zawołać pielęgniarkę żeby trzymała dziecko żeby się nie wyrywało podczas bolesnego zabiegu (!!). Po takim wstępie córka wpadła w histerię i długo nie mogłam jej uspokoić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×