Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania28

dobry fryzjer w warszawie

Polecane posty

szukam dobrego fryzjera w warszawie, nie takiego co to obetnie włosy i to w dodatku krócej niż chcę ( mentalność polskich fryzjerów :( . Chciałabym zmienic fryzurkę ale tak żeby mi ktoś coś doradził, powiedział czy będzie mi pasować . Do tej pory miałam pecha co do fryzjerów, zawsze coś było nie tak :( może ktoś z was zna naprawdę dobrego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
Potrzebuje dokladnie tej same rady, takiego fryzjera wizjonera co do tego wlosow nie zniszczy...Moze ktos jednak odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
No dziewczyny nie badzcie takie, poradzcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci obetne wlosy - jak tylko bedziesz chciala ;) nie jestem fryzjerka (zawodowa) ale cala rodzina pcha mi sie pod nozyczki, kolezanki tez... Sama sobie też podcinam-wszyscy (tzn. ci co nie wiedza,ze to moje rekodzielo ;) ) sie pytaja gdzie chodze do fryzjera i czy duzo place :D Czyli nie jest tak tragicznie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
Ale ja mysle o zmianie koloru, rozjasnieniu, bo scinam sie sama :) maszynka podcinam koncowki, przez co trace 0,5 cm a nie 5 jak to u fryzjera bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile placicie za sciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje kudły mam długie i jakoś nie kwapie się do zmiany ale słyszałam i widziałam dzieło tego fryzjera. Slaon jest w Waie oczywiście na ul. Szpitalnej (centrum) a on nazywa się Sasha i na wizyte u niego czeka się ok tygodnia do 2. podobno ma dobrą rekę i wie co to znaczy dobrze obciąć włsoy. Głowy za to nie dam sobie uciąc ale takie opinie doszły do moich uszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
często zdarza mi się że ktoś mnie pyta gdzie obcinalam wlosy - więc chyba radzić mogę :) Polecam salony Frank Provost - z moich doswiadczen wynika ze rzadko zdarzaja sie tam fryzjerzy ktorzy obcinaja zle, a zdarzaja sie prawdziwe perly. Niestety chyba salon jest stresujacy, bo szybko tez stamtad odchodza - tak stracilam juz 3 super fryzjerow. Teraz zostawiam sobie namiary. Idzcie i poproscie o kogos naprawde dobrego - mnie pani podsunela wlasnie jedna taka "perelke' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
A mozesz zdradzic kim jest ta Perelka? Bo juz mi kolezanka kiedys poradzila ten salon, ale mialam pecha. Trafila mi sie fryzjerka ktora obciela mnie tak, a szczegolnie grzywke, ze bylam zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
Nie bylam dawno w tym salonie ale wiem ze ostatnia moka Perelka odeszla.Teraz chodze prywatnie do mieszkania fryzjerki, niestety nie czuje sie uprawniona zeby podawac jej namiary tak publicznie - czyli na forum zostawiac jej telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sproboj pod palacem w domach kupieckich-wiem ze ten zaklad nie wygląda jakos super , ale jest tam facet (to jego zaklad) co dobrze scina wlosy i nic nie narzuca ewentualnie doradza. pozatym tam robia tanie bajejaze na dlugie wlosy 1-3 kolory (ta sama cena)=100zl, a jesli komus nie odpowiadaja farby to moze przyjsc ze swoimi. dziewuszki ktore tam pracują sa moze troche malo eleganckie i maja maly smietnik w gebie ale znaja sie na tym co robia. niestety tam nie mozna sie umwic -trzeba wejsc z marszu i albo ma się szczescie i od razu sie wezma (bajejaze sa bez kolejki) na obciecie nietety sie czeka :( ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tam bylam facet jest fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tam bylam facet jest
fajniutki i fajnie scina :) polecam a z tymi bajejazami tez prawda...ale ja wole przynosic tam wlasne farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ostatnio w GD Studio na Widok 22 - obcinał mnie p. Zbyszek i było to poprawianie po okropności którą wycięła mi osiedlowa fryzjerka. Włoski są ok, same się układają. Ja umawiałam się na 2 dni przed pójściem, telefonicznie (tel 022 8274108 lub 022 8279364). Zapłaciłam 50 zł. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragila
Ja byłam u Pana Sławka Zasłonki bo zachwyciłam się fryzurami w gazecie Claudia. Niestety rozczarowałam się. Spodziewałam się bardziej fachowej obsługi, Sławek parę słów ze mną zamienił ale tak naprawdę wyszłam od niego z troche podciętymi włosami i nic poza tym moja fryzura była identyczna jak weszłam do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina20
a co to znaczy własciwie, że "panie mają smietnik w gębie"? może się wybiore do tych domów kupieckich skoro tyle osób mówi, ze tam jest ok. Szukam naprawde dobrego fryzjera. Problem polega na tym, że boję się pójść do taniego fryzjera, bo boje się, że nie będzie wystarczająco dobry, ale znowu, to, że jest drogi też nie musi oznaczać, że mnie dobrze obetnie.. Więc właściwie sama już nie wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudamonia
byłam w salonie Art Visage studio bardzo fachowa obsługa,fryzjerka która robiła mi włosy była bardzo miła i cierpliwa,spełniła moje oczekiwania.Bardzo polecam,byłam u pani Kasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem Klientką Studia Art Visage. Obsługa na wysokim poziomie. Kawka, herbatka, winko w bardzo miłej atmosferze ;-) A co najważniejsze pełen profesjonalizm!!!! Osobiście jestem Klientką Carlosa, dzięki któremu z brunetki stałam się rudzielcem. Na wiosnę planuję przejść kolejną metamorfozę, a mianowicie skrócić długość włosów i nawet nie myślę o przeglądaniu gazet w poszukiwaniu fryzury, ponieważ wiem, że "mój" fryzjer zrobi ze mnie bóstwo :-P http://www.studioartvisage.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja polecam Vip Salon przy Centrum Handlowym Wileńska na ul.Białostockiej 24 lok 105. Pracuja tam super fryzjerki ja osobiście byłam u Karoliny i jestem zachwycona a i numer mam 22 618 22 27. Przedłużałam tam tez włoski i są od 400 zł acha i jeszcze strona tu jest wiecej informacji http://www.vipsalon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinamon
Ja polecam fryzjera Maćka z salonu Brunette na ul.Grzybowskiej w Wawie (022)4125510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka83
polecam macka i magde z grzybowskiej. i on i ona wiedza co robia, u niego trafilam raz na strzyzenie, a kolejnym razem bylam u niej na farbie. W ogole polecam nowy salon Brunnete, na grzybowskiej 2, wchodzi sie z boku. fajny wystroj, malo miejsc w okolicy tego typu, mozna paznokcie przy okazju zrobic - pracuja na opi. Blisko z biurowca, w moim przypadku w czasie lunchu wyskoczyc i sie podrasowac w czasie lunchu to idealne wyjscie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzi85
Naprawdę polecam atelier Magdy Jakubowskiej, jestem jej klientką od 10 lat. Zawsze wychodzę od niej zadowolona, nawet gdy kolor zmieniałyśmy z blondu na ciemny brąz, czy z włosów do pasa obciełyśmy do ucha. Mam do Niej zaufanie. Teraz wprowadziła nowy zabieg odbudowujący włosy(prostujący)- to był strzał w 10 dla moich zniszczonych farbowaniem włosów podaję stronę gdzie można przeczytać o nim(www.global-keratin.pl) oraz stronę Magdy- www.magdajakubowska.pl polecam - jakość i styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa co lubi włosy
chm, mam kilku ulubionych, ale taki ulubiony - najulubieńszy to pan Paweł z Ce Ce Hair and Beauty Spa. przyjmuje w samym centrum, bo na Świętokrzyskiej i nie dość, że bardzo fajnie strzyże, to jeszcze uwielbiam z nim gadać :) wie wszystko o włosach i ma bardzo dobre wyczucie, kilka razy namówił mnie na radykalną zmianę fryzury i nigdy tego nie żałowałam. także do pana Pawła jak w dym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosomaniaczka
Ja polecam fryzjera łukasza z warszawianki .Trafiłam do niego z polecenia mojej koleżanki, która jest jego stałą klientką. Jestem zadowolona bo nareszczie mam jednolity jasny blond , który nie wypłukuje sie na żółto a włosy dobrze sie układają. Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninka_Xxc
mam zaufanie tylko do Denique w Arkadii - konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-Wawa
Nie zmienilam fryzjera od 5 lat (!) poniewaz znalazlam tego, ktoremu moge zaufac i ktory jest naprawde fachowcem. Robert pracuje przy Jana Pawla II 43a/35a w salonie " Hair & beauty place" Jest tam fajna atmosfera w salonie...po ciezkiej pracy moge tam naprawde odpoczac, i co jest wazne : jest tam NIEDROGO! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×