Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurier kurier kurier

DOBRY I TANI KURIER - którą firmę wybrać???

Polecane posty

Gość kurier kurier kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurier kurier kurier
pomóżcie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurier kurier kurier
proszę! nie znam się na tym w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurier kurier kurier
dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurier kurier kurier
ale ceny mają takie jak wszyscy :o czy ktos wysyłał inpostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny lis
Opek, DHL, UPS, Siódemka, DPD, Schenker, GLS... do wyboru do koloru, wystarczy sprawdzić jakie ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alarado.pl
Polecam stronę alarado.pl Alarado jest ciekawą porówynwarką cen usług kurierskich, wystarczy wpisać wagę wymiary i dodatkowe parametry takie jak ubezpieczenie czy pobranie i pojawi się lista zarówno dużych firm jak i wybranych brokerów (operatorów wirtualnych) osobiście polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobny mechanizm na swojej stronie do obliczania ceny przesyłki ma równiez firma kurierska AIN. Do tego naprawde przesyłki dochodza na czas i w jednym kawałku. nie to co poczta polska, z którą nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też korzystam z AIN, których poleciła ci czambałamba. Są naprawdę profesjonalni, terminowi i mają mózgi oraz potrafią ich użyć przy przewozie paczek. Nie bawią się w kartoniadę i rzucanie każdą paczką. Kiedyś widziałem, jak przyjechał kurier z Tnt i szukał paczki na plandece. Wyglądało to tak, że każdą inną paczką odrzucał na tył paki. Zamawiam dużo modeli plastikowych do sklejania, więc zależy mi bardziej na ostrożnym transporcie, niż nawet na terminowości. U AIN jest i jedno i drugie. Co mi po tym, że model przyjdzie za 2 dni zamiast pięciu, jak będzie miał 1000 części zamiast 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziesz miał puzzle :D Zawsze wydawało mi się, że wszyscy kurierzy dbają o paczki. Z tym właśnie kojarzyłam firmy kurierskie: z szybkością i rzetelnością. Natomiast na pewno warto uważać na pocztę. Niby przesyłki są tańsze, ale na pewno idą dłużej i też nie wiadomo w jakich warunkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel12
Ja wysyłam z firmy www.akurier.pl i jestem zadowolony. Paczki idą DHLem lub UPSem ale za dużo mniejszą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1979zz
Jak mogę coś komuś polecić, to tylko serwis twojapaczuszka.pl Niskie ceny i fachowa obsługa. Kuriera mozna zamówić on-line, co w dużym stopniu wszszytko ułatwia. W razie pytań zawsze mozna się z nimi skontaktować, a ceny ustalają idnywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja korzystam z usług takiej firmy pośredniczącej kurjerzy.pl; polecam szczególnie ze względu na konkurencyjne ceny - mają spore zniżki u firm, a jak kurier nawali, to nie trzeba się przynajmniej z nikim użerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu26bb
jest taka nowa firma, pośrednik UPS-a, którego uważam obecnie za najlepszą firmę kurierską, choć jak każda - ma swoje wady. Wejdź sobie na: http://www.tanikurier.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIN - polecam. działają szybko i sprawnie. Jeszcze się nigdy nie przejechałam na nich. Zawsze sprawdzam u nich na stronce ile bedzie kosztować przesyłka. Wtedy nie ma niespodzianek z ceną i wiem ile zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto z nas lubi niespodzianki? ;P Jeśli na ich stronce jest taki mechanizm do obliczania kosztów przesyłek to trzeba korzystać :) Przynajmniej od razu wiemy ile nas to wszystko będzie kosztowało. I ew. będzie możliwość wyboru innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze - jeśli tylko jest ku temu sposobność - staram się sprawdzić ile w najwiekszym możliwym przybliżeniu kosztować mnie będzie wysłanie paczki. Jeśli coś zamawiam - wtedy sprawa jest prostsza bo od razu wiadomo na jaki wydatek trzeba się przygotować. Teraz np. zamówiłam sobie książki za taką kwotę, że za kuriera już płacić nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo pochlebnych opinii firmy AIN. Też mogę się pod nimi podpisać - profesjonalna firma, wie co robi, wie czym się zajmuje i czego oczekuje klient i po prostu to robi. Szybkie przesyłki i konkurencyjne ceny. Prosto i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepard
Ja polecam DPD. Sam wysyłam od kilku miesięcy, w tym m.in. Furgonetka.pl i póki co nie zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana256652
Widzę, że pojawiło się dużo o firmach pośredniczących- więc i ja wam dorzucę jeszcze jedną www.wyslamtaniej.pl- od niedawna korzystam z ich usług i doceniam niskie ceny- mniej niż 20zł za paczkę 30kg i wysylka dzięki UPS- czyli profesjonalizm i duże zaufanie, Trafiłam do nich za pośrednictwem reklam, zaryzykowałam pierwszą małą przesyłką i potem realizowałam kolejne zlecenia, póki co z powodzeniem :) Teraz wprowadzają dużo ulepszeń do swoich usług, mam tylko nadzieję, że nadal ceny będą takie niskie i będzie płatna tylko przesyłka:) Póki co polecm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna881
Prowadzę mały sklep internetowy z biżuterią, potrzebowałam pośrednika który będzie realizowałmoje częste ale lekkie przesyłki no muszę powiedzieć, że również skuisłam się na www.wysylamtaniej.pl Za przesyłki płacę mniej niż 20zł, mam z nimi profesjonalny kontakt dzięki programowi partnerskiemu jaki zawiązaliśmy i póki co nie muszę się już martwić przesyłkami, które wcześniej wysyłane zwykłą pocztą nie były realizowane aż z takim powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms_vogue_
Ja polecam wysylamtaniej.pl wysyłają paczki do wszystkich miast w polsce i bardzo dużo miast za granicą... są naprawdę tani i rzetelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżimi
muszę sprawdzić tą firmę, mam do wysłania 3 paczki po około 19 kilo... ciekawe ile mnie policzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna881
Spróbuj spróbuj, mam nadzieję, że nie tylko ja miałam takie szczęście nawiązać z nimi owocną współpracę i też będziesz zadowolona z jakości usług tej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka...
Najlepiej wybierać pośredników. Mają oni niższe ceny, bo działają na masową skale. Stąd polecam choćby wysylamtaniej.pl Próbowałam i się nie zawiodłam jak narazie. Mają też rabaty dla stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila99
Ja ostatnio też wysyłałam za pośrednictwem pośrednika i powiem szczerze, że nie dość że tanio to jeszcze miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potworek ;)
wszystkie teksty o AIN napisała ta sama osoba... co za żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matek22
a ja też pochwalę sobie realizację moich zleceń przez wysylamtaniej.pl, jest prosto i szybko, trochę mi się tych wysyłek zbiera, więc wkrótce będę miał szansę na bardzo korzystny program lojalnościowy z tym pośrednikiem, to dopiero się opłaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany_o
oferta wysylamtaniej.pl wygląda na korzystną, skusi mnie chyba szczególnie prosty formularz, bo nie mam głowy do takich rzeczy przez internet, swoje lata już mam, ciężko mi się przyzwczaić do nowoczensych technologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×