Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krystiankowa

dobry i tani salon kosmetyczny w Krakowie

Polecane posty

Gość krystiankowa

Witam! Szukam dobrego i w miarę niedrogiego salonu kosmetycznego w Krakowie. Zastanawiam się nad New Line i Anaise, ale chciałabym poznać opinię na temat tych i innych salonów. Bardzo proszę o radę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystiankowa
w internecie jest pełno ofert, ale sama nie wiem na co się zdecydować. Może ktoś się wypowie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o piękne tipsy to polecam ul.Oświecenia w Krakowie prosze wczesniej wejsc na strone: www.wilczy-pazoor.bloog.pl Tipsy(żelowe) sa bardzo naturalne, pięknie wykonane cena jedyne 80 zł w zaleznosci od zdobienia normalnie tipsy (żelowe) ok.130 zł SERDECZNIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marticzka_29
Hej! Byłam w Anaise i w New line.. z tych dwóch to hmm szczerze Ci powiem że chyba lepiej zabieg miałam wykonany w New Line, co prawda jest tam kawałek dalej, ale przynajmniej ceny mają niższe. Poza tym kosmetyczka była znacznie bardziej zorientowana i bardziej doświadczona niż w Anaise. Ale czy od tamtego czasu nic się nie zmieniło.. nie wiem. Z tego co widzę na ich stronie http://www.gabinetnewline.pl to ceny nadal są na przyzwoitym poziomie a i promocja ciekawa - chyba pora się znowu wybrać i coś fajnego przed świętami sobie zafundować :) PS. Na jaki zabieg się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta w.
wprawdzie od niedawna jest tam kosmetyka, ale czysto, dokładnie, starannie i bardzo miło... byłam na kwitacji, zabiegu nawilżającym i jestem zadowolona, wracam w styczniu na kolejny:) mają teraz 30% zniżki na kosmetyke ! przy Chodkiewicza w Attraction dodam że chodze tam co miesiąc na paznokcie żelowe... mogę polecić z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmonia
sprzedam tanio bon 500 zł na wszystkie zabiegi do kształtosfery. poważne propozycje proszę na adres kosmonia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mały ale bardzo dobry i profesjonalny salon PERŁA na alei Słowackiego 60 ( koło kleparza ) Są tam 2 bardzo kompetentne i znające się na swojej pracy kosmetyczki Pani Małgosia i Magda. Ceny są bardzo przystępne i nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona, także Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominickaa z KRK
Polecam salon Doris Dorin ( aleje Krasińskigo przy Jubilacie). Jeśli weźmie sie pod uwagę wszystkie promocje jakie tam są dostępne - wychodzi bardzo rozsądnie cenowo mimo, że to miejsce z wyższej pólki. Można np. kupić cztery zabiegi i dwa się dostaje gratis ( nie musisz płacić z góry)! Robiłam tam mezoterapię bezigłową z kwasem hialuronowym - super efekty : zabieg usypiający :) Bardzo czysto , komfortowo i klimatycznie. Mają taką fajną zasadę, ze nie czekasz w poczekalni pełnej babek - zatem nikogo znajomego ( a zwłaszcza własnej teściowej :) tam nie spotkasz. Super jest Pani Ula - bardzo kompetentna i profesjonalna. Do tego stopnia, że nawet może ci pewne zabiegi...odradzić. Chodzę do niej i polecam . Co dla mnie najważniejsze :nikt Cię nie pogania można się super zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosien
Ja chodze dl Kliniki Urody Laime. Jak chcesz to sprawdz sobie cennik bo nie wiem co znaczy dla Ciebie tani :) aha i zachecam do sprawdzenia promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolozka :)
No Laime takie nomarlane ceny ma. Ale jaj mam tam za daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwus
A co tam mozna robic jeszcze, co sie oplaca? bo nie wiem jakie maja urzadzenia (czy skuteczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonowe pudelka na jajka
Tani jest na Bronowickiej, naprzeciwko petli tramwajowej Bronowice Male. Caly budynek nalezy do wlascicielki wiec wiadomo ze bez kosztow czynszu mozna miec konkurencyjne ceny. Ja dlugo tam chodzilam i bylam zadowolona, teraz tez wpadam od czasu do czasu,ale osobiscie wole Dermed na ul. Krzywej, ze wzgledu na wieksza dyskrecje. Jednak koszty zdecydowanie wieksze - za oczyszczanie twarzy plus jakies maski, platy kolagenowe pod oczy 300-400 zl. Na Bronowickiej mysle ze zamknelabym sie w 150 zl, z tym ze nie ma komfortu osobnych pokoi, swiecacych posadzek, itp, itd. W zeszlym roku skusilam sie na wizyte u kosmetyczki ktora kiedy byla na Bronowickiej a teraz otworzyla wlasny zaklad naprzeciwko Akademii Pedagogicznej. Na Bronowickiej byla dobra, jednak we wlasnym zakladzie zatrudnia niedoswiadczone dziewczyny i jedna z nich zrobila mi oczyszczanie twarzy z mikrodermaabrazja za dodatkowe 30 zl. Niestety czlowiek stary a glupi i sie zgodzilam. Mija juz rok a ja mam wciaz trwale czerwone slady :o No coz...w Dermedzie za sama mikrodermaabrazje 5 lat temu zaplacilam 250 zl wraz z konsultacja dermatologa i to lekarz ja wykonywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhh...
No tak to jest jak chce sie zaoszczedzic. A w ogole kto jeszcze robi oczyszczanie? przeciez to prehistoria. Teraz oczyszczanie tylko na zabiegach albo kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewnęka
Ja po oczyszczaniu wyszlam od kosmetyczki i nie moglam uwierzyc. Mialam spuchnieta twarz! I rany! Myslalam, ze nigdy z domu nie wyjde. A najgorsze bylo to ze pozostaly mi male blizny po tym. Juz nigdy tego nie zrobie, teraz tylko chodze do profesjonalnych kosmetologow na profesjonalne zabiegi na urzadzeniach a nie jakies wyciskanie paluchami bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia1983
Robilam 2 kwasy ferulowe na Rakowickiej w Lajme i piegi sa prawie nie widoczne, a watpilam ze cos pomoze. Ale wiadomo ze piegi lubia sie odnawiac :( dobrze ze zima przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopf
Nie Lajme tylko Laime jak juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Jak dla mnie, najlepszy jest Dermique. Super obsługa, fajne zabiegi i ceny w porządku. Mogę szczerze polecić, bo często robię sobie tam zabiegi i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia1983
Oj sory, ze sie pomylilam. Każdemu się zdarza.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 74malinka
Polecam Studio Zdrowej Sylwetki przy ul. Kapelanka 6a. Profesjonalny personel, miła atmosfera, szeroki zakres usług i przystępne ceny.Warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1345stel
A czy wykonywal ktos w Laime fale radiowe? Strasznie ciekawa jestem efektów. Wiem, że ta ich depilacja jest fajna i nie boli. Ale wolalabym zainwestowac wtwarz, bo lata leca a grawitacja dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koopa
zobacz sobie na ich facebooku, tam jest zdjecie efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefamama
Do pokoi - ja mam jak buldog i tez chcialabym cos z tym zrobic o ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwionka-An
a ja mam oponki na brzuchu jak MICHELLIN, czy cos mi pomoze? :(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zmartwionka-An
A probowalas cwiczyc?Czy tylko lezysz przed TV ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o manicure i pedicure to ja polecam mój sprawdzony salon na zwierzynieckiej Artnail, jestem bardzo zadowolona, Panie są konkretne i pomocne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaHejtek
Jak dla mnie Studio Piękna to najlepszy gabinet, w jakim byłam. Zostałam ugoszczona po królewsku i czułam się wyjątkowo tak, że jestem otoczona wyjątkową troską. To było bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pol2ecam Laime, robilam tam kwas salicylowy, mikrodermabrazje i peeling kawitacyjny. Ze wszystkich bylam zadowolona, zrobione sterylnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
ja polecam "świat kobiety" na urzędniczej i oczywiście "metamorfoze " na stolarskiej ,jednak ta druga opcja jest droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×