Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry krem pod oczy

Polecane posty

Gość gość

Cześć :) mam 31 lat i pierwsze zmarszczki się pojawiają :( możecie polecić fajny krem pod oczy? W rozsądnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dopiero zaczynasz używać kremów? Składniki przeciwzmarszczkowe mają za zadanie OPÓŹNIAĆ starzenie się skóry i pojawianie się zmarszczek, jak już zmarszczki są to cudów nie będzie. Szukaj takich z retinoidami na noc (Neostrata, Avene Ystheal) a na dzień z wit. C (bodajże Vichy czy LRP mają). Plus oczywiście filtry 30+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwa Kalin
Hej, ja proponuję, żebyś spróbowała kremu z jadu pszczelego bee pure. Natomiast zanim kupisz kosmetyk, to proponuję, żebyś spróbowała sobie próbkę, żebyś sprawdziła, czy nie jesteś uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, fajną metodą na zmarszczki pod oczami jest nie krem, a serum - aplikacja trwa sekundę i nie odnosisz wrażenia, że ładujesz sobie na skórę warstwę po warstwie, krem po kremie :-) najfajniejsze są te z dodatkiem kofeiny, np. Obagi Elastiderm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. ja obecnie używam StriVectin-SD Eye i jestem z niego szalenie zadowolona. Bardzo dobrze redukuje opuchnięcia i cienie pod oczami a do tego wygładza zmarszczki. moze nie jest najtanszy, ale jednak warto zainwestowac. chociaz ostatnio znalazlam na allegro mozliwosc licytowania do od zlotowki: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4276153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem beepure. Rzuć palenie i picie alkoholu. Pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa lola
wiesz, każdy ma inną "rozsądną cenę" :P ja polecam kremy linii bee pure. Najfajniejsze jest serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym beee ghóóóóóóóóóóóównem!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremy pod oczy AA i Lirene. Jestem zadowolona, bo nie uczulają i firmy te mają ofertę dla różnych kategorii wiekowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa67
Dobry jest krem Hyaluron Clinic redukujący zmarszczki pod oczami, u mnie się dobrze sprawdził i nawilża, jak należy. To firma eveline, jakby ktoś był zainteresowany, mają też fajną esencję- hydrator, można go używam na przykład pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa

Używam pod oczy https://e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162, a trafiłam na kosmetyk po przeczytaniu właściwości czerwonych winogron. Na pewno po miesiącu zauważysz pozytywne wyniki, bo jednak to jest kosmetyk z wysokiej jakości kwasem hialuronowym. Wiele blogerek się nawet o tym kremie pozytywnie wypowiada. Za kwas hialuronowy chyba największy plus.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam pod oczy krem efektima z olejem konopnym, polecam. Na prawdę jest godny kupienia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2020 o 15:47, sandra.reika napisał:

Używam pod oczy krem efektima z olejem konopnym, polecam. Na prawdę jest godny kupienia 🙂

 

Równiez używałam i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chanel age delay jest najlepszy ze wszystkich kremików pod oczy jakie miałam. rzadko drugi raz kupuję ten sam kosmetyk, a delaya mam już drugiego. stosuję go jednak tylko na noc, a właśnie kończy mi się krem na dzień (guinot anti fatigue) i z chęcią wypróbuję coś nowego. nadal polecacie ten Iwostin? usatysfakcjonuje osobę b. wymagającą?

a z korektorów polecam Kanebo we flamastrze. jest kompletnie niewidoczny po wklepaniu, nie trzeba wcale malować reszty twarzy.

Jeśli jednak niedoskonałości oraz cienie są duże, dobrze jest zastanowić się nad jakimś skutecznym zabiegiem na twarz https://instytutboczarska.pl/nici-laser-czy-wypelniacze// Kwasem hialuronowym albo nićmi. Powinien te zabiegi dobrac lekarz medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×