Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alchemiaaaaaa

dobry lumpeks w Poznaniu

Polecane posty

Gość alchemiaaaaaa

znacie może adresy takich miejsc w Pozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaCola
Znalazłam te adresy w internecie: zachodnia odzież używana Pasaż św. Marcin na piętrze box nr 4 Odzież z Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Belgii. Clerks, Osiedle Polanka Duże przebieralnie, gdzie może pomieścić się kilka osób :)) Ten sklep mieści się niedaleko przystanku tramwajowego koło Agromy.. Nie sposób nie trafić... Polecam, odwiedzajcie to miejsce szczególnie w poniedziałki(dostawy). Bazarek przy Orła Białego Niewielki sklepik na bazarku koło boiska, niedaleko poczty. Jest przymierzalnia. Głogowska, róg Krauthofera 2 przystanek za pętla Górczyńską (więc niedaleko tego "u Adzi" w byłej herbaciarni - ceny dośc przystepne(cena za kg zależnie od dnia), jednak brak przymierzalni ( za parawanikiem - niezbyt przyjemne). ciucholand na Dąbrowskiego Na przeciwko Pasażu Jezyckiego..otwarty od 10 do 18.Przymierzalnie są ale bez luster;/troche dzinie ze trzeba wychodzic na środek sklepu i sie przeglądać.. simex ciucholand na Garbarach,w piwnicy.Rzeczy skandynawskie,co tydzień wymiana towaru,ceny w cyklu tygodniowym spoadają,od 40 zł za kg w poniedziałek do 10 zł za kilogram w sobotę.kg w poniedziałek do 10 zł za kilogram w sobotę. Lumpex-Starołęka NA Starołęce na dworcu PKP znalazłam niezły lumpeksik, czynny w poniedz-piątek 10-17, sob 10-13.Mają też ciuchy na wagę, w piątki i soboty-10zł/kg, więc wychodzą śmieszne ceny. Dojazd prosty, trzeba tramwajem dojechać na pętlę Starołęka i kawałek iść prosto, do budynku PKP, wejście naprzeciwko kas. "Świat Ady" Na przeciwko Kupca Poznanskiego,obecnie 50% znizki na wszystkie ciuchy. "u Adzi" lumpeks na Górczynie,przy przystanku tramwajowym,pierwszym za lub ostatnim przed pętlą. -otwarte;od 10 do 18 w ciągu tygodnia a w sooty do 14. -rzeczy na wieszakach Wiem,że lumpeksów w Poznaniu jest dużo więcej.Podobno jest też przy ul.Jackowskiego 22, Matejki ,Półwiejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaCola
Jeśli znacie jeszcze jakiś-wpisujcie :),proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostowa
przy Półwiejskiej w bramie, tak akurat na zakręcie jak się od Kupca idzie za tramwajem do AWF..... Ciucholand jest cool, ciuchy czasem naprawde nowe i markowe.....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet Blue
Co oznacza dla Was DOBRY lumpeks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 25
na hetmańska/wspólna... idziesz hetmańską po tej stronie co mac donald w stronę mostu na rataje... przechodzisz prez wspólną na pasach i dalej prosto.. po prawej stronie jest taki jakby "tarasik" ze sklepami ( spozywczy, bank,... lumpeks jest przed ostatni a ostatni to salon sukien ślubnych) fajne ciuszki tam :) wszytko na wieszaczkach, kabinkach, miła obsługa, perełki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blad
nie wspolna\ hetmanska tylko rolna\hetmanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobrym lumpeksie masz przewaznie nowe ciuchy (wszyscy wiedza ze sa kradzione dlatego tez maja posciagane metki i czasem sa uszkodzone.. lub cos tam.. gdzie znajde Tommiego , la coste i lloyda w poznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zbierzmy sie i zrobmy sobie wycieczke po lumpeksach hmm? tzn kazda pokaze kazdej ten co zna co wy n to ? oczywiscie mam na mysli POZNAN hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNC..
czy ktos wie co sie stalo z lumpeksem na druzbackiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNC..
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNC..
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNC..
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj wie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh taammm
Podobno zostal przeniesiony na przemyslowa, ale ja szukalam na przemysolowej i niczego nie znalazlam:( swoja droga mogli wywiesic jakas informacje a nie tak sie zwinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie może jakieś lumpeksy gdzie można kupić fajne ubranka dla małego dziecka? (9 m. - 1 rok.) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia007
też szukałam NNC ale niestety nie znalazłam. za to polecam second hand na Św. Marcinie nad Sphinksem - można tam znaleźc naprawde fajne ciuszki. polecam też lumpexy Pełna Szafa - m.in. na jeżycach i na os. sobieskiego - zawsze coś tam można wygrzebac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akasha D
Witam Panie :) niemiła niespodzianka mnie spotkała jak zobaczyłam,że NNS zniknął oO nikt nie wie gdzie się zwinął/przeniósł. A może po prostu likwidacja... Bardzo proszę Panie o info, gdzie w Poznaniu są lumpeksy ale TYLKO te z odzieżą sprzedawaną na kg :) swoją drogą- alltex(jak się nie mylę) na Dąbrowskiego na wysokości ZUS'u jest super ! Non stop 40zł/kg , ciuszki w idealnym stanie,spory wybór. To samo, z tym,że z 10 razy większy wybór- w Okrąglaku. Wczoraj poszłam na św.marcin do "second hand'u" odzież z londynu(nas sphinx'em - niestety było zamknięte oO Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carin
Hej, czy ktoś wie gdzie teraz jest przeniesiony lumpex Alltex z Okrąglaka? Byłam teraz w sobote i był napis, że od 1 lipca zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis 17
Hey...lumpex z druzbackiej został przeniesiony na winogrady.Na przeciwko Plazy macie Beverlli Hils - (ktore jest w takim pasmie hali ) z tyłu za beverlli ostatnia hala - miesci sie nasz lumpex z druzbackiej...ale nie polecam za bardzo bo towar strasznie zmarniał....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telma30
Witam, dziewczyny, gdzie jest Pełna Szafa na Jeżycach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga12345
za rynkiem jezyckim ta ulica w lewo (co 2 jezdzi) i trzeba kawalek podreptac ta ulica i po lewej stronie po schodach jest pelna szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarcia
Zapraszamy do sklepu: Mój Butik - odzież używana w nowym stylu. W sprzedaży głównie odzież angielska, najwyższej jakości, często końcówki serii. Odzież czysta, wyprasowana i na wieszakach. TAKIEGO ORYGINALNEGO BUTIKU jeszcze nie znacie. ***Oferujemy także nową sztuczną biżuterię oaz ozdoby do włosów ***Prócz tego jesteśmy punktem foto, gdzie możecie Państwo złożyć zlecenie wywołania zdjęć, zamówienie gadżetów, plakatów i itd. ( Ważna informacja: zdjęcia tradycyjne - od 0,29zł, zdjęcia cyfrowe -od 0,33 ) Zapraszamy serdecznie od pn -pt w godz. 10-18 oraz w sob. 10-14. Uwaga ! Dostawy w każdą środę, PRZECENY: Pn -> - 20%, Wt -> - 30%. Prócz tego organizujemy okresowe wyprzedaże poszczególnych asortymentów. "Mój butik" znajduje się przy ulicy Koronnej 1a-3a (przy barze mlecznym Santos i Energoplusie) tuż obok akademików UAM przy ul. Piątkowskiej. Pod sam sklep podjeżdża autobus 76 (przystanek Koronna), natomiast jadąć tramwajem należy wysiąść na Słowiańskiej i podreptać w kierunku Piątkowskiej. DODATKOWE info: Miła i fachowa obsługa. Świetny wystrój sklepu, dwie duże przymierzalnie, fotele dla zmęczonych zakupami klientów oraz złota rybka :)Przed sklepem jest duży parking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla_Apetina
czy znacie godziny w których jest otwarta pełna szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iras
A co sadzicie o lumpeksie na MARCINIE ten niby z Lodynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×