Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie mi prosze

dobry nawilżający szampon

Polecane posty

Gość doradzcie mi prosze

po ciazy dobry rok walczylam z wypadajacymi garsciami wlosami, podcianalam, pielgnowalam i niestety wlody slabo rosna i sa strasznie przesuszone, jak je ratowac? jakich szamponów poiwnnam uzywac? jakich wy uzywacie na przesuszone włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasstanów się dobrze
loreal absolut repair. Szampon maska i odżywka. Tanie nie jest, ale włosy są super. przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi prosze
podcinam regularnie, raz na 2-3 mc-e uzywam henny wax 2 razy w tygodniu biore humawit szampony roznie jeden po drugim i lipa wlosy suche jak straki nie porstuje nie uzywam suszary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam olejek kokosowy
do włosów można kupić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SindiMamuśka23
clear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampony revitalizujace
Profesjonalne Welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermena Vitapil szkrzyp w tabletkach myj co 2 dni nie susz nie prostuj itp zrób badania żelazo i na hormon tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Karotka....
po ciązy zazwyczaj wlosy wypadaja i nic na to nie poradzisz taka kolej rzeczy. W koncy ten proces sie skonczy. U mnie bylo identycznie. Wlosy wyłaziły garściami iwcierałam wszystko co możl;iwe i tak nic nie pomoglo, co nie wypadlo w czasie ciązy, musialo wypaść po - natury nie oszukasz. Potem ten proces sie skonczył i teraz mam super wlosy, dużo lepsze niż przed ciąża. Są grube, mocnę i lśniące w zasadzie bez niczego. Biore co prawda bellisse, uzywam tylko szamponow i balsamow z green pharmacy - bez silikonu i innych dodatkow - polecam. Polecam tez olejek Martixa wygładzający - działa CUDA!! Prostuje i susze bo w pracy musze dobrze wyglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwarzkopf moisture kick
dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie cieżko bo to normalne
po ciąży zawirowania hormonalne sprawiają że włosy wypadają musisz to przeczekać mnie bardzo wypadały włosy przez kilka lat, łykałam tony przeróżnych suplementów ze skrzypem, cynkiem, brałam żelazo, B Compositum, drożdże, nic nie pomagało i od dziwo gdy kupiłam preparat skrzypowity dla kobiet 40+ z kolagenem i kwasem hialuronowym, już po dwóch opakowaniach wypadających włosów jest dosłownie o połowę mniej, mimo że cały czas farbuję włosy ten preparat znajdziesz w Rossmanie, opakowanie jest na 40 dni kuracji, jedna tabletka dziennie, przedtem brałam inne preparaty skrzypowity i nie miały takiego działania, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariowsska
Ja polecam Wam dziewczyny szampon Timotei z róża z Jerycha. DLa mnie to jest teraz taki numer jeden jesli chodzi o naprawde dobry i skuteczny szampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej odżwyka labo maska. Polecam odzywkę odbudowującą z Yves Rocher i maskę 5 efektów z Loereala - mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tran i witaminy np wigor centrum,b komplex-z grupy b witaminy dbaja o wlosy i skore,paznokcie. do wlosow?skrzyp. radical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilzający. niestety wszystkie z sls wysuszaja skore glowy. podobno seria emolium do suchej skory,podobno pomaga. ja mialam taki lupież w grudniu ze szok.pomogl szampon joanny miod mleko i odzywka bez splukiwania tej samej serii. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammoluszkowa
Dla mnie takim numerem jeden jest Timotei z różą z Jerycha. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srimosrei, spamerko :/ kiedy przestaniecie tym badziewiem spamować? musi być straszne giewno, skoro się nie sprzedaje i trzeba tak na chama to ludziom wciskać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon petipeti jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon babydream z rossmana po tym maska biowax do wlosow suchych i zniszczonych ale zeby byl efekt trzeba potrzymac pod czepkiem ze 2/3 godz tak raz w tyg, serum z wit a i e biowax po myciu jak maski nie uzyjesz. Tabletki merz special, picie galaretki, a na mocne wypadanie piloxidil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariowsska
Mnie tez całkowicie pasuje Timotei. Mysle ze spokojnie własnie warto jest spróbowac tych szamponow które sa polecane przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej używałam L'Oreal Nutri Blask Light (proteina perły + cytrus) ale zaczęłam HeadandShoulders i niestety nie mogłam wrócić do L'Oreala bo strasznie się przetłuszczały. Po jednym i drugim i tak po dwóch dniach skóra głowy swędziała, czasem robiły się bolesne krostki. Ostatnio kupiłam na allegro "BingoSpa kolagen do mycia i pielęgnacji włosów" i dwie maski BingoSpa arganowa kuracja do włosów i LadySPA Cashmere Mask. Szampon w składzie ma dużo ekstraktów, delikatny zapach, dobrze się pieni z tym, że po spłukaniu włosy są bardzo matowe i bez maski ani rusz, więc nakładałam maskę BingoSpa wg. zaleceń (przez pierwsze dni po każdym myciu głowy, później 1-2 razy w tygodniu). Skóra głowy przestała mnie swędzieć, nie robią mi się żadne krostki, włosy nie łamią się tak jak wcześniej. Maska jest bardzo lekka, w sumie jest bardziej jak odżywka ale i tak mi pasuje, do tego ma fajny skład, ekstrakty roślinne rzeczywiście znajdują się w składzie. Drugiej maski nie polecam za bardzo obciąża, skład też nie jest rewelacyjny, jedynie co ma fajny zapach. Na razie maskę BingoSpa traktuję tez jako odzywkę bo tak jak wspomniałam po tym szamponie bez odżywki włosy są matowe i po wysuszeniu pewnie by się bardzo puszyły - czyli bardzo małą ilość rozprowadzam na włosach, g****e od połowy i spłukuję mając głowę w dół, stosując jako maskę nakładam na całą długość, skórę głowy, wykonuję delikatny masaż, zakładam jednorazówkę, w której robię parę dziurek na min.10 min. Wcześniej używałam maski Perfect Care Crema Midollo & Placenta (kokosowa maska z jedwabiem) i też moim zdaniem całkiem niezła (za to bananowej nie polecam). A ostatnio umyłam głowę Timotei - głowa mnie piekielnie swędziała na drugi dzień i znów pojawiły się krostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj autorko tematu! na wstępie zaznacze, że wszystkie polecane szampony pewnie są dobre. trzeba jednak zaanalizowac problem, a nie kupowac 30odżywek cud. -hormony -brak witamin -huśtawka po ciązy po mojej ciązy dostałam zajadów, łupieżu i nie mogłam schudnąc przez 8miesiecy ani deko, chociaż chodzilam na spacery od lidla do tesco-6km w jedną i spowrotem... potem jak przestalam chodzic, to zaczelam chudnac?? dziwne. hormony szalaly. ja bylam niesobą. wlosy mialam ok, to skóra głowy była tak sucha, ze bylam wsciekla. oliwki, cuda wianki, MATRIXY KERATESY POMIJAM ROSMANOWSKIE DOVY lorele I INNE CUDA. nic. nic. nic. i co? zwykla joanna miód i mleko, odżywka. niestety włosy chlapłe po niej i codzien myć trzeba, ale łupiez juz tak nie leciał. pomogła... 7,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortteska
Ja teraz szukam dobrego szamponu nawilżającego. I musze Wam powiedzieć ze po tych wszystkich farbowaniach włosów jednak konieczne jest własnie mycie włosów w takich dobrze nawilżajacych szamponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne mydło babuszki Agafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaga
co za bzdury wypisujecie, ŻADEN szampon nie poprawi ci kondycji włosów. Szampon to detergent który ma je umyc a nie odżywić, w tym celu są odżywki, olejki (olej rycynowy np.) Z resztą po ciązy to normalne, musisz przeczekac i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham szampony z serii APTECZKA BABUNI-Joanny jajeczny,mleczno-miodowy -sa cudne,nawilzaja i poprawiaja stan wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammi
Ja smaruję kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem dla dzieci z rossmana babydream! jest niedrogi:) Możesz wypróbować mi pomógł.... Tylko radzę wsmarować we włosy troszkę odżywki żeby włosy lepiej się rozczesywały :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam SZAMPON babydream! przeczytałam post powyżej dlatego napisałam krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×