Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana_wawa_

Dobry ortopeda dla młodej dziewczyny w Warszawie

Polecane posty

Gość załamana_wawa_

Prosze poleccie mi jakiegos dobrego ortopede i masażyste w Wawie mam poważne problemy z kręgosłupem szyjnym. Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad
ods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
jesli dobry ortopeda to chyba bez znaczenia czy dla mlodej czy dla starej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissy666
do załamana_wawa- Ja miałam duży problem z odcinkiem lędźwiowym,ból niesamowity.Pomógł mi p.Czuka w Lecznicy na Wilczej 3,ale wejście jest od Mokotowskiej.Już po 2 masażu i ustawianiu kręgów mogłam tańczyć nawet twista.Miałam 5 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
ortopeda w Warszawie, ogromna prośba!!!!!!! 07:04 ankarra Proszę, jeśli ktoś zna w Warszawie dobrego ortopedę, niech da namiary, bo jestem już załamana i żyć nie mogę normalnie...to długa i przykra historia, nie chce Was zanudzać, po prostu bardzo proszę o pomoc... 07:49 ankarra dziękuję bardzo i poproszę o więcej bo chodzi mi przede wszystkim o kompetentne badania i diagnozę, być może skierowanie na operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja się długo naszukałem dobrego ortopedy, ale było warto. Teraz chodzę z wszelkimi kontuzjami do Coropomedu ( www.corpomed.pl ), do pana Artura Biela. On ma jakiś rentgen w oczach chyba, bo wystarczy że parę razy dotknie, coś uciśnie i już wie z czym do niego przychodzę. Miałem tak choćby z kolanami, które od raz zdemaskował i zalecił skuteczną rehabilitację. Super po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×