Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zyberka

Dobry ortopeda potrzebny od zaraz najlepiej w Warszawie - pomozcie

Polecane posty

Gość zyberka

Dobry ortopeda, potrzebny od zaraz, najlepiej w Warszawie - pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyberka
do Edyciaka, a to jest prywatny gabinet czy z nfz i prosze polec kogos...Mam problem z prawa reka po upadku, upadek byl przeszlo m-c temu, a od 3 tygodn nie czuje palcow, tzn mam uczucie jakby to nie bylo moje palce..Dzisiaj robilam usg i wyszlo, ze w obrebie nadgarstka jest ok, a bylo podejrzenie ze mam zapalenie sciegien albo zespól ciesni nadgarstka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Otwocku w Klinice Grucy są w zasadzie sami znakomici specjaliści, ale oni głównie biodrami i kolanami się zajmują... Choć pamiętam, że jest jeden lekarz, który specjalizował się, co prawda w łokciu, ale myślę, że jeśli chodzi o rękę, to też byś tam uzyskała pomoc.. to jest na NFZ... znajdź ich strone internetową i nr telefonu do rejestracji i tam pytaj o szczegóły... a jeśli masz trochę kasy to w Warszawie jest dobra klinika, tyle że prywatna, oni sportowców tam leczą.. Carolina Medical Center. Ale byłaś z tą ręką w ogóle u jakiegoś lekarza?? Jeśli nie, to idź do jakiegokolwiek ortopedy, żeby ci dał skierowanie na rtg, a jeśli nie zechce, to zrób sama prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polk,njuk;
ja jestem orotpeda tel 543436789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyberka
do Edyciaka.. dzieki za info o klinice, sprawdze ich strone w necie. Z reka tak bylam juz u kilku lekarz, niestety za kazdym razem slysze inna diagnoze - przeciazenie reki, zapalenie sciegien, ostatnia diagnoza to zespoł ciesnin nadgarstka. Wczoraj robilam usg nadgarstka w centrum medycyny sportowej i wyszlo ze nie mam zadnych nieprawidlowosci, wszystko na poziomie nadgarstka jest ok, a bol wciaz jest..Praktycznie mam wrazenie jakbym miala cudze palce, nie potrafie dloni zgiac w piesc. I najgorsze ze stracilam 2 tyg, bo wczesniejsze diagnozy wskazywaly, ze to problem jest z nadgarstkiem, a teraz poszukiwania musze zaczac od nowa, tyle ze nie chcialabym znowu trafic na lekarzy, ktorzy chyba sie dopiero ucza... No i nie ukrywam, ze mi sie juz marzy powrot do lepszej formy, zebym przynajmniej nie musiala byc uzalezniona od innych, bo niestety problem mam z prawa reka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyberka
do polk,njuka; hm..podany nr to raczej nie warszawski...chyba, ze sie mysle, to poprosze wiecej info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyberius
Moim zdaniem ja masz czas to jedz do Krakowa do ktoregokolwiek gabinetu Dr Więcka. Razem z zona, ktora jest lekarzem rodzinnym mają sieć gabinetów i zajmuja sie reahbilitacjami wszelkiej maści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arister
wszelkiej maści?? to masciami rehabilituja :P nie nei zartuje gabinety Wiecka sa znane w całym Krakowie. tez uwazam ze warto sie wybrac np na leczenie skoliozy metoda pressio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofom
Można też skorzystać z zabiegów falą uderzeniową. Są bolesne, ale dr Więcek widać, że wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrriban
U Doktora Więcka też leczą metodą pressio skoliozy. U chyba 5 innych bylam wczesniej zanim w koncu trafilam do Wiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distant
i jak było u WIęcka na pressio? bo też poszukuje kogoś kto mógłby mi sensownie ten zabieg wykonać. dużo dobrego się nasłuchałem o tym doktorze, ale mi dokladnie o pressio chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litate
ja byłem juz jakies trzy lata temu. wiec nie pamietam za dobrze, ale wg mnie Więcek ma swietną renomę, a mi pressio przeprowadził bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Saszerów są świetni ortopedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edestal
Też polecam przejażdzkę do Krakowa szczególnie jak sprawa pilna, ale jednorazowa. Sieć gabinetów dra Więcka bezkonkurencyjna i troche to rozumiem, bo pracuje dla niego zestaw swietnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kurek i Dr Grela w omedzie na Wąwozowej 21 - moim zdaniem najlepsi specjaliści ortopedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agara55
KRK - dr Więcek, jak chodzi o rehabilitacje to zdecydowanie moge go polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursula80
dr. Tramś w szpitalu św. Elżbiety (na Goszczynskiego). Kilku znajomych mówiło mi też o Skowronku - też tam przyjmuje. Mną się opiekował dr. Tramś i oceniam go bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endru37
W Warszawie, w Ober Clinic przyjmuj***ardzo dobry ortopeda, Andrzej Chruściński. Przeprowadza m.in. zabiegi artroskopowe kolana, barku, łokcia i stawu skokowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twista
A moze rzeczywiscie przejedz sie do Wiecka do Kraka?:)WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Bardzo fajną opcją dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy ortopedycznej jest centrum Corpomed. Tutaj można załatwić wszystko, od konsultacji ortopedycznych, aż po całą rehabilitację. Mają bardzo dobry zespół, nie ma tu ludzi z przypadku (tu są wszyscy opisani - www.corpomed.pl ). Jak dla mnie jest to najlepsze miejsce do rehabilitacji w całym regionie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinara
Ten Wiecek, o ktorym mowicie to rzeczywiscie dobry lekarz jest :) Bylam kiedys u niego przy okazji powrotu starej kontuzji i rehabilitacja (szybka i skuteczna) dala efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A popytaj tez znajomych z pracy, dla mnie to najlepsze zrodlo informacji. Dzieki kumpeli z firmy udalo mi sie u mnie w Olsztynie trafic na świetny gabinet rehabilitacyjny dla dzieci miedzy innymi - http://actireh.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustalla
serdecznie w Kraku polecam doktora Wiecka :) To dobry specjalista, jak cos to nie jest specjalnie daleko od Warszawy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja łaziłam po ortopedach i nic mi nie pomogli na moje dolegliwości bólowe;/ Dopiero w Instytucie McKenziego http://www.mckenzie.pl/ znalazłam odpowiednią pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadamka
Wiecek to dobry wybor, ale to wlasnie Krakow. Ale mysle,ze na dobra diagnoze warto podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abstrakkta
W Krakowie Więcek ma fejm:) To prawda:) Ale jest specjalistą i to dość duzym w swojej dziedzinie, więc warto mu zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zestyna
podpisuje sie pod tym poleceniem Więcka, bo uwazam,ze jest dobrym lekarzem. Ortopedyczne dolegliwosci mi kiedys towarzyszyly, teraz jest juz o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelanja
W Centrum Medycznym Forus przyjmuj***ardzo dobry ortopeda. Najlepiej zajrzeć tutaj http://forus.co/ i umówić się na wizytę. Mają tam naprawdę samych specjalistów. Wiąże się to z tym, że zajmują się rehabilitacją, a tam potrzeba prawdziwych fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×