Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobry ortopeda w krakowie. bol nadgarstka

Polecane posty

Gość gość

Od dłuższego czasu zmagam się z bólem w nadgarstku przy podpieraniu się, odchylaniu dłoni. Nie wiem do jakiego lekarza w Krakowie się udać. W internecie trudno znalezc rzetelne opinie o lekarzach. Moze ktos z Was poleci dobrego specjaliste w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dułociu
Ja w Krakowie z ortopedów znam tylko jednego (i cale szczescie,ze nie dzieje mi sie nic czesto:) ) To dobry specjalista dr Więcek. W internecie o nim mozna znalezc duzo opinii i to calkiem pozytywnych :) Poczytaj:) Ma 4 gabinety, ja bylam w NH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abażurkowa
dr Rafał Więcek? Leczylam sie u niego za dzieciaka:) A teraz wlasnie szukalam ortopedy, bo chyba cos tam mi znowu doskwiera w tej samej rece. Dzieki za przypomnienie go:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejnaczka
No teraz zdecydowanie ma duuuuuzo gabinetow (chyba z 5 ) w calym Krakowie :) Ja tez chodzilam kiedys do niego na rehabilitacje, dr Wiecek jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogamas
5? ojej! to chyba dobrze,ze dr WIęcek ma coraz wiecej gabinetow, by to nie zaszkodzilo jego dostepnosci w poszczegolnych gabinetach:) pewnie i tak ma spore kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisza
wiesz co nie są jakoś dramatycznie długie. ja w sumie zapisałam się do niego i po 7 dniach miałam wizytę więc długo nie czekałam, albo wbiłam się w jakąś lukę godzinową! generalnie lekarz mega profesjonalny i mi pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na Piwnej, u Pani Magdy (to też gabinet dra Więcka) i powiem Wam, ze dobra specjalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daninka
no nie należy lekceważyć takich bólów. ja mam dobrego specjalistę dr Więcka. miałam kontuzję kolana i mi pomógł więc myślę, że pomoże także na nadgarstek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iamgodzilla
W Krakowie rzeczywiscie prowadzi dr Wiecek. Ma duzo gabinetow, czynnych praktycznie o kazdej porze,wiec nie trudno sie do niego zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej isc na SOR i zrobic prześwietlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pewnie cieśń nadgarstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestem2
Na SOR? Na oddział RATUNKOWY z bólem nadgarstka? Kogoś pokopał prąd i uszkodził mu mózg? Z takimi rzeczami idzie się do normalnego lekarza o danej specjalizacji. Właśnie na przykład do doktora Więcka. Jeśli będzie potrzebne prześwietlenie, to dr Więcek powie, a jak wystarczy USG to po prostu je zrobi. Na pewno nie będzie zlecał badań bezpodstawnie, bo to doświadczony lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawde chcecie pozbyć sie problemu, to polecam szarpnac sie na podróż do Poznania. W Suchym Lesie znajduje sie klinika nadgarstka, w ktorej przyjmuje dr Marcin Popow, to wlasnie u niego mialem zabieg, bo okazało sie, ze cierpie na tzw zespół cieśni nadgarstka, niebezpieczna i nieprzyjemna choroba. Po zabiegu dolegliwosci sie skonczyly. Polecam, bo to bodaj jedyna taka specjalizacyjna klinika w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jaki zespół jeszcze wymyślisz, zeby pokroić człowieka i zarobić na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka2
Zanim się wyda diagnozę to proponuję przejść się do ortopedy. U moja siostra też miala jakiś ból w nadgarstku. Jedna wizyta u dra Rafała Więcka i po robocie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowaPani
Ja wiem, że Rafał Więcek jest bardzo dobry, byłam u niego raz ale moja sąsiadka też bardzo go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciffka
no tak, słyszałam pozytywnie o Więcku....nie znam osobiście ale chyba to dobry specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ulka
Dla mnie Rafał Więcek jest godny polecenia, chodziłam do niego ze stawami a mąż po wypadku na nartach (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitta
no i wygodne jest to że ma tyle lokalizacji gabinetów! przynajmniej nie muszę tarabanić się przez całe miasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiolkaViolka
też przy tego typu problemach chodzimy do Więcka razem z chłopakiem, mammy już do niego zaufanie, już od pierwszej wizyty zauważyliśmy inne podejście niż ma reszta lekarzy, szczegółowo pytał o wszystko, poza tym jest ciepłym, dowcipnym człowiekiem, wyciągnął nas już z kilku problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillka
czyli to taki Wasz sprawdzony lekarz? myślę, że musi być całkeim spoko lekarzem skoro z wielu opresji już wyleczył nie jednego pacjenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lummia
byłam u Więcka, uratował mi kolano, jestem mu wdzięczna bo myslalam ze już będę musiała do końca zrezygnować ze sportu! a jednak udało się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietekWW
Również polecam dr Więcka:) bardzo dobry specjalista. Mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też choruje na zespół cieśni kanału nadgarstka i od dawna byłam namawiana przez lekarza na zabieg chirurgiczny. Od znajomego usłyszałam, że warto spróbować jeszcze rehabilitacji. Byłam już na 5 wizytach u Pani Beaty Pruszkowskiej. Przyjmuje w Wieliczce na ul. Sikorskiego 6. Wiem, że to brzmi trochę "bajecznie" ale ja naprawdę po tych kilku wizytach widzę znaczącą poprawę. Drętwienie ręki zmniejszyło się, ból powoli ustępuje, zwiększyła się również *****iwość palców. Wiec jak dla mnie jak najmniej szprycowania się lekami! Warto najpierw spróbować nieinwazyjnych sposobów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dużo zależy od tego, jakie jest podłoże kontuzji. Jeśli nadgarstek jest tylko nadwyrężony uruchomienie go na jakiś czas powinno pomóc. Dobrze sprawdzają się stabilizatory AR medical. Zawsze jednak warto skonsultować się z lekarzem. Wiadomo, że niedoleczona kontuzja może być bardzo przykra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ortopeda dr. Więcek ja miałam u niego robiony zabieg hydrodekompresji mega jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×