Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyzwww

Dobry rozjaśniacz który nie niszczy mocno włosów?

Polecane posty

Gość Xyzwww

Mam włosy w kolorze ciemnego blondu. Kiedyś rozjaśniałam żelem ale nigdy nie farbowałam. Są dość cienkie i nie mam ich dużo, ale są długością prawie do łokcia. Chciałabym je trochę rozjaśnić, bo mocno mi pociemniały przez zimę. Idzie wiosna, Wiec chce trochę rozjaśnienia na włosach. Nie wiem czy kupić rozjaśniacz, czy zrobić tzw "kąpiel rozjaśniająca", czy może użyć rozjaśniaczy w spreyu. Dodam ze nam włosy srednioporowate. Chce uzyskać chłodny kolor blondu. Boje się ze po rozjaśnieniu wypadnie mi dużo włosów, lub będą bardzo mocno zniszczone. Zatem pytanie jak rozjaśnić by był efekt i aby nie było drastycznych skutków ubocznych? Dodam ze nie chce rozjaśniać włosów od samego skalpu lecz 10 cm od głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaPe2
hmm ja po zimie tez mam zawsze ciemne wlosy i teraz w marcu rozjasnilam je rozjasniaczem, ale zeby sie nie niszczyly za bardzo to dodoalam hmilk marki oway z organicznewlosy.pl fajnie dziala bo rozjasniacz normalnie pokrywa, a wlosy nie sa w tragicznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to idź do fryzjera. Aczkolwiek jak tylko pojawi się trochę słońca włosy same Ci zaczną jaśnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwinkaJ
na organicznewlosy.pl sprawdź i warto wziąć też mleczko hmilk stamtąd skoro piszesz, że masz słabe włosy. mleczko nie tylko ochrania fajnie ale też wzmacnia. ja mam i sobie je chwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanciaDan
połącz rozjaśniacz z mleczkiem h milk no stress z organicznewlosy.pl - mi tak kiedyś podpowiedziała fryzjerka - efekt będziesz miała super, jakby rozjaśniacz nic a nic nie zniszczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×