Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieokreślona

Dobry sposób na zrzucenie kilku kilo?

Polecane posty

Witam wszystkich. Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat mojego odchudzania. A więc tak: stwierdziłam, że zrzucę kilka kilo, może nie tyle dla wyglądu, co dla lepszego samopoczucia i zdrowia. postawiłam na aktywność fizyczną. 2 - 3 razy w tygodniu pływam na basenie, raz w tygodniu mam trening siatkarski i również min. raz w tygodniu podejmuję jakąś inną aktywność fizyczną, np. rower, rolki, badminton itp. Dodatkowo staram się ograniczać spożycie słodyczy, całkowicie zrezygnowałam ze słodkich napojów (z wyjątkiem ręcznie wyciskanych przeze mnie w domu soków), pije tylko herbatę zieloną, czerwoną i wodę, jem dużo warzyw i owoców, bo je uwielbiam ;D, spożywam wyłącznie pełnoziarniste chleby. I teraz pytanie: czy dzięki takim zmianom stylu życia uda mi się zrzucić kilka kilo? A może powinnam robić coś innego. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo rozsądne podejście do tematu, pytanie jeszcze tylko jak wyglądają dokładnie Twoje posiłki w ciągu dnia - chodzi mi o ilość, pory jedzenia, co jadasz. No i ważne jest wyliczenie podstawowego zapotrzebowana kalorycznego - sporo ćwiczysz, więc musisz dostarczać organizmowi odpowiednią ilość energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qauma
Wreszcie jakiś sensowny wpis tutaj :) Twój pomysł jest bardzo sensowny - zdrowy i na pewno przyniesie efekty. Ze swojej strony mogę jeszcze dorzucić herbatki Slimtox(http://slimtox.pl/), które piję dwa razy dziennie, bo to dobry dodatek do odchudzania. Oczyszcza sie organizm z toksyn i cholesterolu, a przy tym szybciej splala sie kalorie. Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kolejny punkt dla Ciebie za regularność posiłków ;) Jeśli dodatkowo dobrze zbilansujesz swoją dietę i urozmaicisz posiłki, łatwiej będzie Ci uniknąć podjadania. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie miłe słowa :) Chcę po prostu zrzucić te kilka kilo zdrowo i postarać się utrzymać "zdrowy styl życia". Jeszcze raz dziękuję za takie reakcje. Nie spodziewałam się ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka B
Żeby każdy miał tak zdrowe podejście do tematu odchudzania to ludzie byli by szczęśliwsi. Natomiast ja jeszcze bym dołożyła suplement diety, na przykład carb blocker z tiens24 com. Mi pomógł. Gratuluję samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piłam Slimtox-a przez dwa miesiące, do tego stosowałam racjonalna diete i treningi. Udalo mi sie zrzucic 7kg :) wiec moja rada jest tak: DIETA TRENING SLIMTOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
Ja schudłam nie kila a kilkanaście kilo stosując tabletki IQGREEN.Moje wcześniejsze próby odchudzania zawsze kończyły sie porażką a na tych tabletkach bez żadnej diety schudłam bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie schudlam na tych tabletkach no reklama ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie te reklamy tabletek ,jak nie te to inne wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPigwa
Ja jak większość nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu,ale w internecie było bardzo dużo pozytywnych opinii ,zdecydowałam się na kupno i teraz nie żałuje.Schudłam już 8 kg ale nadal zostaje mi jeszcze 8 kg do zrzucenia.Mam tylko nadzieję że po odstawieniu nie będzie efektu jo-jo.A jeszcze przede mną święta.Jakoś muszę to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie początki wygolądały podobnie! Racjonalnie rozłożone ćwiczenia i ograniczenia pewnych produktów. Skorzystałam też z porad lekarzy z RMEDICA (dr Kozłowski), polecam, profesjonaliści, indywidualne podejście, bardzo mi pomogli szczególnie na początku. Przygotują indywidualne i bardzo zróżnicowane programy dietetyczne. Powodzenia :) Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioni
jak szukacie naprawdę dobrego i skutecznego środka to porponuje zakupic iqgreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×