Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry wieczór to Mai, takie moje imię.

Polecane posty

Gość gość

Dostałam Obywatelstwo Polskie :) Studiuję astrofizykę na słynnym Uniwersytecie Gdańskim gdzie wybitny Wielki Uczony Profesor Wolszczan. Mój dziadek był Polakiem Bohaterem. Zginął na Polskim statku wiozacym broni dla naszych Żołnierzy. Amerykanie samolotami ich zabili. :( A ja staram się być dzielna i Obywatelką zostałam i się uczę gwiazd i pracuję :) Polska to wspaniały kraj, tylko zimno bardzo. Ubierać grubo się trzeba. Tu jest wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie napisał :( A ja Mai zostałam Obywatelką Polski i jestem bardzo szczęśliwa :) I spać ze szczęścia nie mogę a nikt nie napisał, nie pogratulował :( Dlaczego? Przecież to zaszczyt i duże szczęście dostać Obywatelstwo Polski i Dowud już mam z Peselem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nikt nie napisał mnie Mai dobrych życzeń? Przecież zostałam Obywatelką Polski, u nas w Wietnamie składa się życzenia jak ktoś coś mu się ważnego uda i jest szczęśliwy :) A tu nic nikt nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy.:) U nas w Polsce wszyscy są mile widziani poza ukraińcami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×