Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobrze zarabiam na etacie , a chciałbym własną firmę

Polecane posty

Gość gość

Witam, moze ktos cos pomoze/dopowie? Mam 40 lat, jestem zakupowcem w zagranicznej firmie. zarabiam nieźle jak na polskie warunki... 4600 netto. Zona prowadzi wlasna firme, ma ok 6000 netto. Ja jej bardzo zazdroszcze (nie pieniedzy), tez bym chcial otowrzyc cos swojego... tylko nie mam pomyslu. W zasadzie oprocz angielskiego i tematow zakupowo-logistycznych nic nie umiem. Ktos cos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się tego co masz. Niezła kasa jak na etat. Do tego dochodzi urlop, chorobowe, wysługa lat i inne przywileje. Na swoim to jesteś przywiązany do roboty jak pies do budy. Zapomnij o płatnym urlopie. Robota 6 jak nie 7 dni w tygodniu. Ciągle w stresie i czekanie na wyniki. Ja odpuściłabym, a wiem coś o robocie "na swoim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom0
bardzo dobry temat ale czuję, że za moment zniknie z tego forum, a faktycznie mam podobną sytuację , czyli stała praca na etacie , w firmie przynoszącej ogromne zyski do US i firma sponsorująca żłobki i przedszkola ale jak wiadomo polski RZĄD i PO nie lubią takich firm państwowych i już z firmy zwalniają pracowników aby polską firmę rozpierniczyć na kawałki i sprzedać za grosze i 10 % zarobić dla siebie , więc wymyśliłem jak dorobić , już się dogadałem z kumplem stolarzem i z ślusarzem Heńkiem , stolarz wykona porządnej jakości z drewna dębowego ruchomą gilotynę a ślusarz wykona z blachy porządnej jakości nóż pięknie naostrzony i za moment będziemy sprzedawać na Allegro , czuję że tej jakości gilotyny będą się sprzedawać jak gorące bułeczki a klientów z partii PO i PSL nie zabraknie i już jesienią tego roku na drzewach zamiast liści będą wisieć 'przyjaciele Sowy' , którzy Polaków wykiwali i Polskę sprzedali a lista POsrańców jest długa , nazwisk są dziesiątki i setki na rynek miasta przyjadą wycieczki aby popatrzeć jak spada głowa debila , który teraz Polaków za uzdę trzyma nawet Żydzi ostrzegają Polaków , że ten rząd Tuska chce sprzedać nawet Kraków a na parkiecie papierów wartościowych w stolicy Paweł liżę zad moskali jeżeli nie przerwiemy tych metod Tuska to Polakom zostanie tylko walizka albo szubienica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są plusy i minusy posiadania własnej firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się udaje fajnie zarobić w firmie produkcyjnej, mam zamówioną automatykę przemysłową u http://www.ekt.net.pl/ firma jest nowoczesna, produkcja wydajna, ja jestem zadowolona z sukcesu, praca na etacie takiej satysfakcji nie dawała, ale to pewnie zależy od charakteru człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarekzegarek39
Działa jak najbardziej, żadnej ściemy :) www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domy pogrzebowe dobrze prosperują, to nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×