Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze, ze nie jestem bogata

Polecane posty

Gość gość

to nie mam zmartwienia, że mnie okradną :D Nie ma za czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci się tak żyje w biedzie? w innych aspektach niż spokój duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie bogaci nie trzymają swojego majątku w domu, a na pewno nie cały. :) No a jeżeli ukradną im telewizory, komputery itp. to zawsze zostanie niezła sumka w banku i zapewne też inne źródła przychodów. Raczej nie ma opcji, żeby wszystko stracili i przestali być bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm bieda. W sumie nie jestem biedna, ale nie jestem też specjalnie bogata. Mam jedzenie w lodówce, nie zawsze to na co mam ochotę ale jest. Mam ubrania, na głowę mi nie kapie ;) Po za tym sporo książek i laptopa więc mam wszystko czego mi potrzeba. Nawet stary rower jeszcze mi służy. Zawsze jest kupa śmiechu jak idę z siostrą na rowery i śmigamy na naszych składakach. Czasem hamulce szwankują :D Najważniejsza jest rodzina i przyjaciele. To jest moje bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:01 przecież wiem, to takie moje żartobliwe podejście do sprawy. Tak sobie gadam, że do mojego domu prędzej można coś wartościowego wnieść niż wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie ze nie jestem glupia, dlaczego jestes biedna bo glupia!!!!madry kase z ulicy umie podniesc i zrobic glupi miliona w 3 dni straci i z dlugami zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioskuję wypowiedzi autorki, że ona nie chce być bogata bo jej to pasuje. Tylko wy tu od głupków potraficie się wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×