Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dojazdy do pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam chciałabym poznać opinie ludzi którzy dojeżdżają do pracy w moim przypadki jest to 60 km sprawa wyglada tak pewna osoba pracowała i dojeżdżała do pracy można powiedzieć ze jeździły dwie osoby i zawsze składaliśmy się na pół na paliwo po czasie kiedy tej osobie zaczęło się psuć auto chciała by ten samochód jej naprawiać lub sponsorować całość za paliwo co sądzicie o takim czymś zaznaczę ze ta osoba jeździła do pracy i zabierała druga osobę dodatkowo . Jestem ciekaw opini kierowców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakbyś jeździł autobusem , płacił za bilety a gdy autobus się zepsuł twoim obowiązkiem było dołozyc się do kosztów naprawy lub pokryć je w całości ...to jest chore !! Kierowca i tak jechał , biorąc druga osobę zyskał na zakupie paliwa więc czego on jeszcze chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to jest intrygujące ponieważ kierowca uznał że to on prowadzi samochód nie druga osoba i to jego samochód wiec trzeba zapłacić całość za paliwo albo dokładać się do napraw samochodu . Generalnie nie jestem w stanie tego pojąć dodam ze samochód którym kierowca jeździ jest w stanie opłakanym i użytkuje go na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowca ma cos z deklem! Dojeżdżając z kim albo dokładasz sie na pol do paliwa, albo najsprawiedliwiej jest jeździć jeden tydzień Ty swoim autem drugi tydzień druga osoba swoim- wówczas nic sie noe rozliczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji nie dojezdzalabhm z takim chorym typem! Wolałabym jeździć sama skoro i tak muszę płacić za całość paliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolozyc sie do benzyny jak najbardziej tak! Dolozyc sie do naprawy samochodu oczywiscie ze nie! Dlaczego? - zadanie jest absurdalne - samochod nalezy do wlasciciela a nie osoby towarzyszacej - Wlasciciel kieruje samochodem i jest za niego odpowiedzialny, a osoba towarzyszaca eksploatuje auto tylko pasywnie. To tak jakby ktos zaprosil goscia do domu na film i tv by sie popsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem... i tak się dokłada do paliwa, więc nie jeździ ot tak za darmo, naprawa to już inna sprawa jednak i chyba tu będzie kwestia dobrej woli, a nie wymogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam podobny problem. Jeździłam z koleżanką do pracy jej samochodem.płaciłam za paliwo połowę. Na początku jeszcze wszystko było ok do czasu. Potem znajoma miała problemy z samochodem albo musiała się wcześniej zwolnić z pracy i ja musiałam dzwonić po kogoś żeby po mnie przyjechał jak nie miałam już czym wrócić. Dlatego zainwestowałam w swój samochód i kupiłam tivoli teraz mam komfort i nie jestem od nikogo zależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltańczyk1990
Dlatego ja unikam tego rodzaju podróży. Na szczęście z mojej miejscowości dojeżdża https://www.modlinbus.com/ prosto pod bramy mojej pracy :D Więc mam sytuację idealną a auta codziennie 50 km nie muszę gnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×