Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karodani

doktor Konrad Januszek OPERACJA NOSA

Polecane posty

Gość karodani

Hej Laski kochane! Planuję operacje nosa w klinice doktora Szczyta, i zastanawiam się nad wizytą u doktora KONRADA JANUSZKA. Niestety nie znalazłam żadnych informacji na jego temat w necie. :( Czy któraś z Was wie coś na jego temat lub miała może robioną korektę nosa? Byłabym niesamowicie wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź! :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem zapisana na konsultacje do w/w lekarza, a też nie mogę znaleźć żadnych informacji obniżenie. Czy udało Ci się coś ustalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Też jestem umówiona na wizytę na korektę nosa u Dr. Januszek. Jesteście juz po operacji, jak tak, to jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jestem umówiona na korekcje powiek do tego chirurga.prosze o wrazenia z konsultacji I porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie ja pisałam jako gość w 2015 roku .pytalam o korekcje powiek .bylam na konsultacji u doktora w klinice dr.szczyta i na tym poprzestałam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12355
Czyli? Dziewczyny no! Konkret dlaczego nie??? A nie mistyczne i mityczne bo nie. Takie to wszystko zbyt emocjonalNe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony brzuch laserowo u dr. Januszka. jestem zadowolona i nastepny zabieg tez zrobie u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jestem po operacji korekty nosa przeprowadzonej przez dr. Konrada Januszka ,jestem bardzo zadowolona :):) spełniły się moje marzenia o małym nosku, teraz już nie mam kompleksów . Jestem bardzo szczęśliwa :)Zabieg miałam w marcu , więc wszystko ładnie już się zagoiło. Mogę wam polecić doktora. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Czesc czy mozesz cos wiecej napisac bo mam miec operacje nosa u tego Chirurga za miesiac ale nie moge znalezc wiele zdjec jego pracy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×