Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolący brzuch

DOKUCZLIWY BÓL W DOLE BRZUCHA

Polecane posty

Gość bolący brzuch

mam pewien problem.. dzisiaj o 4 nad ranem obudzil mnie okropny ból brzucha. ledwo wstalam z lozka i poszlam sie wysikac bo to tak jakby ból pecherza. wysikalam sie, ale ledwo doszlam do lozka. jak sie polozylam to nie moglam lezec na wznak. lezalam na boki to bylo troche lepiej. robilo mi sie slabo, plakalam co jakis czas, wiercilam sie. po dwoch godzinach wzielam tabletke przeciwbolowa i usnelam. obudzilam sie o 9 i dalej czulam ten sam bol i tak jest do teraz :( nie wiem co to moze byc. przyszlo mi do glowy ze moze pecherz mi pękł, albo wyrostek. mama mowi ze to moga byc jajniki ale to troche inny bol :/ jak naciskam brzuch w dole to jest strasznie twardy. wie ktos co to moze byc? pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolący brzuch
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolący brzuch
ja tez wlasnie tak od pepka w dol czuje ten bol i tez boli mnie przy chodzeniu. o no-spie nie pomyslalam, ale sprobuje moze to pomoze, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no-spa dziala rozkurczowo wiec moze pomoc, nie pamietam tez zebym miala taki bol i to mnie dodatkowo denerwuje ze nie wiem co to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj odp po polsku
to moze byc wyrstek ale niekoniecznie idz do lekarza..ja bylam 2 razy na pogotowiu z powodu wyrostka i do dzis go mam:P mam nadzeje ze juz nigdy nie bede miala ataku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam juz nawet ze 3 razy na pogotowiu z powodu wyrostka ale to wtedy jest inny bol w prawym boku i promieniujacy a ja mam dzis twarde podbrzusze wiec to napewno nie wyrostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolący brzuch
ja nie bylam na pogotowiu jeszcze z wyrostkiem chociaz nie raz bardzo mnie bolal ale szybko przechodzil bol. to co dzisiaj mam to napewno nie wyrostek. predzej mysle o pecherzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
możliwe że to jelita bo ból jajników można rozpoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
aha i podobno też przy owulacji się takie bóle zdarzają,ja tak mam male szybko przechodzi bez tabletek,opcja jeszcze trzecia to ciąża,a czwarta to pęcherz choć tu by bolało przy oddawaniu moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ore-stes
jeśli to prawa strona, to mogły Ci się pojawić kamienie w pęcherzyku żółciowym albo w nerkach. Ja takie mam (kamica żółciowa) i ból wygląda podobnie do opisywanego przez Ciebie. Rozkurczowa no-spa to dobry pomysł, ale nie zapomnij o wizycie u lekarza i usg, zaniedbane kamienie to ból nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolący brzuch
ciąża odpada. przy oddawaniu moczu nic mnie nie boli więc pęcherz raczej też odpada... wzielam 2 no-spy ponad 3 godziny temu i nic nie pomoglo. ciagle mnie boli. mam nadzieje, ze to nie kamienie, ale do lekarza pojde :( musze to szybko zalatwic i dowiedziec sie co to jest, bo za tydzien wyjezdzam na pol roku za granice. boje sie ze to cos zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobolewanie
ja mam takie bole regularnie i jest to choroba zwiazana z jelitami, ktora nie bardzo da sie leczyc, ale nalezy przejsc na specjalna diete- skonsultuj sie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
idz do ginekologa, ja tak miałam jak miałam zapalenie jajników. ból straszny.inny niz przy owulacji lub przy okresie. zrób badanie moczu, mozesz prywatnie. kosztuje nie wiecej jak 15 zł. bedziesz wiedziała. ból jelit nie boli tak, że budzi w nocy. wg mnie to jakas infekcja. ja podejrzewam najbardziej jajniki lub pecherz. nie zapominaj, ze przy jajnikach tez jest parcie na mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny ból
Chcę iść do ginekologa tylko wyobraźcie sobie dalej mam okres, a dokładnie by naświetlić sytuację to od 11.12.2009r. Mam przerwy dwu, trzydniowe, ale wtedy mam upławy takie jak przed okresem. Chyba tylko jeden miałam spokojny bez. Mam w ogóle tak dziwnie, że krwawi mi, mam okropny mól, a w środku dnia nagle nie mam i nic nie boli i nie mogę wyłapać momentu, w którym mogłabym iść do ginekologa, bo takiego nie mam. Czy mogę iść w czasie krwawienia(bo nie wiem czy to już okresem nazywać) na badania moczu lub krwi. No muszę coś zrobić.Jak bym poszła na takie badania, to na jakie choroby zrobić, co sprawdzić? Myślałam też by pójść do ginekologa, ale nie na badanie tylko na konsultacje, może tak mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ginekologa to ważne
dawno powinnaś iść skoro masz tak długo okres koniecznie sprawdz jajniki, zrób usg bo to może być nawet rak jajnika rak jajnika często zdarza się u dwudziestolatek dlatego powinnos ię regularnie robić usg !!!!! koniecznie zrób też badania hormonów płciowych by ustalić czemu masz nieregularne okresy chyba chcesz być kiedyś mamą i urodzić zdrowe dziecko ? marsz do lekarza, jak nie ma gina to idz nawet na Ostry Dyżur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny ból
mam dziecko i jestem już matką. Nigdy jednakże nie miałam takich problemów, brzuch mam twardy i powiększył się, czuję się jak w ciąży, ale raczej aż tak by nie było ostro z krwawieniem podczas niej. Może mnie ginekolog zbadać podczas okresu? Wydaję mi się, że usg bez problemu, ale nie będzie mógł mnie przebadać w środku:( Jutro idę do lekarza, napiszę jak się nie załamie co i jak wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny ból
niby powinnam być obeznana we wszystkim i wszystkowiedząca, ale tak nie jest, szczerze przyznaje i dziękuje za odpowiedzi, chociaż mogę się jakoś ugruntować psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... może jakiś niesterydowy lek przeciw zapalny.... np. Apo Napro - tylko najpierw skonsultuj się z rodzinnym...- kuzynce pomógł w bólach miesiączkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny ból
jutro idę do ginekologa bo dziś nie mogłam załatwić wolnego w pracy. Mam straszne obawy. Boję się każdej opcji, o której pomyślę. Pisałyście tu o noworostku- okropny ból po prawej części szczególnie, przechodzą mnie dreszcze i jest mi zimno kiedy mnie boli. Ciąża pozamaciczna- "Pierwszym objawem pojawiającym się po około 6-8 tygodniach od ostatniej miesiączki, kiedy jajo płodowe zaczyna obumierać jest krwawienie czasem plamienie z macicy z towarzyszącym jednostronnym bólem w podbrzuszu po tej stronie po której doszło do zagnieżdżenia jaja płodowego w jajowodzie. Często jednak pęknięcie jajowodu nie jest poprzedzone krwawieniem, natomiast rzadko stwierdza się brak krwawienia przed poronieniem trąbkowym." To by wytłumaczyło moje krwawienie, a bóle jak już mówiłam okropne Rak- a czemu nie...zrobiłam poważny błąd, lekarz zamiast mnie uświadomić o tym, że powinnam np. zamrozić nadżerkę to uznał, że to normalne, a wczoraj czytałam, że właśnie takie zaniedbanie prowadzi do raka. Nawet normalnej ciąży nie wykluczam ze strachu! Wiem, że będę wszystko wiedziała po wizycie, taką bynajmniej mam nadzieję, ale tak okropnie się boję, że MUSZĘ się Wam tu wypisać bo chociaż trochę wyładowuje swoje emocję. Mam jednakże mimo wszystko nadzieję, że ten na górze użyczy mi dobroci i to nie będzie nic poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol ...
witam wszystkich . od pewnego czasu boli mnie dol brzucha a szczegolnie to po lewej stronie co to moze byc ? ja mysle ze to jajnikk bo jesli trzymam reke na lewym jajniku to strasznie mi pulsuje i czesto sprawdzam a na prawym jajniku tak nie mam :( brzuch mam zaokraglony (jak nigdy) pomozcie jesli mozecie a i jestem za granica wiec u lekarza jeszcze nie bylam . z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okropny bol
i co bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate27
Witam . Mam ten sam problem ale bol co ajkis czas pojawia sie po lewej stronie ...a na dodatek mam to jak pojawia sie okres ( gora w 2 lub 3 dniu okresu ) nie wiem co to jest bol jest okropny nie moge siedziec , lezec a ni stac ....Brzuch jest nabrzmialy jak bym byla w ciazy.....Biore tabletki przeciw bolowe ale bol ustepuj na ktorko i znowu powraca....Mieszkam zagranica i tez jeszcze tu nie bylam u lekarza...Cholernie sie boja co to moze byc.... Pomozcie !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda90
u mnie tępy ból w dole brzucha był pierwszym objawem zapalenia pęcherza, potem pojawiło się pieczenie przy oddawaniu moczu. nie ma co czekać z takimi bólami, tylko iść do lekarza, a przynajmniej do apteki. mi akurat aptekarka poleciła Prouro - kapsułki bez recepty na drogi moczowe i po nich zauważyłam wyraźną poprawę, a później się tylko doleczyłam lekami przepisanymi przez internistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliczek11
Ból moe zwiastować rózne dolegliwości. Czasem to po prostu ból w czasie okresu, czasem ból jelit po prejedzeniu, ale może to też być zapaleie wyrostka czy pęcherza (pierwsze objawy) Na początku można sobie ulzyc lekami, ale jak ból się utrzymuje albo co gorsza nasila to lepiej pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelcia1979
no tak przyczyny mogą być różne i łykanie przeciwbólowych to nie załatwia sprawy-moja siostra miała podobnie i okazało się że to torbiel trzeba było usunąć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPsycho
ja kiedyś miałam okropny ból brzucha, w ogóle nie mogłam się ruszyć, promieniował na cały brzuch. Trafiłam do szpitala z podejrzeniem wyrostka a się okazało, że mam piasek w nerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_kol
A może to sa dolegliwości od strony pęcherza ? Nie masz parcia na pęcherz ? Moze powinnas iśc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOla2703
Moglibyście mi odpowiedzieć na pytanie na adres: cOla2703@wp.pl ? to ważne Byłam w mieście jakieś 4 dni temu. Nagle złapał mnie tępy ból brzucha. Tak w okolicy gdzie się dostaje kolkę alę był inny. taki tępy. To był tępy ból podbrzusia po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból..
a i ciąża też wykluczona..bo jestem dziewicą.. pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×