Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirabbel

DOŁY pod OCZAMI

Polecane posty

Gość Mirabbel

Mam 21 lat i nie mam prawie wcale zmarszczek tylko te okropne doły pod oczami. Jak się śmieję to je strasznie widać- widać normalne malutkie zmarszczki pod oczami a pod nimi jakieś 1,5 cm kolejnazmarszczka robiąca dól. Okropnie to wyglada. Wie ktoś co moze być tego przyczyną? Jak sie ich pozbyć?Zauważyłam je niedawno jakis miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na cud
Pewien fircyk bez krępacji, Cud obiecał całej nacji. Trafnie uznał: - Lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi. No i młodzież uwierzyła, Do urn śmiało podążyła. I w Irlandii i w Londynie, dali wiarę Tuska minie. I ta z Wronek i z Pułtuska, Dała głos na Dona Tuska. No, nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja. Media wielce mu pomogły Nawet Doda słała modły, Niezależni' dziennikarze truli coś o Polsce marzeń. Bez Kaczora, Dorna, Ziobry I wybrali, sługa Moskwy w sam raz dobry.. To co najpierw obiecywał, Po wyborach odwoływał. Toż to kawał hipokryty, Rude włosy, wzrok kosmity. Serki, jabłka podrożały A indeksy pospadały! Studia płatne? Oszalałeś?!!! Polskiej biedy nie widziałeś?! Gdzie te drogi, gdzie podwyżki??? Niech wam starczy uśmiech płytki, Uścisk dłoni, ważna mina Na szczęście: dzisiaj Don jest, po wyborach już go ni ma! : )) Olać pamięć i historię? Sprzedać się za mięsa rząd? Niech ci dziad opowie, Skąd w Warszawie tyle bomb. Przyjdzie czas na PO sąd! Chociaż rządzą , nic nie mogą, nic nie wiedzą, NIC nie zrobią! Walka z PiS-em, punkt programu' Gratuluję superplanu! Obiecanki się skończyły, Puste hasła poznał lud No i w końcu stał się cud: Czary mary : wieeeeelki smród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabbel
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobujaj mu wory
doły zasypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabbel
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabbel
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka13
kremy pod oczy nie pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabbel
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to..
niestety mam 17 lat i okropne doły:( kremy nie pomagaja, ale byc moze to wina zlego odrzywaiania sie.. wiec moze lekarz pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeteriankaa
Też to mam niestety mam 23 lata:( Czy nie mozna sie tego jakos pozbyc ? Przecież jesteśmy jeszcze młode!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeteriankaa
a co myślicie o kloagenie? pomoże on na to? trochę czytałam w necie , może dzięki niemu pozbyłabym sie nadniaru skóry pod oczami i nie byłoby tych dołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeteriankaa
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natel 7x
Wypelnienie kwasem hialuronowym o nazwie Surgiderm koszt różny,zależy od gabinetu-tym samym kwasem wypełnia się zmarszczki mimiczne.Utrzymuje się 8-max12miesięcy.Ja na ten zabieg idę 28 lutego i mam nadzieje że to nie ściema i faktycznie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeteriankaa
tak tylko,że ja nie mam zbyt duzych zmarszczek tylko doły :( to chyba gorsze od zmarszczek te doły mi się robia bo mam nadmiar skóry pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natel 7x
No i ja dokladnie robię to na te doły,zmarszczek jako takich jeszcze nie mam a mam 25 lat.Zresztą z tego co słyszalam to na zmarszczki wokół oczu jest botox.W każdym bądz razie-ja mam niezłe podkowy i z tąd ten wypełniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeteriankaa
Natel, a nie prónowałaś kolagenu? Ja chyba spróbuje chyba, że nie pomoże to pomyślę o czymś radykalniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natel 7x
Nad kolagenem nawet się nie zastanawiałam,bo wszędzie na tapecie jest kwas hialuronowy-podobno jest niezły.Równie ważne są jeszcze te gęstości preparatu - im jest gęściejszy tym dłużej się utrzymuje.Piszesz że kwas jest radykalny a ja weszłam na pare stronek i z tego wynika że kolagen i kwas mają takie same działanie,zreszta coś znalazłam: ''...Kolagen nie jest substancją idealną-to zwierzęce białko,które może spowodować reakcje alergiczne.Od 1995r. jako substancję mogącą zastąpić naturalny kolagen przedstawiono kwas hialuronowy.W przeciwieństwie jednak do kolagenu pochodzenia zwierzęcego,kwas hialuronowy pozyskiwany drogą biofermentacji jest zupełnie bezpieczny-można go stosować bez testów biozgodności '' Nie wiem o co chodzi z tymi testami ale nie zagłębiam sie w temat,bo jak sama widzisz sprawa jest jasna.Poczytaj,porównaj i sama ocenisz co jest dla Ciebie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam 34
masz taki układ kości i mięśni twarzy, nic na to nie poradzisz, tak układa się po prostu skóra gdy się uśmiechasz dobrze nawilżaj skórę kremami, używaj kremów nawilżajacych nawet 2-3 razy dziennie, nie opalaj się, noś okulary, stosuj kremy z wysokim filtrem, stosuj płatki kolagenowe-maseczki na skórę pod oczy (ma takie w ofercie Dax i inne firmy) możesz też robic okłady z zaparzonych torebek herbaty (ostudzonych oczywiście) botoks stosuje się na kurze łapki czyli zmarszczki z boku nie sądzę by dermatolog robił wypełnienia pod oczami kwasem hialuronowym, to raczej robi się na czole, w bruzdy na policzkach, bruzdy nosowo-wargowe czy bruzdy na policzkach..... miałam robiony surgiderm w bruzdy nosowowargowe jakieś 2 lata temu i szczerze mówiąc nie byłam zadowolona, raczej już tego nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez to mam
Ja ja jestem po plastyce powiek bo miałam worki a teraz mam doły ! Wspaniały chirurg nawet nie wiedział ile usunąć uszczu aby niepowstaly doły ! Na dodatek skóra w tym Miejscu zrobiła sie cienka i ani grama tłuszczu nie ma . Powiem tak lepiej mieć wody niż doły - dopiero teraz to widzę . Jedyna szansa to przeszczep tłuszczu w zapodliny ale jest jedno ale - nie wiadomo czy tłuszcz sie równomiernie rozlozy a wtedy było by tragicznie ! Powstały by nirownosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze takie doły miałaś?czy od jakiegos czasu?ja mam od niedawna i tez dumam nad tym jak się ich pozbyć.Za młoda jestem by tak wyglądać.u mnie to może byc przyczyna taka:mocno sie opalałam bez kremów i skóra mi zwiotczała i opadła lub alergia ,bo mam alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doly....
doly powstaja od siedzenia godzinami przed compem,brak snu i problemy z nerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie co za bzdury piszecie, zagłębienia w okolicy doliny łez maja rożne podłoże jeśli, powstają w młodym wieku lub po prostu istnieją mogą być uwarunkowane genetycznie. Siedzenie godzinami przed komp. czy też nie, aplikacja maseczek, wysypianie się możne lub nie możne miedz na to wpływu. Przede wszystkim skonsultuj sie z lekarzem, zrób badania. A rewelacyjny zabieg to przeszczep własnego tłuszczu w okolicę doliny łez. Bardzo ładnie wypełnia i prostuję skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×