Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czajkakakaka

dom weselny MIX w Tychach koło auto hitu

Polecane posty

Gość czajkakakaka

proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Odradzam naprawde, nie cieszy sie ten dom weselnu dobra opinią!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakaka
DLACZEGO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Dlatego że juz od nie jednej osoby słyszałam ze szef tego domu weselnego potrafi ładnie zamieszać w ostatnim momencie przed slubem. Znajomej syn miał mieć tam wesele i w czwartek został poinformowany że wesela nie bedzie na tej sali, a tu już jest nie jeden taki przypadek. Szef to straszny buc, robi wszystko z wielka łaska ;/ Były czasy że Mix wynajmował sale w pobliskiej restauracji Corona ale wesela robione przez Mix były na takim poziomie że szkoda gadać i wpływało to na złą renome Corony !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakaka
no tak o Coronie wspominal ze kiedys wynajmowal .. ja juz niestety termin mam zapłacony w tej sali , szef faktycznie nie miły ;/ mam nadzieje ze w dniu slubu bede go widziec jak najmniej ;/ znajoma ostatnio miala tam wesele i sobie chwaliła jedzenie itp mam nadzieje ze nie wymysli czegos przed;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Trzymie kciuki żeby wszystko sie udało !!!!!!!! A jeśli można wiedzieć to na kiedy masz termin i ile za osobe płacicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakaka
w maju 2010 , płacimy za dwa dni 210 od osoby w tym jedzenie napoje ciasta i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
To juz nie długo :) Aha czyli owoce we własnym zakresie i alkohole tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakaka
owoce chyba nie tylko alkohol kupujemy , no tak już nie długo a ja jeszcze nie wiem jaką sukienkę dokładnie chce no i gdzie kupić w miarę tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Chcesz kupować sukienke ?? Ile myślisz przeznaczyć na sukienke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakakka
do 2 tysięcy chce przeznaczyć ale jak widzę te ceny to nie wiem czy kupię chyba że w grudniu będa wyprzedaże , jak się nie uda to będę szyła to mnie wyjdzie około 1.700 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
W tychach jest salon sukien slubnych pochadzący z Niemiec który zajmuje sie szyciem sukien. Ceny maja naprawde zaskakujące 1300-1500 :) i przepiękne suknie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Jestem z okolic Tychy, i nowy na runku usług foto. chętnych zapraszam na stronę oraz do rezerwacji terminów. www.bednarczyk.org.pl pozdrawiam konkurencje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakka
a gdzie jest ten salon ?? napisz mi na emaila asipin@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakka
hehe panie fotogafie ja też jestem fotografem :P na razie początkującym :) a fotografa już mam znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka22
jusinka odezwij się , ty też się hajtasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Nie znam adresu tego salonu, będzie trzeba poszukać... Tak ja też wychodze za mąż a cio ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakaka
a Ty gdzie kupowałaś sukienkę i ile płaciłaś ?? :) masz już wszystko załatwione ? a w jakim miesiacu masz ślub ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Ojjj mój ślub to jeszcze daleko 30.07.2011 :) mam załatwiona sale, orkiestre, kamerzyste z fotografem co do sukienki to bede sie konkretnie rozglądać w 2011. Mam jeszcze czas :) A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakaka
a no to faktycznie jeszcze masz dużo czasu :) no ja właśnie myślę cały czas na sukienką gdzie .. i jak nic nie wymyślę to będę w Kosztowach szyć koło Mysłowic i za Lędzinami to jest tam jakąś fajna sukienkę uszyje się za 1500-1700 . Chciałabym właśnie do 2 tysiecy się zmieścić z ubiorem no a jeszcze muszę na drugi dzień jakąś sukienkę mieć;/ myślę też nad senatorem u góry tam też są ładne tylko że właśnie te ceny ;/ dobrze że można na raty ja obecnie nie mam stałej pracy i szukam czegoś stałego bo teraz dużo kasy potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka21
Ja tez wyznaczyłam sobie taka górna cenę 2000 tyle jeszcze można dać ale jak widze sukienki po ponad 5tyś to głowa boli.... Fajnie kupić ale co potem ? Może ktos odkupi a może nie i kasa na jeden dzien zostanie w szafie.... Wiadomo jakie są czasy ;/ Za nie wielką cene również można wyglądać olśniewająco i wyjatkowo "Jak królewna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa tychy
działam na terenie tychy bieruń lędziny oraz śląsk www.bednarczyk.org.pl fotografia ślubna, sesje plenerowe, reportaże fotograficzne Zapisuje na rok 2010 oraz mam wolne terminy 31 październik 2009 oraz grudzień 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindi
Miałam wesele w sierpniu w tej firmie.to już trzecie wesele w mojej rodzinie które organizował Mix.Jedno było organizowane dla mojej siostry.własnie w Coronie kiedy firma wynajmowała tam sale.grał taki góralski zespół -było super.Teraz tez zespól był od firmy MIx-Kormorany,grali świetnie a szef wymyslał super zabawy żeby nie powtórzyły się z naszych poprzednich wesel-jedzenie pychota i full-zreszta sama zobaczysz .Nie wiem jak ktos może powiedzieć że firma obniżyła poziom hotelu Corona??to na ilu weselach byłas organizowanych przez Coronę i Mixa?no chyba że się może jest związanym z Coroną.Po weselu sama ocenisz.Moi znajomi(bo chyba z 10 par z "U" miało tam wesela organizowane)chcieli tam zrobić wesele i nie ma już terminów prawie na dwa lata.Jak chcesz podaj telefon to sie umówimy i zabaczysz płytkę z mojego wesela ,a może pogadasz z rodzinką i będziesz spokojniejsza .pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguss
Witam serdecznie;) bywam na weselach na tej sali ( jestem fotografem) i szczerze pisze że sala ladna , jedzenie dobre ale ogólnie nie polecam. szef robi problemy, po weselu nalicza dodatkowe opłaty (wiem od nie jednej pary młodej) szef tez prowadzi zabawy (robi to rozkazująco). W ym roku byłem na weselu gdzie podczas oczepin szef powiedzial świadkowi że nie może brac udziału bo jest pijany.... jedni sie skarżyli że np na jednodniowym weselu szef wychodzi ok. godz. 3 i mówi proszę państwa to juz koniec wesela proszę sie juz nie bawic orkiestra już nie gra..jedni chcieli żeby wino stało na stołach to powiedział ze absolutnie ich nie da bo się dadza muszki owocówki a przeciez moim zdaniem klient płaci klient żąda. Jedna para miał dwudniowe wesele i w drugim dniu na obiadbyła zupa chrzanowa pomimo iz młodzi prosili zeby był rosoł po weselu wytłumaczył sie młodym ty że dlatego była chrzanówka żeby go nikt nie oskarżył ze daje odgrzwana zupe z poprzedniego dnia...ta sama młodza para chciała zrobic podziekowanie dla kelnerek i kucharzy ale on powiedział ze absolutnie oni sa od pracy i nie wolno robic zadnych podziekowan mogłbym tych przykładów pisac i pisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguss
polecam sale np. pinocy-ledziny, wrzos i elita w tychach, rozana dolina - bedzin, dom działkowca-pszczyna, w tym roku byłem pierwszy raz w hotelu Aros -tychy i te ż godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolty86
Witam , mielismy wesele w domu weselnym mix na ul Turynskiej orkiestra bez zarzutu ,jedzenia jak na degustacje czyli mało niekiedy było podawane zimne goscie sie skarzyli własciciel nie dba o klijentów nie wiem czy ma tyle na głowie czy po wpłacie pieniedzy za wesele ma wszystko gdzies byle kase dostanie jednym słowem nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakaka
zaczynam się bać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja też
niestety nie polecam. Moja przyjaciółka tam robiła wesele, miała przeprawę z szefem,dwiedziała się jakieś dwa tygodnie przed weselem,że będzie miała na innej sali niż myślała, zamówiła u niego zaproszenia, dostała zupełnie inne, a jego kamerzystka nawet nie wiedziała,że ma przyjść na poprwiny,bo zapomniał jej powiedzieć, a już nie mówię jak było na weselu, gdzie byłam osobiście. Szef jest wręcz ordynarny,pcha się do mikrofonu choć nie ma do tego daru, jest wściekły jak młodzi mają swój zespół i kamerzystę,potem ich straszy i robi na złość. Ogólnie mi się nie podobało mimo,że sama sala nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkakakakakkakaa m
a my mamy swoj zespol bo jego ponoc beznadziejne kamerzyste tez mamy swojego i fotografa ;/ tyle dobrze ze pan z zespolu bedzie wszystko prowadzil a nie ten kolo mam tylko nadzieje ze nie popsuje nam wesela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×