Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarcia95

domowe hybrydy

Polecane posty

hej, zamowilam jakis czas temu tanio w internecie zestaw do robienia hybryd z dosc slaba lampa -9uv, to tyle co nic. dzis probowalam robi bez, nalozylam base/top coat, to takie przezroczyste, zeby chociaz zobaczy czy to wyschnie oraz na inne pazokcie lakiery, ktore mi dolaczyli. ni ch,uja nie wysycha. mam pytanie - cz7y mozna czyms ta lampe zastapic?? uprzedzajac odpowiedzi - niestety nie moge wymienic na mocniejsza zarowke tej co mam, bo jest zabudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara, swędzi mnie fujara. Possiesz trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Top coat z tego co wiem to nakłada się na lakier żeby nie odpryskiwał . Sama używam na zwykły lakier. Co do hybrydów nie robiłam sobie jeszcze ale wydaje mi się, że tak jak przy paznokciach żelowych najpierw paznokcie przemyć cleanerem potem podkład -lampa - lakier-lampa-w razie potrzeby druga warstwa lakieru-lampa-żel wykończeniowy -lampa-przemyć cleanerem. Po utwardzaniu paznokcie są lepkie, chyba o to miałaś na myśli pisząc mokre? Trzeba przemyć cleanerem. Nie wiem, może się mylę, ale ja tak robię żele . Zresztą poszukaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robię hybrydy w domu od 2 lat. Lampa UV jest zazwyczaj 9. Ale nie wiem co to za lampa, w której nie można żarówek wymienić. Co zrobisz kiedy się spalą? Moja lampa ma 4 żarówki po 9 Watt i jest ok. Bez lampy hybryda się nie utwardzi a ni nie wyschnie. W skrócie trzeba najpierw zmatowic paznokcie, odtłuścić primerem lub acetonem. Potem baza i do lampy na 2 min. Potem bez przemywania niczym kolor i do lampy. Znowu kolor, lampa, warstwa nawierzchniowa ( top coat), lampa ze 4 min. I dopiero potem przemywasz cleanerem. Pamiętaj przy nakładaniu o zabezpieczeniu brzegów paznokcia hybryda również bo będzie się szybciej zdzierać od brzegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto wymienić lampę, jeśli to mozliwe albo poszukać opinii o takim urządzeniu do domowego zabiegu i zakupić nowe? Ja sporą część sprzętu do salonu kosmetycznego kupiłam tutaj http://www.kontact.pl/pl/c/Gabinet-domowy/426 może bąda mieli tez tam coś co wpadnie Ci w oko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej dziewczyno nie ro sobie takich rzeczy, samodzielne hybrydy moga tylko zniszczyc paznokcie zwlaszcza jesli zamowilas jakis podrzedny zestaw, idz najpierw do kosmetyczki np do www.instytut-artdeco.pl/ zobacz jak sie to powinno robic i jak powinno wygladac i pomysl czy dasz rade zanim zniszczysz sobie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa12
Ja też za pierwszym razem wolałam pójść do kosmetyczki i zobaczyć jak to się robi. Potem próbowałam ściągnąć je sama w domu, tanim acetonem, który mi dali do zestawu. Moje paznokcie wyglądały tragicznie. Ale postanowiłam zainwestować w dobry aceton i teraz zdejmowanie nie przynosi mi żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoszka
ja zamówiłam cały zestaw startowy Semilac ze strony www.topdrogeria.pl i jestem zadowolona. najważniejsze to chyba to że lakiery nówki sztuki nie śmigane i na pewno nie było otwierane bo to do razu widać. jestem po kursie hybrydy i robię klientkom właśnie na Semilacu, ja jestem zadowolona i one też :) a to ile się trzymają to kwestia najpewniej przepiłowanej płytki, a nie wina kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to kosmetyczka mogła przepiłować płytkę co nie? Ja też robię sama, ale pracuję na profesjonalnych lakierach z Makear. Nie wiem, dla mnie najważniejsze jest jakość, co przekłada się na ogólny efekt, dlatego w sumie szkoda mi czasu i pieniędzy na jakieś gorsze materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia_fikk
Ja jestem samoukiem;) Zestaw kompletowałam powoli, a teraz lakiery zamawiam głównie z Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hullid
ja kupiłam hybyrdy tej firmy co moja kosmetyczka używa - neonail, tylko wybrałam zestaw z lampą o mniejszej mocy niż ona ma w salonie. na moje potrzeby 9 W jak najbardziej wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynnkakak
U mnie tez lakiery Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się sama uczyłam robić hybrydy na podstawie filmików na necie :) kupiłam sobie tani zestaw startowy, czego trochę żałowałam bo te lakiery były niestety do kitu. Później trochę poczytałam i zamówiłam sobie na stronie makear. Bez porównania. Super lakiery i mnóstwo kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijustin
Teraz to tych poradników można naprawdę dużo znaleźć, lepszych i gorszych, ale z tych dobrych można spokojnie ogarnąć :) Sama zaczynałam z zestawem Neonail, jakościowo bez zarzutów, a i rezultaty coraz lepsze, bo człowiek się wprawia ;) też jestem zadowolona z lampy 9W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampa musi być mocna, żeby utwardzić dobrze każdy produkt. Najlepsze są ledowe, bo skracają czas potrzebny na stylizację. Polecam lampę 48W, można już tanio kupić. Poza tym nieutwrdzony produkt może prowadzić do alergii. Ja używam lampy led 48W i mogę utwardzać nawet żele, także polecam. Uważam, że samemu można spokojnie hybrydę robić, nie potrzeba do tego salonu, jak się dobrze ogranie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×