Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kari24

Doradźcie fajną piosenkę na płyte ze ślubu.

Polecane posty

Gość kari24

Kamerzystka mówiła, żebyśmy wybrali sobie piosenkę jaką będzie sie zaczynała płyta (zaczyna się od zdjęć z dzieciństwa, narzeczeństwa itp., chodzi o taki podkład muzyczny w tym czasie) Polećcie cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni
muzyka z piosenki "wielka miłosc" krajewskiego? sam podkład bez słow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michła Bajor \"Taka miłosc w sam raz\" Ja na początku nie mam zdjęć, tylko nagrany taki spacer przedślubny po Sandomierzu. Bardzo fajnie zmontowany. I do tego właśnie ten podkład. Bardzi mi się podoba (choć ja swojemu kamerzyscie nic nie sugerowałam, dobierał muzykę sam - i trzeba przyznać, że się na tym zna :D) A to tekst: Ona trwała nie długo, nie krótko Dla miłości najlepszy to czas Niosła tyle radości co smutku I wszystkiego w niej było w sam raz Tyle ile potrzeba słodyczy Przy czym wcale nie było jej brak Krzty goryczy, co jakby nie liczyć Nadawało wytworny jej smak Trochę chmur, trochę słońca Coś z początku, coś z końca Trochę pieprzu, ciut mięty Część dróg prostych, część krętych Ciut poezji, ciut prozy Trochę plew, trochę ziarna Taka miłość, taka miłość W sam raz, idealna Była taka dokładnie jak trzeba Miała zalet tak wiele jak wad Tyle piekła w niej było co nieba Taka miłość w sam raz, akurat Chyba zgodzisz się ze mną, kochana To rzecz pewna, jak dwa razy dwa Nasza miłość jest raczej udana Zażywajmy więc póki się da Trochę chmur, trochę słońca Coś z początku, coś z końca Trochę pieprzu, ciut mięty Część dróg prostych, część krętych Ciut poezji, ciut prozy Trochę plew, trochę ziarna Taka miłość, taka miłość W sam raz, idealna Choć nie zawsze nam miłość Swe uroki odkrywa Jednak jakby nie było Jest po prostu prawdziwa Trochę chmur, trochę słońca Coś z początku, coś z końca Trochę pieprzu, ciut mięty Część dróg prostych, część krętych Ciut poezji, ciut prozy Trochę plew, trochę ziarna Taka miłość, taka miłość W sam raz, idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwkkaa
Ludzie , błagam, nie takie smety....Toż to wyjdzie koncert życzeń Wybierzcie sobie coś optymistycznego, z jajem, choćby "what a wonderful world" albo coś z eltona johna, akurat nic mi do głowy nie przychodzi, ale może coś bardziej z przytupem, cos ostrzejszego, a nie takie flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koniec mamy zmontowany taki nastrojowy plener ... tez po Sandomierzu... ale już w dniu slubu. Tutaj jest też trafiony w 10 podkład Leonarda Cohena In my secret live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwkkaa
ok, mnie własciwie chodziło o tę "wielką miłosć" jak słysze te piosenkę, to mnie mdli, jest tak bezpłciowa i mdła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwkkaa
a na co drugim weselu zaraz na poczatku leci albo pierwsza miłosć, albo to nieszczęsne "juuuuuuuuuuuuuuuuuź mi niosa suknie z welonem", albo ten kicz rubika "to co mam, to co sie zdarzyło nam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Wielką Miłosć na pierwszy taniec. Dlatego że łatwo było do tego zatańczyć nasz układ...a mistrzami parkietu to my nie jesteśmy. Ale pomimo że piosenka jest oklepana, to wyjatkowo bardzo mi sie podoba i mam z nią przyjemne skojarzenia... w koncu przed slubem sporo trenowaliśmy przy tej piosence, a to był taki fajny czas... :P teraz sobie z sentymentem nawet w samochodzie puszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam alergię
Ja tam mam alergię na wielkie miłości, windy do nieba i cudownych rodziców... Wybierzcie jakieś ulubione piosenki, przecież to nie muszą być weselne hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka25 piękny utwór :D ja stwierdziłam że MUSZE GO MIEĆ na swojej płycie z wesela :) Właśnie może w tych samych klimatach co Enya ktoś zna jeszcze jakieś inne kawałki ??:) Nie koniecznie na weselną kasete ale od tak do słuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ja np ten kawałek Enya widziałabym na samym końcu kasety np w jakiejś takiej retrospekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illo
...popatrz, pająki tkały welon twój widzisz , z pajęczej przedzy tkany tiul, kiedy ty, ty, ty staniesz rankiem przy mnie błyną w nim klejnoty ziemi... Ty , jedyne słowo z wszystkich słów ty, najwięcej znaczy z wszystkich słów ty znalazłaś dla mnie uśmiech dnia, ty uczyłaś mnie jak kochać świat.. itd Czerwone gitary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet november
Nie wiem czy tak się nazywa ta piosenka ale jest z filmu o takim własnie tytule a wykonawcą jest enya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku plytki bede miec teledysk czyli najwazniejsze fragmety z wesela i slubu oraz urywki nakreconego przed slubem spaceru i zdjecia z narzeczenstwa do piosenki angel lopez - entre el amor y el odio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×