Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinoowka

Doradzcie w zakupach...KOMBINEZON ZIMOWY

Polecane posty

Gość malinoowka

Pomozcie mi z jedna kwestia, placuje zakup kombinezonu na zime dla mojego dziecka. Synek w styczniu skonczy roczek wiec jak mniemam zacznie juz stawiac pierwsze kroki. I teraz pytanie- czy jest sens kupic kombinezon z zabudowanymi stopami, czy moze kupic z normalnymi nogawkami i dokupic buty???? Czy wasze dzieci jak juz zaczely chodzic dalej siedzialy grzecznie w spacerowkach czy rwaly sie do chodzenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jeszcze nie chodzi ale kombinezonik z otwartymi nogawkami i doczepanymi miękkimi bucikami moze poszukaj czegoś takiego ja mam z coccodrillo mozna te butki odczepic i zakładac normalne buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że o otwartymi stopami. Będziesz go chciała na chwile gdzieś postawić, np przy wózku i nie bedziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym kombinezon może ci służyć i do kwietnia więc mały na pewno juz zacznie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka dzisiaj konczy 10 miesięcy,na zime mam juz kombinezon,bez zabudowanych stóp,bo na moje nieszczescie lub szczescie chodzi juz od miesiąca. Myslę,ze nie powinnas miec watpliwosci,bo jest duze prawdopodobienstwo,ze zima zacznie chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty masz jeszcze full czasu :D O matko, przecież dziecko rośnie, skąd wiesz, jaki rozmiar będzie miał w styczniu. Kupisz zarośnięte i zaraz będziesz musiała kupować drugi kombinezon, bo się już nie będzie mieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie otwarte nogawki. x do goscia 11.29, mieszkam w uk i tutaj rozmiarowka ubran nie jest w cm jak w Polsce, tylko w miesiacach. Tak wiec jesli kupie 12-18mcy, to na pewno bedzoe ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×