Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankaa38

dorosła córka i zastrzyki problem.

Polecane posty

Gość Ankaa38

Witam mam problem z moją 20 letnią córką a mianowicie ma niedobory witamin i po wybraniu witamin w tabletkach wyniki nie poprawiły się więc lekarz zapisał jej zastrzyki konkretnie witaminę B12 no i problem jest w tym ,że córka wzięła tylko jeden i więcej nie chce. Wiem że jest dorosła i nie mamy z mężem prawa jej do niczego zmuszać ale z drugiej strony się o nią martwimy bo wiadomo dziecko to zawsze dziecko chce się jak najlepiej. Może macie jakieś pomysły jak ją namówić przekonać jakoś żeby wzięła te zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjjghgfsde
soki niech pije, wyciskane świezo z sokowirówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mskmsksmsksmskm
zachecaj ją, tlumacz. Powiedz jej dobrej kolezance, niech na nią wplynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soki nie zawieraja b12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejkupseklej
żadne soki nie zastapia jej zastrzyków z B12 niestety , każdy zastrzyk witaminowy niestety jest bolesny,znajdz najpierw pielegniarke ktora jest naprawde dobra w robieniu tego typu zastrzykow bo w przeciwnym razie gdy trafisz na tzw.gogę mogą jej sie porobic siniaki i ropnie , dlugosc igly tez musi byc od[owiednia,moze wlasnie dyskomfort przy iniekcji powoduje niechec do brania kolejnych dawek?jelsli chce by jej stan sie poprawil to musi brac zastrzyki,moze rozmowa z porzadnymi argumentami przemowi jej do rozsadku,wytlumacz jej ze za niedoborem witamin idzie pogorszenie sie cery,wypadanie włosów,problemy z paznokciami,oslabienie ,problemy ze wzrokiem,uczucie zimna itp itd,mnóstwo tego,w kazdym badz razie cierpi na tym jej uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaa38
Pielęgniarka jest dobra taka starsza doświadczona robiła jej już zastrzyki ale córka miała w tedy 7 lat więc nie bardzo pamięta... Spróbujemy ją jakoś z mężem przekonać oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20+
też mam fobie na punkcie zastrzyków. Kiedyś po zwichnięciu kostki miałam przepisaną całą serię, 2 razy w ciągu dnia jeśli dobrze pamiętam żeby zakrzepów nie było. Powiedziano mi, że powinnam je sama sobie robić, co było niewykonalne jak dla mnie. Więc latałam do przychodni i robiła mi je pielęgniarka. Ale od kiedy pamiętam to miałam zawsze z tym problem. Jako dzieciak do zastrzyku zawsze musiały mnie trzymać 3 osoby aby można było zrobić jakikolwiek ( w czasie jednej z takich wizyt wyszłam z gabinetu z krwotokiem z nosa). Za to jakiś czas temu w trakcie pobierania krwi zostawiono mi w ręce wenflon. Po 5 minutach zrobiło mi się ciemno przed oczyma i prawie zemdlałam gdyby nie pielęgniarka. To tak z moich "przygód" z zastrzykami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie poszukuję dwie ampułki witaminy B12 do zastrzyku może ktoś posiada to chętnie je odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×